Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie tą sprawę jak znajomego spalili a jego brata pobili?

Dziś obydwaj napastnicy dostali dożywocie z min 30 lat do odsiedzenia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
S3 ok ale i tak HTC ONE lepsiejszy
Chodzi mi nie tylko o telefon, ale i o koszty. Jednak nie chcę wydawać więcej na tel niż 25Ł/miesiąc. A HTC ONE są od 35Ł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
T-Mobile na pewno ma takie ograniczenie w unlimited data.

kiedyś mierzyłem pobór danych, przy 4 GB nic wolniej nie chodziło.

Ale jeśli miesięcznie tyle będziesz ciągnął to pewnie prędkość Ci t-mobile opusci wtedy....

ja regularnie 1GB przekraczam i nic się nie dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie mam pojęcia jaki transfer jest mi potrzebny... :P Nigdy nie miałem smartfona, a teraz mając k800i i korzystając z FB i jakichś stronek informacyjnych, to z limitu 500MB zostaje mi... hmmm... 480? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wystarczy trochę pojeździć na nawigacji online, popatrzyć trochę na street view (dojazd do firmy żeby zestawem nie błądzić) i już 1GB jest przekroczone. Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, jadę na navi do PL i ledwo mi 50MB zejdzie...

 

---------- Dodano o 22:02 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:49 ----------

 

Żarówki komuś?? http://www.hotukdeals.com/deals/osram-night-breaker-plus-64210nbp-h7-12v-55w-twin-pack-headlight-bulbs-amazon-8-1654160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi nie tylko o telefon, ale i o koszty. Jednak nie chcę wydawać więcej na tel niż 25Ł/miesiąc. A HTC ONE są od 35Ł...

 

Nie zgodze sie. Poszukaj dobrze, a będzie 22 w o2.

Co do 3ki nie polecam.

Mieszkam na tej samej ulicy od 09. Przeprowadziłem sie z 9 gdzie 3miala zasięg na piętrze i ledwo w salonie, na 30 gdzie musiałem prawie na ogród wychodzić żeby moc słyszeć rozmówcę. Zadzwoniłem do nic po 2 mies po podpisaniu nowego kontraktu z 3ka ze nie jestem w stanie korzystać z servicu za który płace. Przysłali komerte na telefon, odezlalem, zamknęli kontrakt i przeszedłem do o2 gdzie problemów na mojej wsi nie odczuwam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

`jak juz tak prawicie o tych telefonach to macie moze jakas oferte gdzie mozna by bylo dzwonic do pl- powiedzmy z 150/200 min, 1gb internetu i 300 min do wygdania tutaj????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
Pamiętacie tą sprawę jak znajomego spalili a jego brata pobili?

Dziś obydwaj napastnicy dostali dożywocie z min 30 lat do odsiedzenia....

 

bardzo qrwa mac dobrze !!!!!

powinni czape dostac !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem s4 2 miech temu vodaphone unlimited calls and text i 2 gb internet za 26 na miesiąc po odliczeniu cashbacków. co do nawigacji zainstalujesz sobie żeby była gps i nie tracisz nic z transferu. co do 3 omijaj szerokim łukiem. nie ma zasiegu a załatw coś do dzwonisz do islamabadu bo tam mają call centre. same paki co zdania po angielsku nie potrafią wymówić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
macie moze jakas oferte gdzie mozna by bylo dzwonic do pl

 

Grześ weź sobie sim-karte w lyca mobile na stacjonarne i na komórki po 1p taniej się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś t- mobile miało ofertę w której darmowe minuty obowiązywały na wszystkie połączenia do EU...

Szkoda że już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chudy - ja sam nie wiem czy to jeszcze mam ale postaram sie poszukac jutro bo dzisiaj troszke busy jestem , ale jak cos to jutro na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie porobilo!!! Widze ze watek z E38 zamkniety, I sobie mysle ze moze wkradla sie jakas bojazn.

 

Powiem od siebie jedno - Luke - dla mnie polegles!!! Jako opiekun Grupy powinienes laczyc a nie dzielic.

 

Po drugie - juz kiedys uslyszalem od jednego opiekuna, ze to nie jest jego zasrany obowiazek organizowac zloty- I wiesz co - pomyslalem, ze to lepsze ze dana osoba o tym mowi, niz mialby ktos mu o tym powiedziec.

Jako Opiekun Grupy, to wlasnie ty powinienes byc osoba ktora powinna sie angazowac w Zloty, Spoty a ty sam piszesz - Nie Zorganizuje!!!

Cos tu nie gra.

 

Tyle ode mnie - dla mnie czas na zmiane opiekuna na forum zagranicznym.

 

pozdrawiam.

pobs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sie porobilo!!! Widze ze watek z E38 zamkniety, I sobie mysle ze moze wkradla sie jakas bojazn.

 

Powiem od siebie jedno - Luke - dla mnie polegles!!! Jako opiekun Grupy powinienes laczyc a nie dzielic.

 

Po drugie - juz kiedys uslyszalem od jednego opiekuna, ze to nie jest jego zasrany obowiazek organizowac zloty- I wiesz co - pomyslalem, ze to lepsze ze dana osoba o tym mowi, niz mialby ktos mu o tym powiedziec.

Jako Opiekun Grupy, to wlasnie ty powinienes byc osoba ktora powinna sie angazowac w Zloty, Spoty a ty sam piszesz - Nie Zorganizuje!!!

Cos tu nie gra.

 

Tyle ode mnie - dla mnie czas na zmiane opiekuna na forum zagranicznym.

 

pozdrawiam.

pobs.

 

Jak powiedziałem, ale powtórzę po raz kolejny... Nie mam nic przeciwko, chcecie zmiany, proszę watek otworzyc i wybierać nowego, ja sie stołka i koloru trzymać nie bede.

 

Jeżeli wyrażenie swojego zdania jest dzieleniem ludzi, to ja nie chce być opiekunem, który trzyma język za zębami i przytakuje sytuacjom, które mu sie nie podobają.

 

Życzę powodzenia i mam nadzieję ze kolejny opiekun podoła zadaniom mu postawionym. Będzie podróżował po uk, w poszukiwaniu odpowiednich miejscowej na złoty, spoty i będzie ich więcej niz dotychczas, a napewno zawitam na niejednym.

 

 

a tak jeszcze mnie naszlo...

"belka" mi do niczego nie potrzebna, tak dla wyprostowania wszystkich zaytan. bo z tego co pamietam, to opiekunem nie bylem, a zlot sie udal w kornwalii (przynajmniej nie slyszalem zadnych zarzalen, przynajmniej co do samej organizacji, bo do dystansu, to co innego ;))

piszesz, ze poleglem, jezeli uwazasz nie udana edycje za moja osobista porazke, to chyba cos tu nie gra, tak wiem, jestem (jeszcze) opiekunem, ale to nie ja ja organizowalem. zreszta, trzeba by przy tym zaznaczyc, ze sama organizacja edycji to super wyszla, i po raz kolejny wielkie dzieki zibiemu (ktoremu dziekowalem na miejscu).

oganizacji zlotow sie nie podejme, i napisalem to pelni swiadomy, bo nie mam zamiaru odpowiadac za "czubow" ktorzy przyjada i poczuja, ze to ich czas na "odchamowanie sie" a co za tym idzie poczuja "dzikosc dzunglii".

 

tak jak napisalem, nie wszystkim musi sie to podobac, czy w tym watku czy w edycji. jezeli komus nie podoba sie to, ze wyraza sie swoje zdanie, mino tego ze jest sie "opiekunem" to ja serdecznie dziekuje za bycie opiekunem.

 

pozdrawiam

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Życzę powodzenia i mam nadzieję ze kolejny opiekun podoła zadaniom mu postawionym

Nikt nie stawia zadan opiekunowi - bardziej bym powiedzial, ze opiekun ma obowiazki - nie zadania.

Any way,

mysle, ze Jestes najodpowiedniejsza osoba Lukaszu aby otworzyc ten watek osobiscie :)

 

a napewno zawitam na niejednym
:kumple I nie bedziesz napewno sam.

pozdrawiam.

pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności