Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Ja i szatanskie paliwo Adam? Grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:98: to szlachetne paliwo, napój bogów automobili :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.0 TFSI pod maska, Chudy?

Niestety, 2.0 tfsi nie włożyli to Tourana. Szwabi. W Polsce jeździ jeden po swapie, o ile kojarzę to ma coś koło 300 pod maską.

 

Naklepane przy użyciu OP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mieli by tam taki silnik wsadzać ? To by się nie sprzedawało turan to autko typowo rodzinne ;)

Opel zrobił zafire opc I ile tego jeździ po drogach ?

 

Widziałem go wczoraj kolorek rewelacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mieli by było klientów ale znalazło by się kilku wariatów którzy by chcieli mieć taką zabawkę... Bo kto bogatemu zabroni...

 

Naklepane przy użyciu OP2

Edytowane przez g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis Touran przeszedl MOT. Pomyslnie, bez zastrzezen:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , a co tu taka cisza ?? Panowie jako że dziś dostałem pisemko z VW w ramach akcji serwisowej oprogramowania odnośnie emisji spalin , mieskam w Heywood i tu moje pytanie jechać do najbliższego servisu VW a mam w Bury(jakiś taki mały mi się wydaje) czy jechać gdzieś do Manchester-u do molocha ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sie porobilo. czarna chmura zawisla nad polonia w uk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

****. nie wiesz co piszesz? Z kraju cie wywala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zygam już tym narzekaniem... Nagle się ludzie obudzili bo się okazało out... I wielka panika. Szwajcaria nie jest w unii i daje radę...

 

Naklepane przy użyciu OP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-go referendum nie bedzie.

Dzis jeden koles martwil sie co z dziecmi zrobi, bo jak teraz do szkoly beda chodzic, co z lekarzami bedzie... :wmorde

Drugi sie martwi bo funt spadl a on dom w PL buduje i teraz nawet funt po 3zl moze byc.

Panika jak ch olera.

Ciekawe czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ,chyba teraz będę do Pl tylko przez zabolandie zapierniczac , do Uk mnie nie wpuszczą :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
****. nie wiesz co piszesz? Z kraju cie wywala?

Adas to byl sarkazm. Tymbardziej ze juz zwolennicy tego calego Brexitu sie obsrali i pochowali glowy w piasek. Nigel Faragge powiedzial w bbc ze obietnica o kasie ktora idzie do unii bedzie szla do nhs to byla kielbasa wyborcza. Jakos nie widze tego zeby mialo sie to szybko stac jesli woglole do tego dojdzie

 

Grzesiu tak do konca to racji nie masz bo funt leci i indeksy ida w dol. przez takie glupie zagrywki polityczne kazdy z nas bedzie placil w sklepach i na stacji bezynowej wiecej. to nieuniknione.

 

Narzekanie narzekaniem ale kazdy ktory glosowal za wyjsciem obudzil sie z ciezkim kacem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem Jacku, że zapłacą za to wszyscy, a najwięcej odczują to Ci na dole, czyli my. Kupili kiełbasę, tak jak Polacy kupili PiS bo większość z nich to rasisci, mieli nadzieję zrzut od razu wszystkich obcokrajowców wsadza w bydlęce wagony i wywioza...

 

Naklepane przy użyciu OP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Szwajacrii Grzesiu to ja bym sie nie pokusil o takie porownanie. Moim zdaniem do zadnego brexitu nie dojdzie. Widac po nastojach geopolitcznych. Camerron wraz ze swoja swita dogaduja sie z Sturgeon licza ile maja miesjc w parlamencie zeby zawetowac wyniki ``refeyendum``. Wedlug Brytyjskiej konstutucji wynik refeyendum jest nie wiazacy. Nie sadze zeby mialo dojsc do drugiego. Zawetuja i wytlumacza to sytuacja kryzysowa ze Brytannia utonie, poniekad tak bedzie.

 

A tu jak wizja Nacjonalistyczna Borysa i Nigela doprowadzila do tego ze zapomnieli przygotowac plan na: A co bedzie jak wygramy? to tylko potwierdza ze to populisci i sami nie wierzyli ze wygraja. chodzilo tylko o wyscig szczurow.

 

 

 

 

A tu kieblasa wyborcza Nigela ktory sam sobie strzela w piete:

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3660726/Susanna-Reid-branded-typical-Remain-voting-little-rich-girl-Twitter.html

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
tutaj przyklad ludkow jakie maja pojecie w sprawie brexitu i dlaczego glosowali za

 

https://www.youtube.com/watch?v=Li7wNTkL-dY

 

Jacek ta laska to jest kompletna idiotka !!

widziales inne filmiki z nia, szkoda gadac ??

raz było, jak się ja pytal jak pokrojona duza pizze by zjadla czy w 8 kawałkach czy 12, a ona na to, ze 8 tak a 12 już nie. bo nie zje ekstra 4 kawalkow LMAO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też miałem pisać posta. Ja kupiłem na 3 lata za 0.60 pensów. Ważne żeby to zrobić na polskiej stronie tom toma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności