Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Made in Japan !!!

Próbowałem zerwać ręcznie nie dałem rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie dziś dostałem list od Audi a w nim że moje auto też jest w tej grupie z "wadliwym softem" co dziwne to sprawdzałem wcześniej i nie było :ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem a wcześniej też sprawdzałem I było ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś jedzie dziś/jutro lub wraca z pl? Ciekawe jak będzie na granicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francja zamknela granice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz co się we Francji stało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Francja zamknela granice

Na fb ludzie piszą że bez problemu na granicach, promy tez kursują normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze nic nie wiedziałem. A eu się nad nimi lituje i przyjmować chce. Idioci, wybić ich wszystkich i będzie spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopoki obama nie powie ze wysyla swoje wojska dopoty komuchy z Brukseli nawet palcem nie kwina wszystko w imie tolerancji i poprawnosci politycznej ktora juz dawno zaszla za daleko. a paradoksem jest to ze teraz kazdy ma nadzieje ze ruski moze cos zrobia. ale oni tez musza miec w tym interes. wiec byc moze przydzie zetknac sie z decyzja poswiecenia ukrainy. ciekawe widmo przyszlej europy sie zbliza. potrzeba nam teraz rycerzy jedi oni wiedzieliby co z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dopoki obama nie powie ze wysyla swoje wojska dopoty komuchy z Brukseli nawet palcem nie kwina wszystko w imie tolerancji i poprawnosci politycznej ktora juz dawno zaszla za daleko. a paradoksem jest to ze teraz kazdy ma nadzieje ze ruski moze cos zrobia. ale oni tez musza miec w tym interes. wiec byc moze przydzie zetknac sie z decyzja poswiecenia ukrainy. ciekawe widmo przyszlej europy sie zbliza. potrzeba nam teraz rycerzy jedi oni wiedzieliby co z tym zrobic

 

Albo

VADERA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ktps przestanie finansować IS przez kupno ropy od nich lub innych zakulisowych działaniach. Bez kasy to dlugo nie pociągną, bo na micie o 40 dziewicach (niewiadomo jakiej płci) czekających w niebie na bojownika raczej chyba nie moga za dlugo liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kasy to ogladalem program o tym jak ISIS jest finansowane. jest kilkunastu multi miliarderow na calym swiecie ktorzy ich sponsoruja zapewniajac im w pyte kasy i dostep do najnowszych technologii i broni w tym z usa. ci kolesie w wiekszosci to muslimy ale sa tez tacy co nie sa fanatykami religijnymi i w ich interese jest destabilizacja tego regionu. wszystko sprowadza sie do rzadu amerykanskiego, ktory czeka zeby tam wjechac i zajac ich zloza roponosne. ot taka polityka swiatowa o ktorej my zjadacze chleba nie mamy pojecia. wszystko to co sie dzieje to mega interes dla kogos.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Albo

VADERA !!!

dobra jak sie wkur...wie wystarczajaco mocno to polece tam razem z calym imperium i posiekam mieczem swietlnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze chodzi o kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiadomo, że najlepiej zarabia się na wojnach. Dziwię się , że wszyscy wydają się zaskoczeni takim atakiem. Wyzywają is od tchórzy itd., ale faktem oczywistym jest, że nie będą oni walczyć w otwartym konflikcie z regularnymi armiami. Kwestia czasu teraz kiedy uderzą w UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgaduje że następne bum będzie tutaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu nie kracz bo ja ostatnio 5 dni w tygodniu w londku jestem :wmorde a do paryża jak bedzie trasa to biore chorobowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgaduje że następne bum będzie tutaj...

 

ciekawe, to samo powiedziałem wczoraj koledze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak że pragnę żeby tu było bum... Ale pewnie tu...

Nie przyjmują tego tłumu który się pcha wszelkimi kanałami do Europy no i się dzieje... I lepiej na pewno nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej w DE... Tam ich najwięcej narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności