Skocz do zawartości
Ponczo23

schemat rurek paliwowych w 1.9tdi 115km

Rekomendowane odpowiedzi

jak podlaczyc rurki do filtra paliwa w silniku 1.9 tdi 115km bo sie pogubilem tyle tych wezykow przychodzi a filtr mam z taka jakby chlodniczka do gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej chłodniczce masz wytłoczone szczałki -> od zbiornika przewód i wyjscie do pompy wacum -> i zobacz masz też szczałki na koncu przewodów takie białe -> nie powinno być z tym problemów mam takiego paska i moge Ci tel wytłumaczyć 722 381 081 bo schematami nie dysponuje .Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byś sobie nie poradził to zadzwoń zdejmne osłone i moge Ci telefonicznie podpowiedzieć ;) .Taksamo z podcisnieniem moge Ci podpowiedzieć . Ale kolego wżyj wyszukiwarki bo już to gdzież widziałem taki temat z tymi podciśnieniami był założony , poprostu nie wiem jak można z etki skopiować rysunki na forum bo posiadam etke i chciałbym Ci pomóż . Pozdro

Edytowane przez Maik78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może ktoś opisze podłączenia wężyków. Załączam zdjęcie filtra paliwa silnik AJM z podgrzewaczem.

 

attachment.php?attachmentid=22830&stc=1&d=1265117840

20100201.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie bo wymienialem filtr paliwa i miedzy ta jedna druga pokrywa byl silikon i nie wiem czy jakas tam uszczelka potrzebna czy nie ale nie moge teraz auta odpalic:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pod tą śrubę od góry idzie uszczelka, bo mi ciągnie tędy powietrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podepne sie pod temat potrzebuje schematu ukladu paliwowego poa zdjeciu glowicy mam problem z wezykiem co wychodzi z tylu glowicy po lewej stronie stojac przodem do auta obok pompy tandemowej i nie wiem gdzie go podpiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię odkop tematu mam taki problem odpalam rano auto i obroty falujują telepie silnikiem tak jak by paliwo nie dochodziło i po chwili gaśnie odpalam wsiadam i jadę nacisam gaz to normalnie jedzie jak się silnik nagrzeje i jest na luzie to normalnie pracuje i wtedy obroty nie falujują, obroty falujują tylko na zimnym silniku zaraz po uruchomieniu czy jakiś czujnik pada problem ten dotyczy paska b5 1.9 tdi pd przed liftem

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności