Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

kolega ma A4 2004 rok no ale w sedanie no i stwierdzam ze tam w srodku miejsca jak w golfie IV hehe

Robert a co szukasz passata ?? audi za male :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze tak zapytam, planuje zakup tv, co wybrac led czy plazme? jestem raczej za ledem, slyszalem ze plazmy brzecza, Parykowi tez jakie pixele powyskakiwaly czy cus.. kto ma jakie doswiadczenia??

z gory dzieki

 

Ja w "currysie" zakupilem leda 42cale i jestem zadowolony, jedynym minusem jest czarny kolor...sa widoczne takie 2-3 plamki z troszke janiejszym czarnym kolorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robert a co szukasz passata ??

niewykluczone

 

audi za male P

niestety tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niewykluczone

 

 

niestety tak

 

Ja kupilem bagaznik dachowy a i tak z poslki ciezko bylo w trojke :) a jak dojdzie jeszcze jedno dziecko to juz wogole bedzie masakra :)

tak powaznie mowiac to mam nadzieje ze ok 3000 do reki dostane zaniego. Jednak jest lepszy niz b6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chudy idź na podmianke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze tak zapytam, planuje zakup tv, co wybrac led czy plazme? jestem raczej za ledem, slyszalem ze plazmy brzecza, Parykowi tez jakie pixele powyskakiwaly czy cus.. kto ma jakie doswiadczenia??

z gory dzieki

 

ja mam LED Panasonic trzy lata już mu mineło i daje rede jestem zadowolony i chyba nastepny bedzie też Panasonic LED w sypialni na ścianie

 

Panowie mam pytanie ile wolac za mojego passat 2005 combi 1.9tdi Sport 6 biegow przebieg licznik 133000 wedlug vagu 5-6 tys wiecej nie pamietam a nie mam do czego podlaczyc. świeży MOT zrobiony tydzien temu i tax do konca maja. Jestem drugim wlascicielem od prawie 4 lat i rozrzad zmieniany przy 105 w serwisie przezemnie, potem oleje filtry klocki z na czesci rachunki mam Auto mozna obejrzec w podpisie. Przyszedl czas na zmiane chyba na tourana 1.9 2005-6 ewentualnie audi a4 1.9 tdi combi zalezy co pierwsze sie trafi nie ukrywam, że żona woli tourana audi jej sie nie podoba ale mi za to znowu w audi może troche ciasniejsze od passata ale zawsze mam bagaznik dachowy no i zawsze to 130km a nie 105 w touranie bo 2.0 tdi z tych lat odpada

 

powiem ci że oby sie szybko się sprzedał bo ja już się dłuższą chwile bujam ze sprzedażą swojego stoi i czeka w garażu na nowego właściciela wyszykowany a tu nic narazie, najleprzy był gościu w niedziele obejrzał i mówi biore go tylko za -700funciaków od ceny wyjściowej zamknałem auto i poszedłem do domu bo szkoda na tych zmazanych czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ci że oby sie szybko się sprzedał bo ja już się dłuższą chwile bujam ze sprzedażą swojego stoi i czeka w garażu na nowego właściciela wyszykowany a tu nic narazie, najleprzy był gościu w niedziele obejrzał i mówi biore go tylko za -700funciaków od ceny wyjściowej zamknałem auto i poszedłem do domu bo szkoda na tych zmazanych czasu.

 

no jak by mi taki tekst powiedzial to bym go chyba kluczem od kol pogonil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
700funciaków
a to dobra cene ci walnal :lol3 ja jak swojego sprzedawalem to zadzwonil mi jeden ze on musi go obejrzec dokladnie (no sie rozumie ) musi zobaczyc gdzie mieszkam a na koniec mu powiedzialem ze jeszcze moze herbaty by sie chcial nażłopać?:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jak sprzedawałem afn-a to nawet funta nie opuściłem z ceny :)

pierwszy klient przyjechał i wypłacił gotówke bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to dobra cene ci walnal

 

nie 700 funtów, tylko chciał zbić 7 stówek od wyjściowej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie 700 funtów, tylko chciał zbić 7 stówek od wyjściowej ceny.

ano to sie przeoczylem , to grubo od razu 700stowek no ladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

, najleprzy był gościu w niedziele obejrzał i mówi biore go tylko za -700funciaków od ceny wyjściowej zamknałem auto i poszedłem do domu bo szkoda na tych zmazanych czasu.

trzeba bylo mu powiec a moze za darmo pan wezmie co za ludzie mysla ze ktos zejdzie z ceny 700F :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mój znajomek tak własnie kupuje autaka ,

ostatnio znalazł octavke za 1800 , umówił sie na oglądanie i powiedział na beszczela gosciowi ze moze dac 1000 , gosc mu odpowiedział zeby sie za przeproszeniem wypchał, to grzecznie podziekował i powiedział masz mój numer jak cos to dzwon

 

2 dni po zakonczeniu aukcji gosc zadzwonił a kumpel pojechał i jeszcze utargował 100 :haha

 

tylko tutaj akurat trafił na polaka a polak -700 nie pozwoli sobie zabrac bo zaden madafaka mie podskoczy do polaka :ok

 

nastepna sprawa to angole tez jak maja np. 3k szukaja auta za 3500 bo moze cos zleci - wiadomo niektórzy wola sprzedac niz bujac sie nastepne 6 miechów - samochodów w ukeju od groma - tylko jak szuka sie dla siebie to nigdy nic ciekawego:wmorde

 

 

grzesiu i jak oglądałeś "argo" to co ci polecałem , podobał się?

 

 

jest ktoś tutaj z bristolu bo mam namiar na stała i dobrze płatna prace w bristolu jak cos to dac znaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to napisz mi na pw albo tu co to za praca proszę. Co prawda mam 40mil, ale może by warto dojeżdżać na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris nadal na plejliscie czeka:) ksiegowa ma pilota wiec sila rzeczy ma wladze:)- dobrze ze tylk ow tym zakresie:P

 

 

Szymon, ja tez chcilalem paska pogonic latem, bujalem sie miesiac. wolalem 3500. poszedl za 2500. pierwszy kto perzyjechal wzial. ale telefonow to za wiele nie bylo przyznam... 2 razy cene zmienialem- opuszczalem.

a Tourana jak najbardziej polece, chcesz zobaczyc zapraszam:)

niesamowicie pojemny. nie do porownania z paskiem.... niebo a ziemia. ja mam 140 koni, poki co jezdzi, problemow nie sprawia. spocone turbo jest ale oleju nie zre wiec jak na razie ok. ja bym nie wzial 105 bo nie to za malo, czailem sie na 170 ale malo ich bylo... w srodku bardzo przyjemny ale passek byl bardziej powiedzialbym dociagniety. troche jakby tandeta zalatuja plastiki- w porownaniu do paska. ale nie trzeszcza co wazne. poczytaj o autoamcie dsg bo ja teraz zaluje ze nie wzialem autoamata... mozna dolozyc kiere z lopatkami i sie bawic w f1:)

dzieki za opienie o tv:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argo dobry, polecam. Luknijcie sobie "niemożliwe" też całkiem całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak możesz to napisz mi na pw albo tu co to za praca proszę. Co prawda mam 40mil, ale może by warto dojeżdżać na początek.

 

poszło PW patryk

 

---------- Dodano o 15:13 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:11 ----------

 

Argo dobry, polecam. Luknijcie sobie "niemożliwe" też całkiem całkiem.

 

zgadzam sie nawet dość fajny z kilkoma fajnymi efektami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak możesz to napisz mi na pw albo tu co to za praca proszę. Co prawda mam 40mil, ale może by warto dojeżdżać na początek.

 

jak będzie Ci bliżej do exeter, to wczoraj miałem propozycje przejścia na kontrakt po 4 tyg pracy przez agencje (oczywiscie mowie o HGV)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak będzie Ci bliżej do exeter, to wczoraj miałem propozycje przejścia na kontrakt po 4 tyg pracy przez agencje (oczywiscie mowie o HGV)

 

pamietaj luke ze agencje to zawsze ładnie mówia i wiekszosci tylko mówia ze u nich tak pieknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności