Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

A jaka jest roznica miedzy xenonem z w8 a zwyklym??

Jest mała w wyglądzie.

Lampy od w8 są delikatnie szare. Gdzie zwykle są czyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o to chodzi bardzo nie typowy srodek czy ladny okaze sie na zywo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plus ja mam dodatkowo zestaw głośno mówiący na bluetootha Nokia

Też mam - nokia ck1w. Ale to w oryginale raczej nie wychodziło, tylko jako aftermarket. No chyba, że serwis domontował.

 

---------- Dodano o 20:23 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:18 ----------

 

znajomy ma 1.8T i ma xenon

Każdy mógł sobie dokupić. Ale rzadko się to tu zdarzało - wystarczy w ogłoszenia spojrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam ze mialem zestaw Nokii w B5, mialem pod podlokietnikiem uchwyt w ktory pasowala nokia 6310 ale teraz tak mysle ze durak bylem i nigdy nie szukalem czy to jest bluetooth czy tylko na kabel.... byl glosnik i mikrofon wiec cala instalacja byla.... :sciana:hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i nigdy nie szukalem czy to jest bluetooth

 

jest ;) i sprawuje się bardzo dobrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie centralka jest pod deską i podłączona jest pod gamme, więc dźwięk z tel idzie na głośniki radia - radio się wycisza. Na desce mam tylko pokrętło służące do sygnalizacji połączenia, regulacji głośności, odbierania/zakańczania połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie centralka jest pod deską i podłączona jest pod gamme, więc dźwięk z tel idzie na głośniki radia - radio się wycisza. Na desce mam tylko pokrętło służące do sygnalizacji połączenia, regulacji głośności, odbierania/zakańczania połączenia.

 

no to ja mam dokładnie to samo może Grześ miał inny model bo starsze autko

i tam może bluetootha nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt to raczej nie blu, tylko na kabel. Tymbardziej jeśli uchwyt był na starą poczciwą nokiję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale u mnie też jest uchwyt na jakąś nokie + włącznik mikrofon i wszystko podpięte pod głośniki w drzwiach

uchwyt mozna zdemontować bo kolega tak zrobił w B6 zdemontował uchwyt a i tak wszystko działa na bluetoocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ten sposób. Pewnie można było rozbudowywać zestaw:rolleyes:

Jak ktoś chce zobaczyć to mam kawałek filmiku z dzisiejszego ataku zimy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jak u mnie w moim highline plus ja mam dodatkowo zestaw głośno mówiący na bluetootha Nokia

 

 

Zamieszczone przez Patrick

Skóra, alu 15tki szprychowe, 1/2 fis, gamma + zmieniarka w konsoli, pakiet chrom, podłokietnik, podgrzewane przednie siedzenia i spryskiwacze, fotele i zawieszenie komfortowe, brak halogenów, tempomatu. No i to tak z grubsza chyba wszystko.

dokładnie tak jak u mnie w moim highline plus ja mam dodatkowo zestaw głośno mówiący na bluetootha Nokia

 

Zgadza się , tylko u mnie są halogeny i czujniki parkowania , ale nie mam zestawu nokii i w sumie nie potrzebny tel łączy się blutkiem z gps

 

A co do zimy to śniegu u nas zero , ale w nocy od kilku dni -2 . W dzień max 5 - 6 na plusie .

Pozdro

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie jeszcze czujnikach parkowania zapomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w ten sposób. Pewnie można było rozbudowywać zestaw

Jak ktoś chce zobaczyć to mam kawałek filmiku z dzisiejszego ataku zimy:

https://www.youtube.com/watch?v=mmZR...e_gdata_player

job twoju mac.... a u nas czysciutko bylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi, że ja też nie wierzyłem. Parę godzin później wszystko już topniało bo było +8 i słońce świeciło.

Poznajesz drogę?;) na końcu filmu zatrzymałem się bo kobitka w ogrodzeniu wylądowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wiele razy droga jechelem zeby nie poznac- daj spokoj...;) kobitka nie wiedziala gdzie droga- moze chciala uwolnic owieczki pasace sie na lace??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Adam.

 

 

Najlepszym przykładem mój HighLine, który wyposażeniem nie ma co startować do niemieckiego. Zarejestrowany jest jako HL, a wlepka jasno mówi, że fabrykę opuścił jako Comfortline. Ojca pasek dokładnie tak samo, reszta HL których setki ogłoszeń przejrzałem z roczników 2004,2005 ma dokładnie taki sam poziom wyposażenia: Skóra, alu 15tki szprychowe, 1/2 fis, gamma + zmieniarka w konsoli, pakiet chrom, podłokietnik, podgrzewane przednie siedzenia i spryskiwacze, fotele i zawieszenie komfortowe, brak halogenów, tempomatu. No i to tak z grubsza chyba wszystko.

Z tym wyposalzeniem to bardzo dziwnie jest w UK ja zawsze myslalem ze mam Highline mam wyposazenie identyko jak Grzesio w swoim 4motion mial dodatkowo chromowane relingi bo kombi a tu kiedys patrze na wlepe i jest Trendline no i bylem zaskoczony :smutek:smutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was link do angielsko jezycznego artykulu opisujacego powyzsze info o bi-xenonach? Od kiedy byly montowane w ktorych modelach? Że zawsze z samopoziomowaniem? Że zawsze ze spryskiwaczami itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności