Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Avast

 

Naklepane przy użyciu OP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nod32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulio dopiero teraz wszedlem na forum po dlugiej nieobecnosci. Kufa szkoda padlinki ale pamietaj ze Ci zycie uratowala. Niema co sie spinac zakupisz se nowszego. Wazne ze sie bez wiekszych ofiar obylo. Wracaj do zdrowia chlopie to wazniejsze niz blacha. Swoja droga padlinka spisala sie na medal porownujac do reno. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

avast mi nie podszedl, mam go od jakis 2 lat. sprawdzimy tego nod-a ;) podziekowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zaproszenie na update softu w moim klekocie.

W liscie są zapewnienia ze nie będzie miało to wpływu na performance, spalanie etc. Ze niby wszystko ma być tak samo jak teraz.

Czy ktoś już to ma za sobą ? Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chudy_lis ja już jestem po , nic nie pokojącego nie zaopserwowałem jeżdze spokojnie , jedynie co to żałuje ze przed tą akcją nie pojechałęm na rolki żeby zprawdzić ile miał przed bo jak robiłem remap po akcji to w serii wypluło mi 149,8 KM i 339,6Nm troche dużo , wiem że te silniki nie trzymają norma ale chyba nie aż takie skoki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dzieki, ale powiem ci, ze nie mam czasu sprawdzac ktory jest ok, a moze wyskoczy za tydzien/miesiac i trzeba bedzie zmieniac... licencja na 2 lata nie kosztuje majatku a i tak sobie w koszta wrzuce ;)

 

jeszcze raz podziekowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki.

 

Jestem na wakacjach we wloszech i dostalem z wypozyczalni golfa 1 6tdi bluemotion. Jako iz na codzien jezdze Lexusem ls430 ktory ma prawie 300KM to bylem bardzo zawiedziony tym samochodem. Skrzynia tylko 5 biegowa, silnik slabiutki....ale....

3702a56c1b060d597a6d66877947d5e0.jpg

Wyglada calkiem fajnie w takim szarawym kolorze, silnik jak dobrze sie popracuje skrzynia biegoe pozwala na dynamiczna jazde nawet po gorzystych kretych drogach (potwierdza to przerwa na to zeby syn mogl zwymiotowac ;/)

 

Swietna sprawa jest Mirrorlink i ogolnie sprzet audio ktory od razu bez problemu polaczyl sie z moim telefonem co umozliwilo mi sluchanie muzy ze spotify.

 

Spalanie...bajka. Lex pali 12 przy spokojnej jezdzie, a golf...przejazd z lotniska do villi gdzie jechalem spokojnie bo przyzwyczajalem sie jezdzic po zlej stornie jedyne 4.4l/100km, 4 osoby+pełen bagaznik.

 

Dzisiaj wjechalem w krete gorzyste tereny, nadal 4 osoby w aucie, deptalem ile sie dalo nie patrząc na komputer pokładowy, podjezdzam pod ville, patrze na kompa a tam spalanie z trasy 300km 4.8l/100km i score 85/100. Jestem pod wrazeniem. Dostalem go z okolo 5/6 zbiornika, przejechalem 650km i nadal jest 1/5 zbiornika.

 

Podsumowujac, nie kupilbym sobie takiego auta, ale jest ono silnim zawodnikiem zeby zostac nastepca starego poczciwego passata b5 ktorym jezdzi zona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępne także z silnikiem 2.0TFSI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj by sie pewnie przydal tfsi, bo dzisiaj jak na gorke wjezdzalem to sukcesywnie redukowalem z 3 na 2, a na koncu z 2 na 1 bo nie dawal rady, ale w UK plasko jest wiec nawet ten dieselek by zonie starczyl. Tak poza tym to niezle ten golf urósł z biegiem lat, bo miejsca w nim jest bardzo podobnie jak w pasku b5.

984c45cd18483ad48b6fda8a2ffe7588.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No I temat umarl

 

ales go rozruszal :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ruszy się temat wyjazdów do pl ?

Już przechodzę do drugiego wątku ?

 

Wysłane z Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysłane z Nokii 3310

dobre :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ales go rozruszal :lol3

jak bym Cię osobiście nie znał to bym coś na to odpisał. Ale niezbyt uprzejmego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie drapać się koty!

 

Naklepane przy użyciu OP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyska ty znowu pysku je

Czyli wszystko w normie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności