Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Szlachcic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dear Volkswagen customer,

 

We regret to inform you that the Type EA 189 engine built into your vehicle with the Vehicle Identification Number WVWZZZ xxxxxxxxxx you submitted, is affected by software that causes discrepancies in the values for oxides of nitrogen (NOx) during dynometer runs. Your car is safe from a technical standpoint and roadworthy.

 

We are very sorry to have broken your trust and are working at full speed to find a technical solution. Volkswagen will cover the cost relating directly to this repair.

 

We will be in touch with you directly to explain what steps are required. We'll do the necessary work at our cost.

 

 

Yours faithfully,

 

Volkswagen.

 

No to teraz zobaczymy co zaproponuja i jak zadziałałają

 

 

Maciej na stronie vw jest link gdzie możesz sprawdzić po VIN czy twoja skodzina też jest zainfekowana.

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dear Volkswagen customer,

 

We regret to inform you that the Type EA 189 engine built into your vehicle with the Vehicle Identification Number WVWZZZ xxxxxxxxxx you submitted, is affected by software that causes discrepancies in the values for oxides of nitrogen (NOx) during dynometer runs. Your car is safe from a technical standpoint and roadworthy.

 

We are very sorry to have broken your trust and are working at full speed to find a technical solution. Volkswagen will cover the cost relating directly to this repair.

 

We will be in touch with you directly to explain what steps are required. We'll do the necessary work at our cost.

 

 

Yours faithfully,

 

Volkswagen.

 

No to teraz zobaczymy co zaproponuja i jak zadziałałają

 

 

Maciej na stronie vw jest link gdzie możesz sprawdzić po VIN czy twoja skodzina też jest zainfekowana.

 

A mój jest Ok :)

audi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mój jest Ok :)

[ATTACH=CONFIG]137046[/ATTACH]

 

Chodzi o jednostki o kodzie EA 189 wyprodukowane w latach 2009-2014 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też jest zainfekowany:kwasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o jednostki o kodzie EA 189 wyprodukowane w latach 2009-2014 ;)

Wiem :) chciałem sprawdzić co wyskoczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D :D

Dear ŠKODA customer,

 

We wish to confirm that your vehicle with the Vehicle Identification Number you submitted, is not affected by software that may cause discrepancies in the values for oxides of nitrogen (NOx) during dynometer runs.

 

Yours faithfully,

 

ŠKODA.

 

 

Silnik u mnie CBBB ale emisje i tak mam inną ze wględu na 4x4 bo spalanie jest większe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis postanowilem wymienic rozrzad w zony starej, poczciwej poloweczce... I jakiez bylo moje zaskoczenie kiedy po wyjeciu paska, napinacza i pompy wszystkie te czesci nosily oryginalne znaczki vw. Oznaczalo to zo, ze nigdy nie byl wymieniany rozrzad. Sprawdzilem w ksiazce i pomimo kilku pieczatek vw na poczatku ksiazki i pieczetek z zwylkych garazy paska nie zmieniali nigdy. Reasumujac, 15-letni samochod nadal jezdzil w z paskiem fabrycznie. Przebieg co prawda 45k ale wiek zrobil swoje. Po kupnie samochodu nie sadzilem zeby paska niek nie zmienial przez 13 lat... ale po ponad 2 latach jazdy postanowilem zmienic no i sie zdziwilem lekko. przyznam ze lata swietnosci pasek juz dawno ma za soba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomej w transporterze 2.5 tdi R5 rolka puściła przy 200 tys mil nie wiedziała że jest coś takiego jak rozrząd i że trzeba to wymieniać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjęcia jak wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a7db73ed7e3c1c4f68684be3df637b4c.jpg

856871be9a830763f33a81014e4fe00f.jpg

d0829e731bfbee4efc22cfb9697e4ca6.jpg

09cfb146bf87bd297415eebd02cab44b.jpg

Edytowane przez g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, jeszcze napisy widać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W warsztacie patrzyli, że pasek jeszcze dobrze wygląda to nie wymieniali, nawet jeśli czasowo była już ku temu pora. Potem w robocie się mnie pytają czemu w aucie wszystko sam robię. Zamiast oddać do mechanika i mieć spokój.

 

Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło, a pasek wystaw na ebayu razem z pompą wody :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kolega robił przeglądy w salonie forda, 3 lata był olej nie wymieniany, chociaż na papierze był...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy możecie mi podać linka gdzie mógłbym sprawdzić czy mój silnik też kwalifikuje się do naprawy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie vw polska masz zakladke gdzie podajesz vin i wiesz wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności