Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła

świąt Bożego Narodzenia.

Odpoczynku od codziennego zabiegania

oraz chwili zadumy.

Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia

w życiu osobistym i zawodowym

 

życzy

 

Grupa Wielkopolska

 

 

 

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , czy ktoś z Was sam czyścił klimę i czym ? Bo coś wanieje ni ostatnio zwłaszcza jak ogrzewanie włączone ;-) , filtr kabinowy wymieniony .może coś z Halfords ? Pozdrawiam

 

sprawdz/wyczysc/umyj okolice wlotu powietrza do filtra/grodzi bo moze masz brud/zgnite liscie i to smierdzi i udroznij odplywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzeń, które Wam życzymy na razie nie wyliczymy

więc podajemy pierwsze z kraju by Wam żyło się jak w raju

by w wigilię u rodzinki wszyscy mieli fajne minki

by przy stole chciał zagościć pakiet zdrowia i miłości

i u wszystkich był tak mocny by pozostał całoroczny.

 

Zdrowych i Wesołych Świąt życzy Burner z rodziną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdz/wyczysc/umyj okolice wlotu powietrza do filtra/grodzi bo moze masz brud/zgnite liscie i to smierdzi i udroznij odplywy

 

Sprawdzę , ale to chyba nic nie da. Ale dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzę , ale to chyba nic nie da. Ale dzięki za odp.

 

u siebie robiłem ozonowanie pomogło na około rok ale żeby dokładnie wyczyściś trzeba zrobić płukanie parownika, mój młodszy brat pracuje w serwisie Toyoty w PL i tam mają procedure połukania parownika, ja już u trzeciego dealer na wyspie pracuje i tylko w Vauxhall mieliśmy spray z długą rurka i pryskało sie w miejsce filtra pyłkowego i nawiewy na maxa w obiegu zamknietym niby pomagało a w obecnym to tylko spray bomba do odświeżenia wnętrza i wyjazd :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki mileage Jacek? niecale 48k

Ale juz go nie ma

poyebalo mi sie Adas zobaczylem zegary Sebastiana i mi sie niewiem czemu ubzduralo ze to Twoje. ale zaraz potem sie zorientowalem ze walnolem babola to usunolem .pozdro

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

swieta swieta i po swietach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim...

 

aplikujecie o paszporty UK? czy czekacie... zeby zobaczyc co sie bedzie dzialo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do czego mialbym potrzebować paszport? Po 5 latach masz rezydenture i co za tym idzie prawo stalego pobytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno... kazdy co innego mowi... Papiery zlozyc o paszport mozna ale pozostj do zdania egzminy ktore nie sa zbyt proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno... kazdy co innego mowi... Papiery zlozyc o paszport mozna ale pozostj do zdania egzminy ktore nie sa zbyt proste.

 

nie pitol... ten caly esol3 to nie znowu taka magiczna sprawa. a i wiedze o uk jakas tam masz, tylko trzeba sobie to "po angielsku" teraz przetrawic ;)

 

 

 

A do czego mialbym potrzebować paszport? Po 5 latach masz rezydenture i co za tym idzie prawo stalego pobytu.

 

wiesz co, tez tak myslalem, ale jak Grzes pisze, roznie moze byc, dzisiaj jakis artykul wpadl mi w oczy ze Home office mial jakies "ale" do holenderki mieszkajacej tutaj (UK) ponad 20lat.

 

 

 

niechce sie obudzic z noga w nocniku, i na "gwalt" cos zalatwiac, wiec pewnie po malenku w przyszlym roku zaczne od paszportu dla najmlodszej a i pozniej na nas przyjdzie pora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad zdawał, nie poszło, jego żona też nie zdała. Siedzieli troche w książkach i ogólnie są w miarę swatlymi ludźmi. Ale sie nie udało.

 

Naklepane przy użyciu OP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kredyt na dom na następne 26 lat, a syn ma tylko Brytyjski paszport takze raczej sie mnie nie pozbeda. Testow to ja sie nie boje, ale z cena przesadzili dlatego narazie mi nie spieszno. Jakby to kosztowalo £200-300 to pewnie dla swietego spokoju bym zrobil, ale mam lepsze pomysly na wydanie £1500. Nie ma co panikować, tylko glupi pozbywalby sie ludzi ktorzy wnoszą tyle do budzetu :) Jak już koniecznie beda chcieli sie mnie pozbyc to niech spłaca moj dom do konca i chetnie sie spakuje i wylece do Kanady, ktora juz od dawna chodzi mi po glowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke nawet jak zdasz egzamin to nie muszą Ci dać paszportu a kase muszą skasować więc jest ryzyko straty kasy i takich przypadków jest niestety sporo.

Ja narazie odpuszczam choć w pracy u mnie szef się wystraszył że mnie straci i zaoferował bezprocentowy kredyt na paszport hehe

poza tym tam trzeba udokumentować każdy wyjazd poza granice uk a ja w ostatnich 5 latach wyjechałem około 100-150 razy hmm i nie bardzo pamiętam kiedy :lol

 

Grześ a Ty chyba kiedyś mówiłeś że wracasz do pl o ile dobrze pamiętam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt panie Macieju, w twoim przypadku udokumentowanie kazdego wyjazdu byloby lekko muwiac troche ciezkie ;)

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke naszczęście te czasy już minęły od ponad pół roku nie mam i już nie będe miał żadnych tras za granice :)

Teraz codziennie śmigam do Londynu małym 5-6 dropów a dużym zazwyczaj tylko jeden albo dwa jak są blisko siebie :)

zazwyczaj pracuje 8-17 i żadnych weekendów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i fajnie sie ułożyło ;) :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności