Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się może od którego roku montowano w Passatch b5 fl orginalne bi-xenony i czy zawsze miały spryski? Czy jak ktoś ma wersję Highline to możliwe, że miał orginalnie Bi-xenon ale bez sprysków?

Jest jakaś strona, gdzie można przeczytać kiedy jakie wyposażenie było dodawane i rodzaje wersji wyposażenia?

nie jest mozliwe zeby oryg xenon byl bez spryskow. ktos dolozyl. owszem spryski bez ksenona to tak.

 

---------- Dodano o 23:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:08 ----------

 

a jak masz VIN to zdekoduj i bedziesz mial wszystko

http://www.vw-passat.com.pl/vw-passat-b5.php

Edytowane przez g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma xenonow bez wtryskow ,jak ktos ma to znaczy ze samemu zakladal lampki i to tule w temacie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy możecie potwierdzić czy nie, ale jeżdżąc troche u mnie po "wsi" bardzo ciężko spotkać paska z xenonem. Ale wydaje mi sie ze jest to spowodowane tym, ze autka na ang rynek są w uboższej wersji, nawet jeżeli chodzi o HL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xenon byl standardem jedynie w w8, a caly czas byly opcja nawet hajlajnie.

Nie wiem czy możecie potwierdzić czy nie
potwierdzamy z sasiedniej wsi :P

 

KSW na prawde warto bylo obejrzec.... przepiekne walki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podeslij mi vin na priv i adres mailowy to wysle pelna specyfikacje auta jak wyjechalo z fabryki i bedziesz wiedzial co tam bylo ori a co jest dokladane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podeslij mi vin na priv i adres mailowy to wysle pelna specyfikacje auta jak wyjechalo z fabryki i bedziesz wiedzial co tam bylo ori a co jest dokladane

 

Pm wyslany - dzięki.

 

Tak mi się właśnie wydawało, że orginalnie Bi-xenony były zawsze ze spryskami, ale trafiłem na kilku Irlandczyków co twierdzą innaczej i chciałem się upewnić czy aby mam rację. Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KSW na prawde warto bylo obejrzec.... przepiekne walki...

 

tak dobrej gali dawno nie było

a walka tego odkrycia roku Anzora rewelacyjna nokaut pierwsza klasa

dawno nie widziałem walki żeby tak ktos stracił przytomność i go na noszach znosili

 

 

bardzo ciężko spotkać paska z xenonem

często występowały przy 2.5 tdi i 2.8V6 oczywiście nie było

ksenonu bez spryskiwaczy

 

jedyne auta które miały ksenon fabryczny bez spryskiwaczy to chyba renault laguna i mercedes W203

ale pewny nie jestem napewno nie miały soczewki i pierwsze laguny chyba były bez sprysków

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak dobrej gali dawno nie było

a walka tego odkrycia roku Anzora rewelacyjna nokaut pierwsza klasa

dawno nie widziałem walki żeby tak ktos stracił przytomność i go na noszach znosili

 

 

 

często występowały przy 2.5 tdi i 2.8V6 oczywiście nie było

ksenonu bez spryskiwaczy

 

jedyne auta które miały ksenon fabryczny bez spryskiwaczy to chyba renault laguna i mercedes W203

ale pewny nie jestem napewno nie miały soczewki i pierwsze laguny chyba były bez sprysków

znajomy ma Lagune 04 reg. xenon lampa i spryskow brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xenon byl standardem jedynie w w8, a caly czas byly opcja nawet hajlajnie.

 

 

Klosz bi-xenon - bo o nim mowimy zakladany byl w kazdym W8. W pozostalych modelach jeli byl dolozony (fabrycznie), to nie byl identyczny jak te klosze z W8 (chyba ze ktos przelozyl z W8 do siebie samemu). Przy kazdym fabrycznym wystepowaly spryski i samopoziomowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jaka zima u nas to jestem w szoku! Jechałem teraz ze znajomymi do szpitala w Salisbury to w Shaftesbury gdzie oni mieszkają już było biało na drogach a pod spodem lód, głąby już się zaczęły ślizgać i trzeba było mieć oczy do okoła głowy. Ale jak wyjechałem na taki górki w okolicy i serpentyny to poczułem się jak w górach w zimę. Miałem ciepło jadąc. Oczywiście esp musiałem wyłączać na podjazdach bo inaczej nie było by mowy żeby wyjechać. Na górze to śniegu już było tyle że drogi nie było widać i ciągle sypało w najlepsze. Przed wjazdem na serpentyny gość jadący Jaguarem z przeciwka zatrzymał mnie i powiedział żebym tam nie jechał bo auta w poprzek stają już na pierwszym podjeździe i nie dam rady. Podziękowałem i powiedziałem że ja się tym nie przejmuje bo mam zimówki i łańcuchy. O łopacie, linie i sztywnym holu na wypadek porażki już nie wspominałem. W każdym razie mina gościa bezcenna-zamknął szybę i odjechał bez słowa:D zrobiłem zdjęcie u znajomych pod domem-tam już było biało ale jeszcze nie tak źle jak po drodze. Może uda mi się załączyć z telefonu. Niezłe jaja. Tego bym się nie spodziewał dziś.

dafota.2.29s1363517132w.jpg.sm2013-03-17 08.58.25.jpg&th=7241

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest roznica miedzy xenonem z w8 a zwyklym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj w bristolu bylem na lotnisku i w drodze powrotnej tez nasypalo sporo sniegu. az musialem zwolnic i kurcze spoznilem sie na otwarcie sezonu f1. bylo 4te okrazenie jak wlaczylem tv.

ksw - super gala ale jak dla mnie o sedziowie lajzy jakich malo. 2 walki za pozno przerwane. nie ma co winic azora ze kolesia z ringu na noszach zniesli bo jak klepal to taka adrenalina zeby wygrac ze sie nie patrzy ale juz po tymstrzale i 1 dobitce sedzia powinien przrywac a nie jeszcze 2 kolejne dobity byly ze pepiczkowi glowa podskakiwala na ringu.

kolega mial a8 przed liftem 98r chyba i mial xenon bez spryskow ale to byl 98 rok....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówią, że audi to takie zaawansowane technologicznie jest, a ja w omedze 98 miałem ze spryskami i dynamicznym poziomowaniem:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaka jest roznica miedzy xenonem z w8 a zwyklym??

xenon z W8 jest przyciemniony w srodku Arek ma z W8 a zwykly xenon jest poprostu srebrny w srodku jak normalna lampa, xenon W8 jest bardzo ciezko zdobyc no i jest droszy niz normalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przywaliło śniegiem. U nas już o nim dawno zapomniałem, za to ciągle pada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xenon z W8 jest przyciemniony w srodku Arek ma z W8 a zwykly xenon jest poprostu srebrny w srodku jak normalna lampa, xenon W8 jest bardzo ciezko zdobyc no i jest droszy niz normalny

aha, czyli czarne oczy/biale oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk kupuj na http://www.tyretraders.co.uk

Zawsze wszystko tak jak trzeba.

A jak tamci problemy zaczną stwarzać to daj znać, mam subskrypcę Which? Oni pomogą.

 

Dzięki Adam.

 

---------- Dodano o 14:01 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:00 ----------

 

bym sie nie zdziwil jak by sie okazalo ze to ta sama firma tzn polaczone ze soba ale dzialajace osobno i uzywajace tego samego magazynu itd...

 

Możliwe. Aczkolwiek nic nie wygląda aby to było choć w części spokrewnione.

 

---------- Dodano o 14:03 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:01 ----------

 

Orientujecie się może od którego roku montowano w Passatch b5 fl orginalne bi-xenony i czy zawsze miały spryski? Czy jak ktoś ma wersję Highline to możliwe, że miał orginalnie Bi-xenon ale bez sprysków?

Jest jakaś strona, gdzie można przeczytać kiedy jakie wyposażenie było dodawane i rodzaje wersji wyposażenia?

Oprócz tego co chłopaki już napisali, to ja dopiszę, żę mógł mieć fabrycznie xenon ze spryskami, ale po bum zderzak został wymieniony na zwykły. Tu na UK to tylko w8 i czasem 2.5 v6 miały xenon, z tego co ja zaobserwowałem.

 

---------- Dodano o 14:09 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:03 ----------

 

Nie wiem czy możecie potwierdzić czy nie, ale jeżdżąc troche u mnie po "wsi" bardzo ciężko spotkać paska z xenonem. Ale wydaje mi sie ze jest to spowodowane tym, ze autka na ang rynek są w uboższej wersji, nawet jeżeli chodzi o HL

 

Najlepszym przykładem mój HighLine, który wyposażeniem nie ma co startować do niemieckiego. Zarejestrowany jest jako HL, a wlepka jasno mówi, że fabrykę opuścił jako Comfortline. Ojca pasek dokładnie tak samo, reszta HL których setki ogłoszeń przejrzałem z roczników 2004,2005 ma dokładnie taki sam poziom wyposażenia: Skóra, alu 15tki szprychowe, 1/2 fis, gamma + zmieniarka w konsoli, pakiet chrom, podłokietnik, podgrzewane przednie siedzenia i spryskiwacze, fotele i zawieszenie komfortowe, brak halogenów, tempomatu. No i to tak z grubsza chyba wszystko.

 

---------- Dodano o 14:10 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:09 ----------

 

Śnieg już stopniał, słońce świeci i jest 8stopni, a rano świata nie było widać:padaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu na UK to tylko w8 i czasem 2.5 v6 miały xenon, z tego co ja zaobserwowałem.

znajomy ma 1.8T i ma xenon

 

a moj byl Hajlajn, taki z prawdziwego zderzenina:P szyber, skora 17'' itd itp... nawet ksenon byl z wytryskiem:haha

 

---------- Dodano o 16:32 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:31 ----------

 

dzieki, myslalem ze jest jakas roznica w budowie czy cos takie ale rozchodzi sie tylko o farbe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skóra, alu 15tki szprychowe, 1/2 fis, gamma + zmieniarka w konsoli, pakiet chrom, podłokietnik, podgrzewane przednie siedzenia i spryskiwacze, fotele i zawieszenie komfortowe, brak halogenów, tempomatu. No i to tak z grubsza chyba wszystko.

 

dokładnie tak jak u mnie w moim highline plus ja mam dodatkowo zestaw głośno mówiący na bluetootha Nokia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności