Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

moze gdyby ludzie inaczej pisali to cos by z tego bylo a raczej napewno

A może samemu trzeba inaczej pisać? Nie jesteś idealny, jak zresztą każdy z nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze gdyby ludzie inaczej pisali to cos by z tego bylo a raczej napewno ale niestety sami ....

niestety nie masz racji bo przeczytalem sporo w tym temacie i od poczatku szles w zaparte wybacz ale ja bym ci do doncaster osobiscie podrzucil to turbo i wsadzil w dupe a potem luzy sprawdzil , przyznaj ze troche nie ogarnoles tematu i zaden mechanik jej nie sprawdzal no chyba ze niewidomy i bez rak a jesli chodzi o auto to nie bede sie wypowiadal kazdy lubi to co ma a ty jeszcze chcesz to sprzedac to tym bardziej bedziesz chwalil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna lektura na dobranoc :) a po piwku o wiele lepiej się czyta :)

 

dobry wieczór panowie :) he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór panowie
ano dobry jest co poczytac ale jeszcze nie ma wszystkich obecnych he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o turbo to bylem pewny tego co mialem

gdyby niebylo tyle obelg w moim kierunku to kasa bylaby zwrocona turbina oddana i byloby po sprawie ale kazdy mi nawrzucal i mialem dosc wiec jest jak jest

jesli Wojtek masz ochote to zapraszam do doncaster przejedziesz sie puki auto jest w uk:D

gural zaczynasz wreszcie dobrze gadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o turbo to bylem pewny tego co mialem

gdyby niebylo tyle obelg w moim kierunku to kasa bylaby zwrocona turbina oddana i byloby po sprawie ale kazdy mi nawrzucal i mialem dosc wiec jest jak jest

jesli Wojtek masz ochote to zapraszam do doncaster przejedziesz sie puki auto jest w uk:D

gural zaczynasz wreszcie dobrze gadac

nikt ci nie wrzuca i nawet gdyby to nigdy nie jest za pozno odkrecic wszystko i miec opinie na forum "zamotal sie popelnil blad ale w sumie jest ok bo uczciwie zakonczyl sprawe " co do przejazdzki dziekuje dosc ciekawe autka dojezdzam w pracy np evo lub sti wrx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ano dobry jest co poczytac ale jeszcze nie ma wszystkich obecnych he he

 

tyle czytania że nawet nie zauważyłem jak 2 piwo otwieram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie migaj sie Adam. mimo ze kazdy cos pisal trzeba bylo zachowac sie jak facet z jajem i dogadac sie z Mackiem. jakbys Ty sie zachowal jakby Ciebie ktos wyruchal na tyle kasy? popuscilbys? kazdy widzial obie strony i ocenil. dziwisz sie?? nie dziw sie. pamietaj, chytry 2 razy traci. ja tez czasem pohandluje ale jak cos sie komus nie podoba to zwarcam kase i pos sprawie- niejednokrotnie nie z powodu czyjejs glupoty ja musze za to bulic. ale przynajmniej mam twarz. kazdemu chodzi o to ze zachowales sie niedopowiednio do sowjego wieku? czy to rozmiesz chlopie???

 

---------- Dodano o 00:00 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:58 ----------

 

sti wrx

jak juz tak sie wozisz to szukam wrx sti tak do 6k, ok 04 lub ob rocznik. do jazdy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtek przejazdzka dla Ciebie z crawaley do mnie kawalek jest

tak tak wiem czym w pracy jezdzisz spokojnie

co tam passat do wrx'a

na zdrowie Arek :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdyby niebylo tyle obelg w moim kierunku to kasa bylaby zwrocona turbina oddana i byloby po sprawie ale kazdy mi nawrzucal i mialem dosc wiec jest jak jest

adam chlopie miej litosc i zanim klikniesz zmaiesc odpowiedz to rpzeczytaj jeszcze co napisales.

kiedy zaczely sie obelgi i cala jazda? jak sie wyparles wszystkiego.

wiec prosze cie o jedno - nie odwracaj kota ogonem.

real bylby wlasnie calkiem inny jesli bys przyjal zwrot i oddal kase. albo conajmniej obnizyl cene.

niestety jesli ktos nabil ciebie w butelke - czyt sprzedawca to nie znaczy ze ty tez powinienes tak zrobic. jak juz zdecywdowales sie tak postapic to przynajmniej nie na forum....

a po drugie primo nawet jesli polecialy obelgi to czy Maciej jest temu wienien?

nie probuj naginac czasoperzstrzeni na swoja korzysc bo przeszlosci nie wymazesz.

no chyba ze naprawisz sytuacje.

 

pamietaj o jeden rzeczy - ktos mi powiedzial kiedys taka maksyme i cos w tym jest. jak wyciagasz reke do zgody to nie znaczy ze jestes przegranym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdyby niebylo tyle obelg w moim kierunku to kasa bylaby zwrocona turbina oddana i byloby po sprawie ale kazdy mi nawrzucal i mialem dosc wiec jest jak jest

No właśnie, gdybyś się nie wypiął na kolegę z forum to nie było by tematu i nikt by Ci nie nawtykał.

Koledzy uwaga na zakupy od adamdonc kupiłem od niego turbine miała być 100% bez luzów o czym mnie zapewniał natomiast luzy są !! Zwrotu nie chce kasy oddać też nie chce!!Kupiłem przez forum płaciłem paypalem i tam też zgłaszam sprawe zobaczymy czy mi pomogą.

 

Pozatym koledze kler_b sprzedał uszkodzone lampy i też kasy oddać nie chce

to było przez ebay i ma otwartą case .

Kto po tobie pojechał? Kolega próbował załatwić sprawę polubownie, a ty go olałeś i zniknąłeś z forum, jak dla mnie typowy odruch handlarzyka, wziąłem kasę to się ode mnie od...... Teraz twierdzisz ze wszyscy po tobie pojechali, ciekawe w jaki sposób, jak nikt nie wiedział o tej sprawie, a to ze zniknąłeś z forum jak sprawa ujrzała światło dzienne, to tylko wszystkich utwierdziło w tym, ze jesteś winny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on to rozumie tylko ciezko sie do tego przyznac i jak to gural napisal nikt znas nie jest idealny i dodam jeszcze nigdy nie bedzie ale kazdy z nas stara sie zmienic byc idealem jeden bardziej drugi mniej i teraz wszystko w rekach adama zostawmy go juz i dajmy mu szanse by mogl kiedys spojzec w lustro i powiedziec "swoje zycie przezylem uczciwie "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chudy lisie akurat pamietam ze ty chyba nic niepisales na mnie

reszta jak leci obelgi no moze i masz racje z tym jak bylo

czas pokaze co zrobie

jak narazie ide spac bo rano do pracki

milego czytania i pisania panowie

piszcie smialo rano przeczytam i odpisze jak cos

 

---------- Dodano o 00:08 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:05 ----------

 

wojtek

qrcze jak ty fajnie gadasz :) tzn piszesz

nic dobranoc panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czas pokaze co zrobie

Jak zwykle znikniesz z forum i będziesz miał w doopie ze wydymałeś kolegę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czas pokaze co zrobie

nie czas a Ty sam pokazesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle znikniesz z forum i będziesz miał w doopie ze wydymałeś kolegę.

 

niee narazie nie znikam

czekam na propozycje od matho

jeszcze napiszcie mi

czemu w was taka zawisc pisanie o moim aucie wszedzie gdzie sie tylko da i wogole co ???

dalo wam to cos ???

 

---------- Dodano o 00:16 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:15 ----------

 

grzesia i lukasza prosze o nie wypowiadanie sie na ten temat

z gory dzieki

 

---------- Dodano o 00:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:16 ----------

 

lece dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name=

 

 

 

[/color]wojtek

qrcze jak ty fajnie gadasz :) tzn piszesz

nic dobranoc panowie

 

ciagle licze ze pozytywnie rozwiazesz ta sprawe(mimo ze sprawa sie ciagnie jak gluty z nosa) i pisze jak komor oredzia do ludu nadaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czekam na propozycje od matho

:wmorde Jakbyś chociaż troszkę pomyślał to byś wiedział ze to ty powinieneś dać propozycje, a ty właśnie zachowałeś się tak, jak to ty byś był pokrzywdzony i czekasz na zadośćuczynienie.

Sprawa jest prosta, oddasz koledze L 200 on tobie turbo i po sprawie, ja tu nie widzę żadnej potrzeby składania ofert.

 

PS

Każdy następny napisany przez ciebie post utwierdza mnie w przekonaniu ze jesteś tu tylko po to żeby sobie podrwić z kolegi któremu ożeniłeś z.....e turbo, i nawet nie masz zamiaru załagodzić sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze ze nawet miasta ktorego nieznasz ani nic o nim niewiesz nieumiesz przepisac bez bledu :kijemgo

 

Gadaj z du.. to cie osra a felgi tez juz sprzedales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gural, piles??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności