Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Moj wczorajszy dzień to jakaś masakra o 9.20 w dublinie wsadziłem kare to tacho miało mi wystarczyć czasu żeby wrócić do domu ehh o północy stanołem w Birmingham o 3.30 przyjechał szef zabrał ciężarówke dał mi audi allroad żeby wrócić do domu w domu ,byłem o 5 rano a o 8.45 spowrotem w pracy I teraz jeżdżę sprinter em po londynie do domu wróce może na 20.00 oj czuje że czeka mnie poważna rozmowa z szefem i chyba szukanie nowej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie korki czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prom miałem późno bo dopiero o 1510 prom plynie 3.15 całą walie z holyhead przeleciałem na odcince i na M6 się wszystko zesralo wypadek i w dwóch miejscach zamknięte po dwa pasy i zrobiły sie straszne korki . Nie mogę pracować dłużej niż 15 godzin więc o północy musiałem stanąć a że drugi kierowiec o 5 rano jechał tą ciężarówką do szkocji to musieli po nią przyjechać. Niedawno wróciłem do domu a ten baran (szef) mi pisze że jutro mam wolne :wmorde możnabyło spokojnie dzisiejsze dostawy zrobić jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

to samo u mnie, dzisiaj wracam na baze o dziwo cos po 12 i jestem juz jakies 6 km od depo a jeden z gostkow ze spedycji pisze mi teksta, ze ma kolekcje w Salisbury, jakies 40 km z powrotem i potem drugie tyle na baze. jechalem bez pauzy, bo zdazylem z powrotem na baze.

szybko za telefon i do niego, ze ani hu hu nie jade z powrotem i powinien do mnie dzwonic wczesniej z tym, jak wiedzieli, ze mam malo.

tylko ze nie moge isc raz do domu wczesniej, bo przeciez by bylo za dobrze jak bym tak skonczyl jak mowia ,ze mozna skonczyc kurs i isc do domu, nie trzeba zawsze konczyc o qrwa 6 wieczorem .

wiec jak wrocilem dali mi 3 zrzutki na miejscu i jedna kolekcje polaczona z dostawa !!

no i oczywiscie zamiast isc do domu o 13 to poszlem za 15 czwarta znowu !!!!

znowu porazka !!

wszystko by bylo dobrze, gdyby pensja byla wieksza to bym nic nie mowil, jak mi obetna jakis bonus to bede mniej zarabial niz w Tesco na busie PORAZKA !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jechalem bez pauzy, bo zdazylem z powrotem na baze.

 

pamiętaj że w ciągu 6 godz pracy nawet jak masz tylko 2 czy 3 godziny jazdy musisz mieć 30 minut przerwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

Wiem wiem. Jak kazał mi robić te ekstra zrzuty to musiałem na pauzie w kantynie siedzieć i marnować czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masakra Maciek... Nie zazdroszczę.

 

Ja w poniedziałek musiałem pierwszy raz skorzystać z drugiej 45tki i dziesiątej godziny prowadzenia, mimo, że całą drogę poganiałem dość zdrowo bo wiedziałem, że będzie ciężko z czasem. Na szczęście nie miałem zbyt dużo korków, choć trochę czasu straciłem szukając stacji która akceptuje naszą kartę paliwową, bo zbiorniczek mam mikro. I tak mnie zastanawia co by było gdybym napotkał więcej korków i skończył mi się czas jazdy. Zostało mi w zapasie tylko 30 minut, a to nie dużo. A tu ani kabiny sypialnej ani nic. A w firmie to pewnie nikomu nawet przez myśl nie przeszło, że takie coś jest możliwe, ehh.

Takie uroki pracy dla firmy nie transportowej gdzie nawet managera transportu nie ma:rolleyes:

 

A z tym multidropem to racja. Też był nie chciał. Na wywrotce zresztą też nie. Gumiaki i uwalony w błocie po pachy to jakoś nie dla mnie.

Kumpel który przede mną jeździł w mojej firmie, zrobił E i poszedł do dużej firmy produkującej beton.

Opowiadał mi jak się zapadał w błocie po wierzch kół i tym podobne historie. Nie mówiąc o wjazdach na ciasne farmy wielkimi sprzętami. Zresztą samo odszukanie tych miejsc to już wyczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekko nie macie widzę :wmorde

Ja wczoraj i dziś Lockerbie -Newark-Lockerbie ,330 km w jedną stronę,zamiana naczep i powrót do domu :ok Kasa się zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

no i zecz wlasnie, bede musial sobie poszukac cos takiego na solowke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos ostatnio wgrywal jakies mapy uk/europy do tt i moze s sprawdzonego polecic, chomikuj etc?? dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktos ostatnio wgrywal jakies mapy uk/europy do tt i moze s sprawdzonego polecic, chomikuj etc?? dzieki

 

jesli masz nowe navcore np. v10 w TT to nie wgrasz niczego :( sprawdz jaki masz navcore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

navcore to 9.702 a moja navi to tt 930 traffic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
navcore to 9.702 a moja navi to tt 930 traffic

na pw masz link do map, ale samo wgranie nic nie da, trzeba jeszcze zrobic pare sztuczek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszesz mi jeszcze prosze cos o tych sztuczkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mozecie mi polecic jakas kamerke do auta za rozsadna cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garmin Virb. I do roweru Ci się przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem w prezencie tracer smooth była zakupiona w Polsce za 160 zł czyli cena bardzo bardzo dobra, nagrywa niby w full HD i rzeczywiście obraz jest ok! jak chcesz mogę podesłać jakiś filmik. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności