Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od nowego roku pojawiła się w Polsce w sprzedaży wersja 2.0 TDI 170ps DSG 4Motion . Czy ktoś się może orientuje , bo nigdzie nie mogę znaleźć,czy wejdzie też 2.0 TSI 200ps DSG 4Motion?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie było mowy o 2.0 TSI 200ps DSG 4Motion. Może na rok modelowy 2011 ale w to wątpię. W końcu podobno w 2011 do sprzedaży ma trafić passat B7. Może w nowym modelu będzie takie cudo. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

gdzie znalazłeś informacje o takim passacie ?

kiedy ja zamawiałem swój samochód nie było możliwości połączenia dsg i 4motion w tdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nawet CC na allegro DSG 4motion TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie mozna zamowic takeigo auta. W niemczech jak najbardziej 2.0 TDI 170 PS, 4Motion DSG.

Edytowane przez r1u0d2y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już zamówić w Polsce od grudnia zeszłego roku , dotyczy to wszystkich wersji ,także CC.Wejdź na stronę passata i otwórz konfigurator lub cennik.W obu tych miejscach są te wersje.

 

W październiku nowy / stary model :P.Bazą ma być obecne B6 lecz podobno 70% części ma zostać poddana modyfikacjom.

Ciekawe co to za hybryda im wyjdzie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie w konfiguratorze jest tylko CC w wersji 4 motion + DSG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na razie w konfiguratorze jest tylko CC w wersji 4 motion + DSG

Zgadza sie i o tym pisalem :)

Edytowane przez r1u0d2y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno na rynku czeskim też była ta wersja dostępna. Ale VW o nas zapomniał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w szwecji była wersja 2.0TDI 170KM DSG 4Motion :) a o benzynowych konfiguracjach już nie będę nawet wspominał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nowym pasku 2.0 tdi 170 km 4 motion dsg będzie dostępny tylko w wersji Highline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Sorry za odgrzebanie starego tematu ale jako nowy na forum nie mogę założyć własnego tematu póki co :).

 

Po pierwsze - chciałem się przywitać :).

 

A po drugie chciałem zapytać o taką rzecz. Przymierzam się do zakupu Passata B6, z tym że chciałbym, by miał on jednocześnie skrzynię DSG i napęd 4Motion. Czy orientuje się ktoś może czy taka opcja wyposażenia była dostępna od początku produkcji modelu B6, a jeżeli nie to od którego rocznika? Samochód będzie sprowadzany z zagranicy więc nieistotne jest od kiedy taka opcja była oferowana w PL.

 

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

 

Andrzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 2.0 TDI? Bo takiego właśnie szukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności