Skocz do zawartości
rugo

[B5] Obrysówki w zderzak nieoryginalne

Rekomendowane odpowiedzi

robertAVF, jasne że da nie ma problemu tylko że po szpachli powinien iść lakier no bo jak to tak bez lakieru :) a to podniesie koszta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to spoko:) listwy ogolnie beda malowane w kolor bo teraz sa czarne. zreszta wszystkie sa roznego koloru bo tak je skompletowalem:) niestety nigdzie nie moge dostac listwy na tylne prawe drzwi:( kolega mapet na nie czeka juz ponad miesiac i nic:( takze pozostalo mi szukac na allegro. na ebay nie potrafie za bardzo sie poruszac i kupowac wiec odpada. chcialem juz w listopadzie wszystko zrobic ale wszystko przez ta jedna listwe:/ takze mam nadziee ze w styczniu pasio bedzie ladniejszy o listwy US;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja parę dni temu kupiłem 4 listwy drzwiowe za 300zl przednie pod obrysy na allegro 2szt. za 150zl z chromem do kupienia jeszcze tylko tylne pod obrys bo chrom już mam i też do malowania i wiosną na auto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy którzy wstawialiście nieoryginalne - skąd braliście lampkę obrysu ? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro masz pelno tych obrysowek w dziale motoryzacja->czesci samochodowe-> oswietlenie-> obrysowki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na allegro masz pelno tych obrysowek w dziale motoryzacja->czesci samochodowe-> oswietlenie-> obrysowki;)

 

Faktycznie ! Allegro to chyba drugie miejsce po Google gdzie można znaleźć wszystkie odpowiedzi ! Wybacz tej szukajki nie użyłem.

A czy ktoś posiada manuala - jak się zabrać za wycinanie otworów w oryginalnej listwie i podłączanie zasilania ? Byłbym wdzięczny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ! Allegro to chyba drugie miejsce po Google gdzie można znaleźć wszystkie odpowiedzi ! Wybacz tej szukajki nie użyłem.

A czy ktoś posiada manuala - jak się zabrać za wycinanie otworów w oryginalnej listwie i podłączanie zasilania ? Byłbym wdzięczny :-)

Zasilanie "ciągniesz" z postoju z lampy tylnej.Wycinać najlepiej wicinarką do plastików,są do niej takie malutkie tarcze do cięcia.Są bardzo cienkie więc jak zrobisz to dokłądnie to będzie :ok to jeżeli chodzi o wycinanie w listwie.W zderzaku podobnie,ale masz mniej wycinania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wstawial ktos ori obrysowki i wycinal w listwach dziury pod nie?? Ma ktos jakies fotki jak to wyglada? Czy trzeba koniecznie tez kupic ori listwy? Za fotki bede wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego przejrzyj i przeczytaj ten watek a pozniej zadaj takie pytanie!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie wstawial ktos ori obrysowki i wycinal w listwach dziury pod nie?? Ma ktos jakies fotki jak to wyglada? Czy trzeba koniecznie tez kupic ori listwy? Za fotki bede wdzieczny.

 

Nie jest to niewykonalne, ale bardzo kłopotliwe. Ori listwy mają specjalne wytłoczenia i wycięcia w których się chowa obrys Popełniłem swego czasu taki manual:

 

http://www.ttclub.pl/obrysowe.pdf

 

i tam pokazałem jak się montuje obrys i widać w co włazi jedna strona obrysa i na czym trzyma się druga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego przejrzyj i przeczytaj ten watek a pozniej zadaj takie pytanie!!!!!!!

 

No wlasnie przeczytalem i uwazam ze pytanie jak najbardziej na miejscu moze i temat jest do nie ori (zreszta zalozony przeze mnie) ale do obrysowek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy się da to widzę, że się da. Czy ktoś jest wstanie się podjąć zrobienia tego - na moje zlecenie? Listwy zwykłe czarne, nielakierowane od FLa, obrysy z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chromjpg_rwrnhrs.jpg

 

można prosić o zaznaczoną długość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można prosić o zaznaczoną długość

 

Jak mi się jutro przypomnisz to zrobię Ci zdjęcie z metrówką. Tylko musisz to zrobić do godziny 15, bo potem oddaje auto do polerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phanteon masz zablokowana skrzynke nie da sie wyslac do Ciebie PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Phanteon masz zablokowana skrzynke nie da sie wyslac do Ciebie PW

daj na forum coście tacy samolubni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalnie zapomniałem - za dużo na łbie ostatnio. jak będziecie mnie molestować na maila albo tutaj to w końcu zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. A czy ktoś z Was wie jak ogarnąć listwę tylną z chromem w sedanie ? Kupiłem nową w serwisie,a chrom przełożyłem ze swoich starych i wygląda tak,jakby te listwy pod obrysy były dłuższe od chromów ! W serwisie mi powiedziano,że chromy są wszędzie takie same,więc o co chodzi ?

Może ktoś mi coś podpowiedzieć ? Pozdrawiam Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej taśmy dwustronnej użyć do przyklejenia listw i chromu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie. A czy ktoś z Was wie jak ogarnąć listwę tylną z chromem w sedanie ? Kupiłem nową w serwisie,a chrom przełożyłem ze swoich starych i wygląda tak,jakby te listwy pod obrysy były dłuższe od chromów ! W serwisie mi powiedziano,że chromy są wszędzie takie same,więc o co chodzi ?

Może ktoś mi coś podpowiedzieć ? Pozdrawiam Piotrek

nie ma takiej możliwości, jest to samo ;)

 

Jakiej taśmy dwustronnej użyć do przyklejenia listw i chromu???

 

 

chodzi ci o listwy boczne ? to jedź do sklepy lakierniczego i poproś taśmę dwustronną lakierniczą do listw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności