Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

ladnie ale 30k za golfa to mega duzo. ale auto jest petarda

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za petardy się płaci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za petardy się płaci :)

 

Adas on juz raczej pod rakiety podchodzi .... Masz naped na 4 kola ??? Bo nic nie wiem o tym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7R z tego co wiem ma juz w standardzie naped na 4 lapy. Z ciekawosci sprawdzilem ile ten maly zapierdzielacz ma do sety no i te 4,9 naprawde robi wrazenie. W manualu 5,1. No i wazy tyle co pasek b5 ;)

 

Swiatlo juz nie miga w srodku. O dziwo zalanie nie mialo nic do tego, za to A. Mazurek juz tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba, czas na zmianę u Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuba, czas na zmianę u Ciebie ;)

 

Adas nawet o tym nie mysle moja rakieta daje rade i jeszcze bym Ci uciegl od 250km/h+ :papa2 Tyle fajnych miejsc jest na swiecie do zobaczenia nastepny wypad juz za 14 na 14 dni jakies 7000 km na zachod :beach: Ale po wszystkich przemysleniach wydaje mi sie ze bedzie nowe CC albo Jaguar XF a W8 do garazu na dopieszczenie tylko jeszcze troche czasu musi minac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hawaje :) Ja czekam z podróżami aż dzieci podrosną. A gdyby nie ogranicznik prędkości to byś nie dogonił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my kupilismy wycieczke na przyszly rok pierwszy raz bez dzieci. Moja mama przylatuje i zostaje z dziecmi a my pierwszy raz sami od jakichs 6 lat. Cos niesamowitego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja urlopu bez dzieci jakoś sobie nie potrafię wyobrazić dla mnie największa przyjemność na urlopie to właśnie zabawa z dziećmi na plaży itp

 

 

Kuba w święta znajdziesz czas na flaszkie I spota 4x4 ??

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hawaje :) A gdyby nie ogranicznik prędkości to byś nie dogonił ;)

Karaiby..:ok .Atak sobie mysle jak bys sciagnol kaganiec czy przekroczyl by 300km/h ??? Bo w osemkach tam sie zatrzymuje predkosciomierz ale ja tego nigdy nie sprawdze bo od kilku lat zaczalem jezdzic zgodnie z prawem i enjoy'owac przyjemnosc z przemieszczania sie i dziwieku silnika.Pozdro PS.jak sie spotkamy to dajesz mi kluczyki na 3 minuty :cool

 

 

Kuba w święta znajdziesz czas na flaszkie I spota 4x4 ??

Pozdro

Maciek poszlo PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 to raczej wątpię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
300 to raczej wątpię

[video=youtube;HK5dk-QVpcs]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 70 milach mam 2400 obrotów. Przy 90 do 3000 silnik dochodzi. Za krótkie przełożenia skrzyni żeby 300 osiągnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi Grzesiu czy w CR też są problemy ze smarowaniem ? silnik CBBB 170

 

trochę mi zeszoł żeby odpowiedzieć na pytanie ale w końcu mam urlop:kciuki Maciek z tego co sie orjętuje to problem ze napedem pompy oleju został definitywnie rozwiązany w silnikach wpuszczanych po pazdzierniku 2010 ale to jest wiedza zaczerpnięta z internetu bo niestety dla VW jeszcze nie pracuje tak że wiesz jak to jest, najlepiej napisz do tego Tomka z Rumi on jest aktywny w temacie napedu pompy oleju i zajmuje sie regeneracją wałków albo tak jak ja to zrobiłem do tej firmy http://www.kmbpartsdirect.co.uk/ dowiedziałem sie o tej firmie przegladając ang. forum Audi pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja urlopu bez dzieci jakoś sobie nie potrafię wyobrazić dla mnie największa przyjemność na urlopie to właśnie zabawa z dziećmi na plaży itp
zgdadzam sie ale raz na szesc lat sie nalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dzięki wielkie Grzegorzu jedynie co mają do mojego silnika to kit 10 reszta to prawie wszystko do PD więc mam nadzieję że coś tam poprawili

narazie mam gwarancje a później trzeba będzie coś pomyśleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już na pokładzie DFDS :jazda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerokości Adam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności