Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

mi również przykro to pisać ale trzymaj się chłopaku.głowa do góry. każdy ma swoje bolączki. na pocieszenie dodam że 2012 to też mój najgorszy rok. jakbym rozpisał się co i jak to by chyba forum musieli zamknąć bo na serwerach by już miejsca nie było. ale trzeba iść do przodu i nie patrzeć się za siebie.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli mówimy już o większych autach, to chodzi mi po głowie t5.

 

Mi tez sie mazy T5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki Spidi na przykład...

Z matematyki masz zaległości widzę :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi Patryk. Mam nadzieję, że wszystko się wkońcu ułoży...

 

Pozdrawiam wszystkich przy okazji. Mało ostatnio zaglądam :( Kompletny brak czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam czegos w ten desen: http://www.diy.com/nav/fix/electrical/cable-reels-extension-leads/extension_leads___adaptors/-specificproducttype-surge/Masterplug-3-Socket-Remote-Controlled-Surge-Protected-Power-Adaptor-MSRGRF3-BQ-MS-10549083?skuId=11039615

zebym mogl podlaczyc maszyne na grand floor, i bedac na second floor mogl ja z pilocika wylaczyc. mozecie cos polecic co bedzie zasiegiem ogarnialo caly dosc pokaznych rozmiarow dom?

 

ten link, ktory podalem to tylko przyklad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Bardzo mi przykro Patryk w związku z Waszą sytuacją,ale uwierz mi,że rozumię Cię doskonale,gdyż nas-vel moją żonę spotkało to pięciokrotnie !!! Raz była nawet taka sytuacja,że lekarze (już tu w Irlandii) mówili,że wyniki badań pokazują,że jest w ciąży,a w środku nie było płodu !!!!!!! Masakra !!! Wiem chłopie przez co musicie przechodzić,ale powiem Ci tak. Głowa do góry i nie załamujcie się. Tak samo mówiłem swojej żonie,żeby się nie martwiła,że jeszcze będziemy mieć super syna (mamy już córę) i co...........? Urodziła mi super chłopaka . Zdrowego łobuziaka,który chyba pójdzie w moje ślady,bo już zaszczepiam w nim zamiłowanie do motoryzacji :D

Trzymam za Was kciuki i wierzę,że będzie dobrze :kciuki

Może dane nam będzie się kiedyś spotkać, bo już chłopaki od Was coś piszą,że może byście Wy do nas,a może My do Was się wybrali,to mielibyśmy okazję sobie lepiej pogadać.

Pozdrawiam Piotrek

P1060317.jpg

P1060318.jpg

P1060319.jpg

P1060324.jpg

P1060326.jpg

P1060331.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke, w Azdzie jest takie urzadzenie, kosztowalo 5 lub 6f masz 3 oddzielne gniazdka sterowane pilotem lub przycisk w gniazdku, zobacz na stoisku elektrycznym, ju kant mis yt;) ja zakupilem i w 2bedflacie dziala ok, mysle ze uCIebie tez bedie ok.

jak znajde link apdejtuje

 

---------- Dodano o 16:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:14 ----------

 

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Self-Learning-Energy-Saving-Remote-Controlled-Mains-Socket-20m-Range-Control-/110948774046?pt=UK_Gadgets&hash=item19d50ff09e

takie cos, tu masz tanio ale identiko w azdzie masz chyba taniej o te 2 pandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klania sie czytanie ze zrozumieniem grzesiu - luke chce to uzywac do pracy w duzej chalupie a nie u siebie. glownie chodzi mu o zasieg - to co podales ma 20m reange a to w bq 30m....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakiś pomysł bo niechcą mi w żadnej agencji chałupy dać. nie mam roboty i dlatego. próbowałem ściemniać że self employed ale chcą self assesment. troche jestem w kropce więc jak macie jakieś pomysły to dawajcie.

pracuję ze szwagrem on jest self emplyed ale to tak trochę na boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj od prywatnych landlordow. W gazetach.czy gumtree

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam ale ogólnie bida.jak na złość. jak mnie tu nie było to było od ch... a jak teraz mi trzeba to ch... jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacek przez agencje bedzie lipa, szukaj tak jak luk pisze cos od prywatnych. z prywatnymi naprawde mozna sie dobrze czasami dogadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szwagier albo szwagierka niech wezma na siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, ze zrozumieniem

szukam czegos w ten desen:

wiec napisalem co wiedzialem, spostrzezenia etc. teraz trzeba kupic ten 20m range i sprawdzic czy dziala. ot cala filozofia. ten z 30m range to chyba musi dzialac bo z ground floor na 2nd floor to 30m nie ma. aha, kwestia baterii, jak zaczyna padac to od razu po zasiegu czuc ale to chyba oczywiste...

 

---------- Dodano o 19:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:25 ----------

 

Panowie macie jakiś pomysł bo niechcą mi w żadnej agencji chałupy dać. nie mam roboty i dlatego. próbowałem ściemniać że self employed ale chcą self assesment. troche jestem w kropce więc jak macie jakieś pomysły to dawajcie.

pracuję ze szwagrem on jest self emplyed ale to tak trochę na boku.

pisz jak szczuply pisze. najlepiej przez prywatnego i na szwagra/szwagierke. bo agencja to kontrole etc.... i bedzie lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szwagier albo szwagierka niech wezma na siebie

 

tez moze byc problem, skoro wynajmuja juz jedno mieszkanie.

bo agencja to kontrole etc.... i bedzie lipa

sprawdzania, to chyba tylko jak studenci sa?? bo nie kojaże żeby z agencji mi przyłazili i sprawdzali czy jeszcze sciany sa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie regulareni co 3 miesiace sa. zawsze jest ok ale zawsze przylaza. po co nie wiem. cholota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cholota.
zgadzam sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie regulareni co 3 miesiace sa. zawsze jest ok ale zawsze przylaza. po co nie wiem. cholota.

U mnie co pół roku przyłażą.

 

---------- Dodano o 05:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 05:12 ----------

 

Dzięki chłopaki za dobre słowo. Jak to mówią po burzy przychodzi słońce-może wreszcie los się odwróci-mam nadzieję...

Gdanszczanin-fajny brzdąc. Po Twoim przykładzie widać, że choć nie jest łatwo, to warto próbować do skutku. Dzięki-bo szczerze mówiąc to ciężko zdecydować się ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki chłopaki za dobre słowo. Jak to mówią po burzy przychodzi słońce-może wreszcie los się odwróci-mam nadzieję...

Gdanszczanin-fajny brzdąc. Po Twoim przykładzie widać, że choć nie jest łatwo, to warto próbować do skutku. Dzięki-bo szczerze mówiąc to ciężko zdecydować się ponownie.

Tak jak mówisz Patryk. Nie poddawać się.Tylko wszystko na spokojnie.

Jeśli byście chcieli,to mamy dobrego ginekologa,ale w Gdańsku. Moja żonka raz na jakiś czas specjalnie do niego lata. Jakby co,pisz na pw.

Zadzwonię do niego i przedstawię mu sytuację jaką mi opisałeś na pw,zobaczę co mi powie i również na pw Ci odpiszę.

Pozdrawiam Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności