Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

No to spoko.

 

Jedno pytanie czy ktoś z was ma grill gazowy macie jakieś rady przed zakupem? Rozglądam sie za czymś max do 150-170 funtów moze ktoś ma jakieś spostrzeżenia przed zakupem.

Pozd

Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam gazowego od kilku lat :)

jedyne czym się musisz sugerować to rozmiar i ilość palników;)

2 spokojnie wystarczą chyba że robisz jakieś duże imprezy ...

no i ruszt żeby był wmiare łatwy w myciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak smak potraw? Bo niby wielu twierdzi, że to nie to samo, a jakoś nigdy nie miałem okazji spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja używam gazowego od kilku lat

jedyne czym się musisz sugerować to rozmiar i ilość palników

2 spokojnie wystarczą chyba że robisz jakieś duże imprezy ...

no i ruszt żeby był wmiare łatwy w myciu

A jak smak potraw? Bo niby wielu twierdzi, że to nie to samo, a jakoś nigdy nie miałem okazji spróbować.

 

dzieki za podpowiedzi:ok co do smaku potraw to mój kumpel wegier twierdzi że on nie czuje różnicy a grilluje co dwa,trzy tygodnie na gazowym a jak gaz mu sie skończy to rozpala ogień na drugim. Ja to nie jestem żaden koneser smaków po prostu żeby ciepłe było i jak najmniej wysiłku to kosztowało przygotowanie miesa dlatego chce kupić gazowy pozd

 

Maciek a jedno jeszcze pytanie bo w sumie nie wiem czy kupić 2 palniki czy 3, imprez wielkich nie organizuje max 6 osób ale nie wiem czy dwa palniki wystarczą?

Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa palniki spokojnie wystarcza ;)

U mnie gril pali się praktycznie co tydzień węglowego by mi się nie chciało rozpalać a gazowy jest gotowy do boju w dwie minuty . Smak mięsa jest dobry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam takie trochę głupie pytanie... ostatnio siedziałem w nowym passacie i on miał więcej stacji radiowych capital xxx czy jakaś tak i wiele więcej czy mozna jakąś znaleźć te stacje na rns310 bądź rns510 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba trzeba będzie się rozejrzec za jakąś gazówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mam takie trochę głupie pytanie... ostatnio siedziałem w nowym passacie i on miał więcej stacji radiowych capital xxx czy jakaś tak i wiele więcej czy mozna jakąś znaleźć te stacje na rns310 bądź rns510 ??

 

Może już miał DAB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może już miał DAB.

 

Dzięki wielkie!! właśnie o tą funkcję pytałem, rns510 podobno to posiada ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiedziałem ze coś jest takiego w sumie rns510 z ta funkcja kosztuje 500 f sprzedam swój rns310 dodam 300 i będę miał lepsze i darmowe mapy z neta bo do rns310 juz nic nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sie wam pochwalic. w sumie jeszcze kilka duperelek zostalo do zrobienia ale dostalismy juz zapewnienie ze 31.07 odbieramy klucze 11.07.2015.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musze sie wam pochwalic. w sumie jeszcze kilka duperelek zostalo do zrobienia ale dostalismy juz zapewnienie ze 31.07 odbieramy klucze [ATTACH=CONFIG]134194[/ATTACH]

 

No gratulacje Jacku !!!

 

Jak to nie tajemnica to jakie ceny u was ? Ja sie teraz rozgladam z 3 bed. w tej nowej okolicy i tak okolo 125k .

Za mój myśle ze 85k wystawie, a dalem 70 wiec przez 2 lata praktycznie mieszkalem za free nawet jak 80 pojdzie .

 

 

Jeszcze raz gratulacje bo naprawde wyglada dobrze mam nadzieje ze bedziecie w nim szczesliwi i moze jakis potomek wkrotce do kolekcji w rodzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Kriss. to jest 3 bed i porownujac ceny wyglada to podobnie.co do potomka to ja juz za stary jestem pozatym ja juz swoje dla spoleczenstwa zrobilem. teraz twoja kolej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Jacek.

U mnie za 120 to stare two bed bez garażu... A za 70-80 to i flata nie kupi. A wiocha zabita sechami, ale w dorset mimo, że na samym obrzeżu i stacja więc pracujacy w Londynie ceny skutecznie zawyżają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris, chciałbym miec takie ceny domow tutaj w Exeter ;)

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy... Jak ja Wam zazdroszczę cen nieruchomości... U mnie za 120 to stary, zagrzybialy one bed można kupić. Domek z garażem to koszt ponad 200...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo u mnie 3 bed to koszt 225K

Kris mieszka w jakimś raju zarobki jak w londynie a ceny domów jak dobra promocja w lidlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiecie dlaczego wracajac do uk nie wrocilem do Basildon czy w tamte okolice. tam cena za nowy 3 bed bez garazu to 200k. a tutaj na polnocy ciut wiecej jak polowa tej ceny. do tego brak czarnych pakisow itp. jest ich troche w centrum newcastle ale tu na rogatkach zobaczyc czarnego to tak jak w polsce. ludzie nie dowierzaja. wniosek jeden emigrujcie na polnoc. co do zarobkow to nie ma zadnych roznic czy sie mieszka w londynie czy tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze Jacek prawi , ruszajcie na połnoc i nie marudzic ze tutaj tylko pada , ceny normalniejsze zarobki prawie takie same jak na poludniu, za to mniej czarnych , mniej korkow i bardzo zielono, spokojnie i urokliwie

 

jakos my ludzie połnocy tutaj żyjemy za murem londynskim i nie narzekamy i gdybym mial wrocic teraz na polodnie to powiem wam ze nie za cholere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności