Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

czekam na propozycje od matho

 

Nie wierze w to co czytam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytajac kilka tematow w ktorych aktywnie uczestniczysz oswiadczam ci ze nie mam czego zalowac ,odstaw to swinstwo jeszcze sa szanse

 

Albo zmien lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój ja ze stratą kasy już dawno się pogodziłem....

co myślicie że teraz oddam mu turbo on mi kase i co bedzie ok ? bo oddał kase ?

i będzie super kolegą z forum? ja bynajmniej mu tego nie wybacze

dla mnie tacy ludzie nie mają honoru , mógł myśleć co robił

ewentualnie przyjąć zwrot odrazu a nie po 1.5 roku

 

turbo jest w polsce i tam będzie zregenerowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekarz zmarl

 

---------- Dodano o 00:52 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:51 ----------

 

Albo zmien lekarza

dobranoc

 

---------- Dodano o 00:55 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:52 ----------

 

dajcie spokój ja ze stratą kasy już dawno się pogodziłem....

co myślicie że teraz oddam mu turbo on mi kase i co bedzie ok ? bo oddał kase ?

i będzie super kolegą z forum? ja bynajmniej mu tego nie wybacze

dla mnie tacy ludzie nie mają honoru , mógł myśleć co robił

ewentualnie przyjąć zwrot odrazu a nie po 1.5 roku

 

turbo jest w polsce i tam będzie zregenerowane

no nie mow ze po 1.5 roku 200 f jak by z partyzanta wpadlo to bys sie nie ucieszyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
tyle czytania że nawet nie zauważyłem jak 2 piwo otwieram :)

 

arek popieram ja juz nie bardzo widze jak cztyma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie mow ze po 1.5 roku 200 f jak by z partyzanta wpadlo to bys sie nie ucieszyl

 

szczerze to w .upie mam to 200 funtów od niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chudy lisie akurat pamietam ze ty chyba nic niepisales na mnie

reszta jak leci obelgi

Jakie k...a obelgi? :debil Przeglądnąłem watek od czasu jak matho78 ostrzegał nas przed tobą i nikt nie napisał nic co można nazwać obelga, nie odwracaj kota ogonem (jeśli wiesz co to znaczy) i zegnam.

 

Gural, piles??

Zaczynam dopiero. ;)

co myślicie że teraz oddam mu turbo on mi kase i co bedzie ok ? bo oddał kase ?

i będzie super kolegą z forum?

Nikt/chyba nikt, tak nie myśli, przynajmniej ja, cfaniaczek i tak jest spalony, jakbym ja był adminem to koleś już by nie miał tutaj konta i zablokowane IP żeby się nie mógł zalogować na innym profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało.

 

Postanowiłem sobie kupić ładowarkę do telefonu, bo te nowe ustrojstwa trza dziennie ładować, tak więc oryginalną mam w domu, samochodową rzecz jasna w samochodzie, a u dziewczyny nie mam, a znudziło mi się ciąganie za sobą ładowarki więc wszedłem na allegro, wybrałem w miarę dobry jakościowo model od sprawdzonego gościa no i przyszło. Otwieram, a tam jeden z bolców, które wtykamy do gniazdko ułamany. Myślę sobie kurcze, problem. Miało być jakościowo dobre, myślę, że może poczta, albo no zdarzyło się.

Nie lubię takich sytuacji, bo nigdy nie wiadomo co i jak. W razie braku porozumienia, w momencie, gdy wystawię komentarz negatywny, sprzedawca może zrobić mi to samo, choć ja wywiązałem się ze swojego obowiązku, a człowiek pragnie zachować czyste konto mając już kilkaset komentarzy. Niewiele myśląc napisałem do chłopa, opisałem problem i załączyłem dwa zdjęcia. Następnego dnia dostałem odpowiedź z przeprosinami i, że w poniedziałek(czyli de facto dziś) nada nową paczkę.

Zapytałem czy uszkodzony sprzęt odesłać, ale dostałem odpowiedź, że nie ma takiej potrzeby. Tak więc mam gratisowy jeden kabel USB, bo ten był sprawny - akurat do podłączenie ajfona do radia, choć i tak używam pendrive'a.

 

Adam, tak zachowuje się uczciwy sprzedawca, a wartość przedmiotu to jedyne 25zł, a Ty koledze pocisnąłeś bubla za 200 Ł..

Edytowane przez kulio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

no to ja tez kupilem ELSAWIN z jebaju, gosc mial w opiscie, ze chodzi po 7 64 bitowa, wiec zamowilem, przeczytalem instrukcje instalowania dokladnie, no i nawet sie nie zaczelo instalowac. jakis komunikat ze nie da sie update zrobic bo nie licencjonowana kopia, wiec napisalem do gostka, moze bedzie mial rozwiazanie a on po jednej odp. ze sprawdzi odzywa sie po dwoch dniach, ze nie ma rozwiazania i odda kase, a plytki moge zachowac. ja mu odp., ze wolalbym jednak aby to chodzilo, a nie, ze chce kase z powrotem, ale on i tak sie uparl i mi oddal na paypala. NO I WLASNIE TO SIE NAZYWA DOBRY SPRZEDAWCA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna lektura Panowie.ja się już w tej kwestii nie wypowiadam bo mi się to znudziło.Maciej popieram to co napisałeś niech se te 200 funtów w dupe wsadzi bo nawet jakby oddał to i tak gość jest skreślony.mleko z pod nosa i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grzesia i lukasza prosze o nie wypowiadanie sie na ten temat

z gory dzieki

napisze na bezczela jak ty, bede pisal gdzie chce, ile chce i na jaki temat mi sie podoba. i nie zabronisz mi tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli jak tam sobie chcecie

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta nie mam pojęcia adam d. po co w ogóle tutaj włazisz - jak bys miał trochę oleju w głowie to wiedział byś ze nie włazi się tam gdzie cie kopia ale to twoja sprawa, myślę ze ta zaliczka na samochód to tez jedna wielka ściema bo kto by ci zaliczkę wysłał z polski nie widząc auta a odnoszę wrażenie że boisz sie ze za spamujemy internet twoim bentleyem po dzwonie i go nie sprzedasz lub za psie pieniądze pójdzie

 

do tego wszystkiego mieszasz w czaso przestrzeni aby forumowiczą którzy nie są w temacie pokazać ze ofiara to ty jesteś i my wszyscy rzuciliśmy sie na ciebie bez powodu bo ty chciałeś sprawę załatwić aby był git

 

miej troszke honoru i daruj sobie swoje wypociny i zostaw zagraniczny bo i tak cie tu nikt nie lubi , pokaż klasę i nie udzielaj sie tutaj

 

 

kup sobie tego touareg-a może pozwoli ci sie to dowartościować ale pamietaj ze zapewne dla każdego forumowicza i tak bedziesz wygladał jak pi*** czy to bedzie touareg czy maluch przerobiony na q7

 

mimo wszystko zycze powodzenia - nie zamierzam więcej wypowiadać sie na twój temat bo myśle że wszystko zostało już powiedziane

 

a wam koledzy forumowicze proponuje może totalną olewke każdego postu napisanego przez adama d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę o nie kontynuowanie dyskusji z adamdonc.

 

 

 

Każdy kolejny post na jego temat, do niego skierowany, od niego będzie usunięty.

Dziękuję za uwagę.

Życzę miłego dnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qwa śniegu nasypało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takie anomalium pogodowe??

 

---------- Dodano o 11:01 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:57 ----------

 

Patryk a Ty pogoniles klekota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie takie anomalium pogodowe??

Mieszka w

U.K./Coventry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nasypalo wczoraj i mroz. Tyle ze w pl:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie tez mrozi ostro, teraz jest 0,5*C. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności