Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze że w nocy ich słabo widać i któryś może zdarzyć uciec :)

Na marginesie ja jak ja ale jak moja zona tego sluchala to juz zaczyna mnie namawiac zeby z holandii plynac promem do Hull.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupić hamera na cyganów tak jak chciał to zrobić Borat...

 

Naklepane przy użyciu OP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że osobówek nie atakują. Brat vanem jeździ i mówił że nawet koło vanów z plandeką też się nie kręcą. Właśnie na prom wjechałem i jadąc do portu miałem okazję popatrzeć na ten obóz. Mała bomba na to nie wystarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu pasek wrócił z Anglii. Poraz kolejny przejechał pół Europy bez żadnych problemów. Dzisiaj skończył takc6cb74960a439f134104b3e48eeafd15.jpg27e5edd631f0351515f4f22ba0ee36a3.jpg98c7b310036d4de359af887dc417daa2.jpg

 

Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuu. niezly dzwonek... czyja wina? po obrazeniach granatowego wnioskuje ze to fiat??? z Toba wszystko ok??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thalia

8b621b5b522ce32f741099629665d632.jpg

 

Wymuszenie. Jechalem ok. 50km/h może mniej. Zhamowalem może do 40, ona pewnie ze 30 miała. Zdazylem jedynie odbić w prawo i przyjąłem całe uderzenie. Dzwon był konkretny. Studentka, rok prawko. Druga kolizja, wręcz wypadek w okresie ochronnym wg nowych przepisow, zabrane prawko.

Macie filmik.

 

 

Gdyby film nie działał to skopiujcie link do przeglądarki usuwając spację po kropce przed //

 

https: //www.youtube.com/watch?v=AFUE_Ra3BFA&feature=youtu.be

 

Poza okejką trochę obolały jestem. Karkiem ciężko ruszać.

63bf66ddd550dc71e05d9826879312d0.jpg

 

Skręcony i naderwany odcinek szyjny kręgosłupa, podejrzenie złamania jednej z kości nadgarstka i stluczone kolano od uderzenia w deskę.

Ja się zaparłem nogami na pedalach, rękami na kierownicy. Kolega pisał esemesa i nie był niczego świadom. Zawisł na pasie. Zmiażdżyło mu klatkę i od razu po wyjściu z auta zwymiotował. Też potluczony, szyja boli i kolana. Sprawczyni pewnie to samo, ale tylko ja w gipsie jestem. Także kicha. Głowa też mnie do teraz boli.

 

Teraz mam golfa jako zastępcze a pasek rozbity w garażu czeka na rzeczoznawcę [emoji22]

0d5ef1812393bf6e4b447e90bb0bab55.jpg5fa141c81665b5fdf282bf1c55682424.jpg

 

Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kulio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze nic powazniejszego sie Wam nie stalo. Niedobrze, ze ucierpial kregoslup. Zycze szybkiego wyjscia z gipsu i powrotu do zdrowia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieta za kierownicą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmie widać jakby chciała Was zabić.

 

Dobrze byłoby zrobić dokładne badania lekarskie,bo potem wychodzą komplikacje.

 

Zdrowia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Thalia

8b621b5b522ce32f741099629665d632.jpg

 

Wymuszenie. Jechalem ok. 50km/h może mniej. Zhamowalem może do 40, ona pewnie ze 30 miała. Zdazylem jedynie odbić w prawo i przyjąłem całe uderzenie. Dzwon był konkretny. Studentka, rok prawko. Druga kolizja, wręcz wypadek w okresie ochronnym wg nowych przepisow, zabrane prawko.

Macie filmik.

 

 

Gdyby film nie działał to skopiujcie link do przeglądarki usuwając spację po kropce przed //

 

https: //www.youtube.com/watch?v=AFUE_Ra3BFA&feature=youtu.be

 

Poza okejką trochę obolały jestem. Karkiem ciężko ruszać.

63bf66ddd550dc71e05d9826879312d0.jpg

 

Skręcony i naderwany odcinek szyjny kręgosłupa, podejrzenie złamania jednej z kości nadgarstka i stluczone kolano od uderzenia w deskę.

Ja się zaparłem nogami na pedalach, rękami na kierownicy. Kolega pisał esemesa i nie był niczego świadom. Zawisł na pasie. Zmiażdżyło mu klatkę i od razu po wyjściu z auta zwymiotował. Też potluczony, szyja boli i kolana. Sprawczyni pewnie to samo, ale tylko ja w gipsie jestem. Także kicha. Głowa też mnie do teraz boli.

 

Teraz mam golfa jako zastępcze a pasek rozbity w garażu czeka na rzeczoznawcę [emoji22]

0d5ef1812393bf6e4b447e90bb0bab55.jpg5fa141c81665b5fdf282bf1c55682424.jpg

 

Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka

 

Ja pierdziu , normalnie kamikadze boski wiatr , wy lepiej do lekarza, a passek ? Szkoda auta ale chyba oszczędził wam większych szkód na zdrowiu .

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek dobrze ze wami wszystko ok. A Passek zrobil co do niego nalezalo uratowal was. Szybkiego powrotu do pelnej sprawnosci !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulio, wracaj do zdrowia.

 

Słyszeliście że VW nowy model wypuszcza? Fotki już są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek, wracajcie do zdrowia. mam nadzieje ze nic gorzej ze zdrowiem juz nie bedzie... Po pasku w sumie niewiele widac... zniszczenia wrecz znikome w porownaniu do reno... kurcze uderzenie bylo mocne, porzdna konstrukcja...

A ta pani to wg mnie zasluguje na dluzszegooooo bana jak w tak krotkiej karierze to juz jej druga taka zagrywka... moze pokemony lapala?

przy okazji jezdzac po Polsce zauwazam ze ogorm ludzi gada przez telefon i grzebie cos w telefonach podczas jazdy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździj tam i problem z głowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze pokemony lapala?

no to udalo sie zlapac dwa w jednego pokebala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za dobre słowo. Do mnie już dotarło co się stało. Jestem załamany... Ehh, szkoda gadać.

 

 

Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Panowie za dobre słowo. Do mnie już dotarło co się stało. Jestem załamany... Ehh, szkoda gadać.

 

 

Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka

 

jestes zalamany... a powinienes sie cieszyc... auto, spelnilo swoje zadanie. to rzecz nabyta, kupisz sobie nowe. a zdrowia "jeszcze" nie sprzedaja ;)

 

twardy badz nie mietki...

 

dobrze, ze nic Ci/Wam nic nie jest.

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy okazji jezdzac po Polsce zauwazam ze ogorm ludzi gada przez telefon i grzebie cos w telefonach podczas jazdy!!

 

pojezdzij po UK, tu tak samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności