Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze prawią :ok: Pod zegarami masz guzik którym możesz zmienić 1 na 2 ;)

Zdrówko panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko panowie

 

No to ciach Krombacher Pils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no, psyk psyk chlopcy;)

 

---------- Dodano o 21:36 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:58 ----------

 

pozdychali czy co???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie "Prometeusza" skończyłem oglądać,takiej qpy dawno nie widziałem :wmorde

Piwko wypite,czas na grubsze tematy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

ja tam nie wiem, ale mi sie podobal. ciekawy, inny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie "Prometeusza" skończyłem oglądać,takiej qpy dawno nie widziałem :wmorde

Piwko wypite,czas na grubsze tematy :D

 

mnie nie zachwycił pod niebiosa ale mysle ze to nie był czas stracony i kasa na kino a zwłaszcza ze to chyba sie zapowiada wstep do nastepnej sagi obcego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dlugiej nieobecnosci :)

Ciezko bedzie,ale musze to powiedziec po takim czasie przyszedl czas na sprzedaz passacika :P

wszystkich zainteresowanych prosze o maile na pw,a tych co maja tel to niech dzwonia

krotki opis

autko to Vw passat 1.9TDI estate z 2003r 130bhp w serii po chipie 163bhp na liczniku 93k mill uk posiadam historie do chyba 60 no i wszystkie mot az do dzisiaj.Autko w stanie bdb bo ja uzytkowalem je przez ostatnie chyba 5 lat.

Wyposazenie zostalo troszke wzbogacone o:

Orginalna Navi

dvd

licznik z pelnym fis

zawieszenie pneumatyczne air ride (4 x 1/4 zakladane rok temu we wrzesniu)

aluski audi monobloki 18" polerka

lamka w8

halogeny przednie (jeszcze nie podlaczone)

zderzak ze spryskami (tez jeszcze nie podlaczone)

obrysy usa przedni i tylny

grzane fotele z przodu (sam dokladalem)

tempomat jak wszyscy wiedza tez sam dokladalem o czym swiadczy moj watek w dziale warsztat na tym forum

szybki w foli(delikatnie)

relingi chrom

i pewnie wiele innych zeczy o ktorych teraz nie pamietam

zainteresowanych (nie jakis laikow typu daje ci 1500 i biore) prosze o kontakt najwyzsza oferta wygrywa

pozdrawiam Omni81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przyszedl czas na sprzedaz passacika

 

autko znane

 

podaj lepiej cene ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im wiecej tym lepiej

tyle zebym za duzo nie dokladal do nowej fumanki.Tak sie w sumie zastanawiam czy czasem nie wyciagnac wszystkiego i sprzedac golasa i reszte gratwo na ebay?

Jak myslicie ???

Edytowane przez Omni81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, ale merce to dla starszych panów są :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladny, ladny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najwyzsza oferta wygrywa

pozdrawiam Omni81

do kiedy zglaszanie ofert?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O nie :wmorde znowu dostanie w ryj i tyle z niego bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnego dnia pewna starsza dama przyszła do Deutsche Bank z torbą pełną pieniędzy. Podeszła do stanowiska i

poprosiła o prywatną rozmowę prezesem banku, gdyż chciała otworzyć konto, a "proszę zrozumieć,chodzi o wielka sumę

pieniędzy"...

Po długotrwałych dyskusjach pozwolono starszej pani spotkać się prezesem, bo w końcu nasz klient - nasz pan. Prezes spytał

o kwotę, jaką starsza pani zamierzała wplacic. Ona zaś odpowiedziała, że chodzi o 50 milionów EURO. Po czym otworzyła torbę, żeby go

przekonać, iż tak jest w rzeczywistosci.

 

Naturalnie zaciekawiony prezes pyta o pochodzenie tych pieniędzy. Szanowna pani, jestem zaskoczony ilością

pieniędzy, jaką ma pani przy sobie! Jak pani tego dokonała?"

 

Klientka na to: Calkiem prosto. Zakładam się".

Zakłada się pani? - pyta prezes - Ale o co?".

Starsza pani odpowiada: O wszystko co możliwe.

Na przykład mogę się z panem założyć o 25.000 EURO, że pańskie jaja są kwadratowe!

Prezes zaśmiał się głośno i powiedzial: Przecież to śmieszne! W ten sposób nie mogłaby pani nigdy tak dużo zarobić."

Cóż, przecież powiedziałam, ze w ten sposób zarobiłam moje pieniądze. Byłby pan gotowy założyć się ze mną?"

Ależ oczywiście odpowiedział prezes (w końcu szło o mnóstwo pieniędzy)- zakładam się o 25.000 EURO, że moje jaja nie są kwadratowe."

 

Starsza pani odpowiada: "Zakład stoi, ale ponieważ stawką są duże pieniądze, czy mogę przyjść jutro o 10.00 razem z moim prawnikiem, żeby sprawdzić naocznie i przy świadku?"

" Jasne", prezes wykazał zrozumienie.

 

Całą noc prezes był niesamowicie nerwowy i spędził wiele godzin na sprawdzeniu, czy jego jaja znajdują się w swojej dotychczasowej formie. Z jednej i

drugiej strony. W końcu przy pomocy głupiego testu osiągnął 100- procentowa pewność. Wygra ten zakład!

 

Następnego ranka o 10.00 przyszła starsza dama ze swoim prawnikiem do banku. Przedstawiła sobie obu panów i powtórzyła, iż chodzi o zakład, którego stawka jest 25.000 EUR. Prezes zaakceptował zakład, iż jego jaja nie są kwadratowe. W celu przekonania się o tym fakcie, poprosiła go dama o opuszczenie spodni. Prezes opuścił spodnie. Starsza pani nachyliła się, spojrzała uważnie i spytała ostrożnie, czy może dotknąć jaj.

No dobrze odpowiedział prezes. - 25.000 EUR są tego warte i mogę zrozumieć, ze chce się pani do końca przekonać." Starsza pani ponownie się nachyliła i wzięła "piłeczki" w swoje dłonie.

Wtedy prezes zauważył, że prawnik zaczyna uderzać głową w ściane. Prezes pyta więc kobietę:

"Co się stało z tym pani prawnikiem?"

 

Na to ona: Nic, założyłam się z nim tylko o 100.000 EURO, ze dzisiaj o godz. 10.00 będę trzymała w dłoniach jaja prezesa Deutsche Bank".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz to kiedys slyszalem,ale dobre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto ogladal dzisiaj operacje tuning na TVN TURBO pokazywali ztuningowanego fiata multipla dla mnie masakra pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności