Skocz do zawartości
lookas76

Dziurawa chłodnica

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jesteście Wielcy, dokładnie ten przewód.

Akurat byłem w sklepie gdzie sprzedawała naprawdę bardzo miła i młoda Pani ;) i szukaliśmy po necie i katalogach z godzinę i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze jedno:p

ja ten przewód kiedyś zastąpiłem jak się nie mylę przewodem od zbiorniczka wyrównawczego nr 23,to znaczy zamieniłem je zanim kupiłem nowy,

ten pęknięty skróciłem i założyłem do zbiorniczka na krótko a od zbiorniczka w miejsce tamtego:P

 

 

Po tym numerze powinni znaleźć ten przewód chyba w każdym sklepie...

 

'038121473B'

 

np:

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=%27038121473B%27&bmatch=base-relevance-w2-uni-1-1-0812

Edytowane przez waldi2807

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze wymienić 8D0121251AT 630x414x23mm
ETKA pisze, że zamiennikiem jest tu model 8D0121251P 630x398x??, bo AT nie robią od 2005 roku
Wybór padł na NRF i wg katalogu:

  • zamienniki wersji AT
  1. wspomniane wczesniej na forum 58259 632x415x33 mm (zaciskana mechanicznie)
  2. 509504 632x395x33 mm (lutowana)
  • zamienniki dla wersji P
  1. 509504 j.w.
  2. 56127 632x395x24 (lutowana)

Nie wiem czy różnica wysokości 414 i 395 mm jest jakoś w chłodnicach NRF kompensowana?
Czy ktoś stosował model 56127 ku któremu skłaniam się?

Edit: wleciał najtańszy NRF 58259. Trochę ciasno, ale pasuje. Skraplacz klimy na trytki, bo brak miejsc na wkręty. Potrzeba trochę większe wkręty do plastików bocznych chłodnicy. Trzeba zrezygnować z uszczelek bryzgowych chłodnicy górnej i dolnej albo odciąć i nakleić na nowej chłodnicy. Z AZM zeszło 4L płynu. Po drodze musiałem rozwiercić tulejkę trzymająca zderzak na górze z przodu, bo obracała się w plastiku.

Edytowane przez baryl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności