Skocz do zawartości
tomcio1

Zagazowanie silnika W8 4.0L

Rekomendowane odpowiedzi

Seba jest w Zbrosławicach na sląsku,na Modlińskiej jest Marek.Ale powiem ci,że nie pożałował byś jadąc na sląsk.

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=609695&postcount=3

Edytowane przez karol27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie o Sebę, to jest gość z tej Modlińskiej czy skąd bo tak czytam, że wielu z Was go poleca. może mi ktoś podesłać jakiś kontakt do niego? z góry dzięki.

 

 

GZW Odbudowa i Tuning

ul.Wolności 38

42-674 Zbrosławice

tel: 663 082 622 | 889 77 11 77

Polecam :)

 

Edytka: Sry, Karol mnie uprzedził :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem, faktycznie gość mega konkretny i widać, że ogarnia. Padła propozycja ceny 5600-5800 za STAG 308 (chyba o ile nic nie pomyliłem). Póki co to pierwsza wycena więc nie mam porównania, ale ponieważ ten namiar pojawia się w kilku miejscach kilkakrotnie i wszyscy go chwalą to chyba jade na wycieczkę na śląsk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
STAG 308 (chyba o ile nic nie pomyliłem).

Stag 300-8,chodzi o wyjścia na 8 cylindrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ok :) a jak to oceniasz cenowo i sam wybór?

reduktor ma byc Magic 3 wersja power chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się pokusił o dwa reduktory mniejsze Magiczne(lecz nie wiem jak wyjdzie z miejscem),wtryski na Medach ci pewnie postawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym został przy Migaz i zainstalował LandiRenzo i jestem pewien że nie pożałujesz, a do seby nie chciało by mi się jechać, za daleko zwłaszcza że w Warszawie to spokojnie ogarną, żeby nie było Sebe znam osobiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie gość powiedział, że w sumie to nie ma sensu dwóch wrzucać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie gość powiedział, że w sumie to nie ma sensu dwóch wrzucać.

Jest sens i to bardzo duży zwłaszcza że różnica w cenie to 200zł, a jest pewność że nie siądą, dlatego polecam LR bo reduktory lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co w wawie to w wawie, jako że to niemal ekperyment to lepiej mieć fachowców na miejscu w razie jakiś regulacji itp.

 

Prawda z tym W8 że tarcze hamulcowe kosztują 7 tys komplet a wentylatory do chłodnic 4 tys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to eksperyment?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawda z tym W8 że tarcze hamulcowe kosztują 7 tys komplet a wentylatory do chłodnic 4 tys?

 

ee nie wydaje mi się. W sumie nie robiłem tego jeszcze ale po pierwsze nie wyglądają na mega pokombinowane a po drugie inne części nie są ekstremalnie droższe od np częsci bmw 3 które tam kiedyś miałem. Myślę, że to cena sobiesława zasady, bo raz miałem taką akcję, że zrobili mi tam wycenę kilku rzeczy typu końcówki przegubów, klocki chyba dwa wahacze i wyszło im 7k a zrobiłem to za 3k i to nie u pana mietka.

Trochę furka droższa w utrzymaniu ale dupy nie urywa.

 

---------- Post added at 17:12 ---------- Previous post was at 17:11 ----------

 

 

właśnie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc jestem po założeniu instalacji i pierwszym przeglądzie (1200km). Furka jeździ jak złoto i nie udało mi sie wyłapać żadnej różnicy w pracy silnika. Ekipa z Sebą na czele spisała się na dwa medale, wszystko jest fajnie poukrywane szczególnie na silniku nie widać prawie żadnej ingerencji.

 

dla zainteresowanych tym tematem polecam każdemu wycieczkę na śląsk bo Seba był jedynym gazownikiem z którym rozmawiałem, który podszedł do tematu zagazowania W8 bez kręcenia nosem i odwalił razem ze swoją ekipą kawał dobrej roboty.

 

z tego co oszczędzę na benzynie kupie chyba na wiosnę jakieś nowe dwa koła :fajny

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupie chyba na wiosnę jakieś nowe dwa koła

Tam dwa zaraz,jedną kup :ok::D

Edytowane przez spidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ci załorzył pewnie magic3big i wtryski hana, znając sebe albo taniej zamiast hany mj, i na pewno na jednym reduktorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie z tych dwóch i tak jedno jest głównie używane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no więc jestem po założeniu instalacji

 

Dawaj foty silnika i powiedź ile ci pali ;) stosunek benzyna-gaz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chce wiedzieć ile gazu łyka na mieście z lekkim butem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj xbartx. Dzien po tym jak pochwaliles sie ze zalozyles gaz u Seby ja do niego odstawilem swoje W8. 3 dni instalowali i wykonali (moim zdaniem) kawal dobrej roboty. Auto za...la na gazie chyba nawet lepiej niz na benzynie. Niedawno robilem regulacje i spedzilismy na testach ponad godzine. Seba z laptopem na kolanach prowadzil moje W8, zmienial nastawy i wszystko mi cierpliwie tlumaczyl. Nie czesto spotykasie takich fachowcow. Az milo pogadac z kims kto kocha to co robi.

Potwierdzam obecnosc Cayena 550KM - byl na regulacjach - jezdzi na gazie :-)

Widzialem tez Zuka, ktory zamiast skrzyni ladunkowej ma V8 z Audi :-)

Bartku, jak u Ciebie wychodzi spalanie wzgledem tego co pokazuje komputer ? U mnie jak komp pokazuje 11,8 to gazu pali 14,5 a jak komp pokazuje 13,8 to gazu 15,5.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seba z laptopem na kolanach prowadzil moje W8

sorry za OT, ale zapytam... na Piekarach jeździ W8? błękitny sedan SBE? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności