Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

witam sory ze nie w temacie ale potrzebuje listwa pod odrys do b5 fl do tylu najlepiej ze swiatłami moze by ktos miał na sprzedasz albo gdzies widzial na necie bo ja nic nie znalazłem bo za bardzo nie mam czasu szukac z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko w sprawie separatora oleju. Jaka jest wasza opinia o tym - http://www.ebay.co.uk/itm/320824475138?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Bo chcialbym to zrobic u siebie i do tego od dolu podlaczyc jakis zbiorniczek schowany gdzies za zderzakiem.

Co wy na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyskoczyl check engine blad mas flow sesnsor g70 , blad zkasowalem i nie wraca

 

lada nie musi wracac blad ale na 99% jak masz dolot szczelny to przeplywka do wymiany. wyciagnij ja i wymyj w benzynce ekstrakcyjnej i jak pomorze to jeszcze rtoche pojezdzisz a jak nie to wymiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko w sprawie separatora oleju. Jaka jest wasza opinia o tym - http://www.ebay.co.uk/itm/3208244751...84.m1423.l2649

 

Bo chcialbym to zrobic u siebie i do tego od dolu podlaczyc jakis zbiorniczek schowany gdzies za zderzakiem.

Co wy na to.

mam czeka na założenie :)

z tego co wiem, to Patryk też takiego cuda używał i był zadowolony.

 

radior chcesz tylna belkę czy się rozmyśliłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne ze chce ;) zapomnialem o tym totalnie - ile i czemu tak drogo ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jasne ze chce ;) zapomnialem o tym totalnie - ile i czemu tak drogo ;D

 

drogo będzie, bo sam kuriera zamówisz ;) moze byc na poniedzialek :)

 

a przy okazji piwko postawisz i będzie kwita ;)

 

pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk Zibi dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
,troche mnie nie bylo

 

No troche długo ;)

 

Panowie mam pytanie odnosnie przeplywki

 

Jak coś to na dubsach możemy podmienić na moją i zobaczymy co będzie

 

mam czeka na założenie

Tak samo jak u mnie leży i czeka

Z tego co pamiętam to Jacek też to ma tylko on ma z lublina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sruby pekaja w zaleznosci na co zostaly przykrecone poprzednio - a za te pieniadze to wyslesz do pl, oni ci odesla z powrotem, obmaluja i zostanie ci jeszcze pare stowek w kieseni . Pisz do lukasa g60.

No chyba ze masz za duzo kasy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko w sprawie separatora oleju. Jaka jest wasza opinia o tym - http://www.ebay.co.uk/itm/320824475138?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Bo chcialbym to zrobic u siebie i do tego od dolu podlaczyc jakis zbiorniczek schowany gdzies za zderzakiem.

Co wy na to.

 

Łukasz ja mam ten separator i jak chcesz to Ci przywiozę na UD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy ktoś z was wymieniał uszczelki w przednim zacisku ??? Właśnie jedną przeciąłem i zastanawiam się czy dam radę to sam wymienić , czy też lepiej kupić nowy zacisk ???? Wszelkie info są mile widziane ... pozdro Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie czy ktoś z was wymieniał uszczelki w przednim zacisku ??? Właśnie jedną przeciąłem i zastanawiam się czy dam radę to sam wymienić , czy też lepiej kupić nowy zacisk ???? Wszelkie info są mile widziane ... pozdro Arek

Jak najbardziej wymieniasz uszczelki-na ebayu dwa lata temu komplet uszczelek na dwa zaciski kosztował mnie 25f. Troszkę problematyczne może być założenie nowej, ale do zrobienia ;) Najlepiej założyć uszczelkę i wtedy jedna osoba otwiera/rozszerza uszczelkę, a długa wkłada tłoczek-szybko i bez problemu.

 

---------- Dodano o 14:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:45 ----------

 

Patryk Zibi dzieki wielkie

Nie ma problemu-najlepiej jak się nie jest pewnym co jest to zrobić logi i pokazać na forum w odpowiednim wątku. Wszystko powinno wyjść jak na dłoni i można zaoszczędzić domysłów i kombinowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakich narzedzi potrzebujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.mark1hire.co.uk/

kiedyś nawet u nich przez chwile pracowałem:)dość daleko od Ciebie ale z tego co pamiętam to można się dogadać na wysyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakich narzedzi potrzebujesz?

 

Młota pneumatycznego, lub czegoś podobnego co pomoże rozłupac beton.

 

send from htc d s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę się pochwalić, że jak dobrze pójdzie to jutro vanika będę nabędę;)niestety francuz:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez arekmalisz

panowie czy ktoś z was wymieniał uszczelki w przednim zacisku ??? Właśnie jedną przeciąłem i zastanawiam się czy dam radę to sam wymienić , czy też lepiej kupić nowy zacisk ???? Wszelkie info są mile widziane ... pozdro Arek

Jak najbardziej wymieniasz uszczelki-na ebayu dwa lata temu komplet uszczelek na dwa zaciski kosztował mnie 25f. Troszkę problematyczne może być założenie nowej, ale do zrobienia Najlepiej założyć uszczelkę i wtedy jedna osoba otwiera/rozszerza uszczelkę, a długa wkłada tłoczek-szybko i bez problemu.

 

A mi już ręce opadają z tymi zaciskami i grzejącymi się hamulcami w moim aucie w pierwszej wersji wymieniłem uszczelnienia w lewym przednim i tylnym prawym bo te sie grzały nic to w zasadzie nie dało więc kupiłem na ebay zacisk przedni i wymieniłem jeżdziłem i dalej to samo. Myślałem ok używany może też tłoczek skorodowany i jakiś miesiąc temu kupiłem zacisk nowy tzn fabrycznie regenerowany założyłem i okazuje się dalej to samo. Już nie mam pomysłu do tych hamulców tarcze, klocki powymieniane, zacisk zostało tylko jarzmo trzymające zacisk hamulcowy i dalej sie grzeją. Już tak ostatnio zaczołem podejrzewać pompę ABS-u może coś z nią nie tak jakis elektrozawór trzyma płyn hamulcowy nie wiem już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.hss.com/ kolega pozyczal lub http://www.a1hire.co.uk/ czasem z pracy pozyczaja wysiegnik. ale zobacz co masz w okolicy, szybko porownaj ceny masz jak na dloni!!! lukasz kurcze obudz sie cholpie!!!!;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności