Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie by było w dobrym towarzystwie tak właśnie zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No fajnie by było w dobrym towarzystwie tak właśnie zrobić...

 

Jestem za a nawet przeciw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ogole robicie jakies spotkania na terenie uk ?

 

najblizsza okazja chyba na Ultimate Dubs 2015 ja sie napewno tam zjawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto oglada ksw? Ty pyskaty ogladasz na bank to wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:-P jaki cwany.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dooobra walka czeczena z ciemnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wszystkie fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem trzy pierwsze, faktycznie wszystkie extra, ale czeczen na glowie najlepszy mimo wszystko ;) teraz juz nie mam jak ogladac, a o ile sie nie myle Materla na koncu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla tych co chcą zakupić tą kamerkę G1W [ATTACH=CONFIG]120099[/ATTACH] załączam krótki film :) jak się sprawuje :) w opcjach odtwarzacza najlepiej wybrać rozdzielczość HD

 

Piotr dzieki za porady , kamerka taka sama jak twoja tylko jeszcze kilka ustawien i lepsza karta (juz w drodze) a oto efekt

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe czy to tylko kaczka dziennikarska czy prawda bo jestem w stanie uwierzyc w to info dla tego ze przeciez to raj dla tych wszystkich firm laweciarskich do ktorych policja dzwoni kiedy maja odcholowac jakis pojazd. Wiec mogly wpasc na pomysl stworzenia takiej app-ki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy to tylko kaczka dziennikarska czy prawda bo jestem w stanie uwierzyc w to info dla tego ze przeciez to raj dla tych wszystkich firm laweciarskich do ktorych policja dzwoni kiedy maja odcholowac jakis pojazd. Wiec mogly wpasc na pomysl stworzenia takiej app-ki .

 

W tym kraju społeczeństwo jest raczej ,,kapusiowate'' więc dość możliwe, że to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe jak z ochroną danych osobowych (prywatność) A swoją drogą na co będzie następna aplikacja ? , na kolor skóry , oczów , narodowość. Uważam że monitoring , kamery są ok ale to już pachnie polowaniem na ''czarownice''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak z ochroną danych osobowych (prywatność) A swoją drogą na co będzie następna aplikacja ? , na kolor skóry '

 

akurat to by sie chyba w tym kraju przydało :lol

druga strona medalu to taka ze z jednej strony powiem wam ze bardzo dobrze bo większość z nas płaci wysokie ubezpieczenia, tax robi mot a inni tylko smieja sie z nas

 

mam w pracy chłopaka (rodaka) który nie ma skończonych jeszcze 25 lat i teraz kupił polóweczke a mimo to na angielskich blachach , wie i rozumie to ze trzeba budować sobie zniżki i na początku ubez. będzie drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myslisz Kris ze jak wylapia tych obcokrajowcow to obniza Ci ubezpieczenie albo tax?

jak dla mnie to niech jezdza.

tez mialem auto na pl blachach na poczatku ladne pare lat wstecz.

niech uproszcza system ubezpieczeniowy to tez bedzie inaczej bo na teraz tak do konca nie wiadomo co wplywa na wyliczenie polisy.

z grubsza wiadomo ale jak juz w szczegoly wejdziesz to tak nie do konca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a myslisz Kris ze jak wylapia tych obcokrajowcow to obniza Ci ubezpieczenie albo tax?

jak dla mnie to niech jezdza.

tez mialem auto na pl blachach na poczatku ladne pare lat wstecz.

niech uproszcza system ubezpieczeniowy to tez bedzie inaczej bo na teraz tak do konca nie wiadomo co wplywa na wyliczenie polisy.

z grubsza wiadomo ale jak juz w szczegoly wejdziesz to tak nie do konca

 

Roberto - nie neguje wszystkich - czyli nie wrzucam wszystkich do jednego wora i rozumie niektóre osoby które śmigają tutaj na innych blachach , wqur.... mnie tylko cwaniaczki co sie śmieją z innych a w polsce bajki nie stworzone opowiadają.

 

System jaki jest taki jest i nic na to nie poradzimy ale widocznie sie sprawdza bo zobacz ilość rannych i zabitych na 1k wypadków tutaj i w pl - nie wątpliwie przyczynia sie do tego też właśnie system ubezpieczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko czemu auta na PL blachach sciagają a np szwabów nie ruszają? Gadałem z dwoma szwabami i nic nie wiedzieli o obowiązku ubezp, mot i tax na auto na ich blachach. A obydwaj tu mieszkają i i jeżdżą codzienie tymi autami :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a myslisz Kris ze jak wylapia tych obcokrajowcow to obniza Ci ubezpieczenie albo tax?

jak dla mnie to niech jezdza.

tez mialem auto na pl blachach na poczatku ladne pare lat wstecz.

niech uproszcza system ubezpieczeniowy to tez bedzie inaczej bo na teraz tak do konca nie wiadomo co wplywa na wyliczenie polisy.

z grubsza wiadomo ale jak juz w szczegoly wejdziesz to tak nie do konca

zgadzam sie. pozatym mysle ze ta apka to dmuchanie balona i sciema. no ale gdyby okazlao sie ze naprawde takie cos wprowadza to normalnie komuna ze hej. co lepsi spoleczniacy beda siebie nawzajem podpierd... masakra.

 

Adas co do niemcow to ich nie gonia bo jednak aut na pl blachach podejzewam jest nieporownywalnie wiecej.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

z reszta polak polakowi wilkiem i tak to juz jest.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

kolega ze szkolnej lawki z technikum

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

aha ten filmik nie ma zadnego zwiazku z tym co wyzej napisalem.

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie z LONDYNU :) potrzebuje pomocy :) !!!!!!!!!!!

 

Szukam sobie hotelu w lub niedaleko Londynu , tak by można było dojechać sobie spokojnie autem zaparkować i pozwiedzać :)

Znacie jakieś dobre hotele , bb ? z parkingiem i jakoś tak by było łatwo dojechać do centrum miasta autobusem pociągiem ?

 

 

pozdro Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności