Skocz do zawartości
czasi

Spot 28 luty Ostrowiec Świętokrzyski

Rekomendowane odpowiedzi

SPOT LUTOWY

Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski, pizzeria Da Grasso http://www.dagrasso.pl/franczyza/ostrowiec_swietokrzyski_2/galeria.php

Termin: 28 luty 2010 godz.14.00

Koszt: około 20 zł/osoby

 

Lista chętnych:

1. czasi + Sylwia

2. czajek19

3. Jaro.Slav.

4. Jaszczur

5. Machniak1989

6. grzesiekbe

7. kinga + elmi_k

8. artuj

9. Many

10. 1 SQUAT 3,2T

11. 2 SQUAT 3,2T

12. 3 SQUAT 3,2T

13. 4 SQUAT 3,2T

14. 5 SQUAT 3,2T

15. ...

Edytowane przez czasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję coś w Ostrowcu świętokrzyskim :

1. Basen ( jeden z najlepszych basenów w Polsce - jeśli chodzi o miejsce do pływania , nie do zabawy :D , ale rury też są , jest tam również odnowa biologiczna , sauny , krio komora, siłownia , masaże itp itd :D , ale to nas raczej nie dotyczy i nikt nie będzie korzystał :rotfl: ) potem pojechać do jakiejś knajpy ( poszukam jakiejś knajpy z dużym parkingiem i przystępnymi cenami ) . Osoby, które by nie chciały pływać mogły by iść na lodowisko syntetyczne, które znajduje się obok basenu. ( Można sobie tam wypożyczyć łyżwy )

 

2.Bałtów http://www.szwajcariabaltowska.pl/ - stok narciarski , zwiedzanie , knajpy , duży parking to byśmy mieli tam wszystko na miejscu.

 

3. Knajpa ( poszukam miejsca z dużym parkingiem i z dobrymi cenami ) i zrobimy coś typu Nowa słupia tyle , że w Ostrowcu świętokrzyskim

 

4. Wiem, że jest strzelnica u mnie w mieście , tylko nie wiem jak z cenami i jak z parkingiem

( jutro postaram się dowiedzieć wszystkiego ) , myślę ,że opcja również bardzo dobra . Po strzelnicy byśmy pojechali do knajpy :)

Edytowane przez czajek19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szukamy knajpy z parkingiem i niedrogim żarłem. A czy to będzie Ostrowiec, Sandomierz czy Stalowa to już drugorzędna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to szukamy knajpy z parkingiem i niedrogim żarłem. A czy to będzie Ostrowiec, Sandomierz czy Stalowa to już drugorzędna sprawa.

 

True. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja rozmawiałem dzisiaj z Bobbym i myśleliśmy jeszcze nad Da grasso ( można tam wynająć salkę za 400 zł : loże , telewizor itp. 30 osób wchodzi spokojnie, ) i za to 400 zł to nie jest tak , że płacimy za lokal i tyle , tylko możemy to wykorzystać , czyli zamówić pizze , napoje. Moim zdaniem to Opcja była by dobra .. Parking jest tam duży , 20 osób każdy by dał po 20 zł na zrzutę i by była sala , jedzenie i napoje. Do tego ładne dziewczyny tam pracują i wszystko podają na stół :D Alkohol również jest tam dostępny. :)

 

i Druga opcja Bar Hokus , jest tam kręgielnia, stoły bilardowe , można zjeść pizzę .

tylko grzej by było z zaparkowaniem aut bo tam nie ma dużego parkingu ale coś by się wymyśliło . I sądzę , że też zrzutka po 20 zł by wystarczyła .

 

Postaram się zrobić zdjęcia tych miejsc to wam pokaże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hokus Pokus - http://www.h-p.com.pl/kregielnia/kregielnia_rezerwacja.htm

 

Da Grasso - http://www.dagrasso.pl/franczyza/ostrowiec_swietokrzyski_2/galeria.php

 

W galerii Da Grasso nie ma zdjęć 2 albo 3 loży które sie tam znajdują. Ogolnie miejsca jest tam sporo.

 

Czajek w wolnej chwili zrób zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W galerii Da Grasso nie ma zdjęć 2 albo 3 loży które sie tam znajdują. Ogolnie miejsca jest tam sporo.

 

Czajek w wolnej chwili zrób zdjęcia

 

ok zrobię :) , ale tam znajduję się też jeszcze sala jedna , o której mówiłem, że można ją wynająć , na tych fotkach nie jest pokazana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do tego ładne dziewczyny tam pracują i wszystko podają na stół

 

To juz jest głos za. :rotfl: Ale opcja z bilardem i kregielnia to też dobra myśl. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wstępnie umawiamy się że spotykamy się w Ostrowcu. Lokal wybierzcie sami. Kto się z O-ca lub okolic podejmie zabukowania knajpy i wszelkich ustaleń z jego właścicielem.

Co do terminu proponowałbym ostatnią niedzielę lutego tj 28, ale termin możemy jeszcze dogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze wczesniej ??

Jestem Busku Zdroj w sanatorium do 18.02 to bym zawital chetnie

dawno niektorych mord nie widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielebny, w tym wieku już się wozisz po sanatoriach ;)

 

Termin jest do uzgodnienia, czekam jak się większość opowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wszystko ustalić jak spot odbędzie się w Ostrowcu. I tak do końca miesiąca nie mam co robić.

Co do terminu w Lutym to mi pasuje każdy weekend , bo na tygodniu robota.

 

Byłem w tym Dagrasso tak jak obiecałem , w środku nie mogłem w tej salce robić zdjęć za bardzo , nie było jak :D tylko tak luknąłem jeszcze raz ją. 20 - 20 pare osób tam wejdzie .. Jeszcze można zrobić tak , że jak najwyżej będzie bardzo dużo frekwencja i by się okazało , że się nie zmieścimy , to usiądziemy sobie w głównej sali i tak tam o godz 14 nikogo praktycznie nie ma.

 

zdjęcia parkingu wyglądają tak :

p8225662.jpg

p8225663.th.jpg

 

więc tak jak widać samochody jest gdzie zaparkować.

 

Jak Już wybierzemy miejsce i godzinę spotkania to pójdę wszystko ogadać z właścicielem.

Ja jestem wsumie za tym Dagrasso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trudno, pojedziemy i do ostrowca. :D Co do terminu to cholera wie, bo od lutego to mi sie chyba studia zaczynają. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba
:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się wszyscy wypowiedzą jak to widzą :

 

SPOT LUTOWY

Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski, pizzeria Da Grasso

Termin do uzgodnienia: luty 07, 14, 21, 28

Koszt: około 20 zł/osoby

 

Mnie termin w lutym jest obojętny teraz co komu pasuję, wybierzemy większością głosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba :) x2 (Bobby + Dea są na TAK)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja + kasia 28 luty :) bo 14 to nie bo walentynki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ktos nowy na forum i bylby pierwszy raz na spocie? tez bym sie pisal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ruteq

no pewnie, że przyjedz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że 28 luty będzie oki. Może Damian punkta karnego sobie zdejmie jak się pojawi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności