Jump to content
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Recommended Posts

Pewno lata do Berlina , jak ja czasami . Bilety tanie , biorę dobrą furę z wypożyczalni 120 kilosów i jestem w PL. Od granicy do Łodzi też mam autostradę więc przeciąg ... i jestem .

dokładnie to do Weeze, bo rodzina po drodze i faktycznie, pózniej same autostrady ;)

Najlepszego !!! Mówią że Polacy się zebrać nie mogą a my tu u nas na wsi zebraliśmy 12 par i impreza była hohoho!!! w halce przykościelnej :) hehehe Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Zajebisty ma ten wydech i dyfuzor !!!!

Panowie czas wymienić olej w moim CC. Obecnie mam przejechane 40k . Jaki olej byscie polecali

Panowie czas wymienić olej w moim CC. Obecnie mam przejechane 40k . Jaki olej byscie polecali

ja kris do swojego ostatnio zalałem ten i jest ok.

http://www.eurocarparts.com/ecp/c/Volkswagen_Passat+CC_2.0_2010/p/car-parts/engine-parts/engine-parts1/engine-oils/?521770740&1&abede980f66d42018a8f339049be16edd9c5fb84&000398

A tak lepiej wygląda :)

42c53dbd198a08fd87f23b892c97dfff.jpg

Powiedz mi jedna rzecz... Czy na lusterka to im juz farby brakło, czy to twoje widzi mi się, żeby je w innym kolorze zostawić? [emoji14]

Powiedz mi jedna rzecz...

I powied jeszcze dlczego tam subwoofer montuja z przodu a nie w bagażniku :P

I co to brzydactwo na drugim planie :kwasny

Ps zdemontuj tego bata z dachu bo psuje wizerunek tak pięknego auta !

Lusterka w matowym chromie to pomysł VW i nawet za dopłatą tego nie zmieni. Bat chroni od mandatów i siedzi tam tak długo jak tylko trzeba :) A ten " subwoofer" wyłączony już dawno :-P

To co w tle to autko żony, masz przechlapane....

Adas ja bym sie nie przejmowal tymi kometarzami ani troche no moze o to brzydactwo w tle hihi.pozatym tel lusterka wygladaja oblednie

Ja się komentarzami nie przejmuję ale żona to co innego. Autko sobie wypatrzyła, podoba się i pogryzie jak ktoś coś powie że brzydkie :D Zresztą i mnie też się podoba, można mieć 2.4 Turbo 223KM :hyhy

Najważniejsze że się właścicielce podoba ;) dla mnie PT jest na drugim miejscu zaraz za multipla :)

Maciek i Piotr dzieki za podpoeiedzi,

we wtorek mam wymiane oleju w DSG w promocyjnej cenie 149f w salonie vw to sprobuje zapytac o promocje na wymiane oleju :hyhy

Adam, to do pomalowania od zewnarz ściany garażu, przy gruncie i poniżej. Oczywiście dam jeszcze folie itd, ale ze "lepika" nie znalazłem to może to byłoby ok.

• Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy