Skocz do zawartości
jumbol69

Potrzebna krew dla naszego kolegi !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !!!

 

Potrzebna krew ( :serce: grupa nie jest ważna :serce: ) dla Przemka Kobierskiego były nick pszemek (konto usunięte z powodu braku logowań) a choroba (białaczka) nie pozwoliła czynnie uczestniczyć w życiu forum.

 

Dzisiaj potrzebowałem małej pomocy od Przemka dzwoniłem do niego ale niestety dowiedziałem się czegoś więcej że jest chory i na chwilę obecną nie pracuje i jest po drugiej chemio-terapii.

 

Piszę w Jego imieniu ponieważ min. prosił abym umieścił post na forum z prośbą o krew.

 

Krew można oddać w dowolnym punkcie krwiodawstwa na terenie całego kraju zaznaczając że krew jest dla Przemka Kobierskiego szpit. Kopernika w Łodzi.

 

Jeżeli ktoś może i ma chęć pomóc naszemu wspólnemu koledze to bardzo proszę i dziękuję w Jego imieniu.

 

Poniżej Przemek w zacnym gronie

 

pozdrawiam !!!

spot przy M1.jpg

Edytowane przez jumbol69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciuś, ja odpadam ( taki mały rarytasik na najbliższe lata bo gronkowcu), ale Aneta może oddać tylko jest małe ALE, ja jej nie zawiozę bo niestety musiałem się wziąć do pracy a nie w niej tylko być i pić kawę :D, dlatego jak znajdzie się chętny który będzie jechał i mógłby zabrać Anetę i na te kilka minut zająć się Klaudią to 0,5l będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ja mam troszkę napięty jutro dzionek ale i tak to zrobię jutro muszę się wstrzelić między wizytą u lekarza a pogrzebem w rodzinie. Pomoc dla Przemka jest dla mnie priorytetem znam się z nim kilka lat - na forum zawsze służył pomocą na początku jak się rozwijało, jest jednym z nas którzy dążyli do I spota grupy łódzkiej który rodził się w bólach.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?? Maciuś nie bardzo rozumiem?

Ja po prostu teraz pracuję od 7:30 rano do około 17-18 w zależności od dnia i tak bedzie przez cały styczeń, po prostu nie jestem w stanie zawieść Anety w godzinach pracy stacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotruś po prostu jutro mam wolne (dysponuję autkiem wreszcie chociaż jeden dzień - dzieci już mnie nazywają niedzielnym kierowcą :D ) z powodów w/w i dodatkowo oddam krew więc sam widzisz nie bardzo mogę podjechać po Twoją szanowną małżonkę .

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a, że niby tak, spoko. Po prostu Aneta che pomóc a ja nie mogę jej tego umożliwić, napisałem bo może ktoś, kiedyś się zdecyduje i tylko o to mi chodziło. A personalnie pisałem pierwsza część dotyczącą mnie czyli dlaczego nie mogę.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jutro mój szef nie bedzie miał nic przeciwko abym miał wolne to i ja oddam o ile pamietam grupa BRH+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie mowiliscie 6 stycznia oddalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako opiekun daje przykład i w dniu dzisiejszym oddałem dla Przemka 0,450 litra krwi czekam na większy odzew z waszej strony zdjęcie zaświadczenia wrzucę później.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krew dla Przemka oddana byl maly problem ale wszstko sie poukladalo po raz pierwszy oddawalem krew i chwile po wkuciu zrobilo mi sie slabo i odlecialem na chwilke pielegniarka juz chciala wzciagac igle ale doszedlem do siebie i kazalem jej nie ruszac ale juz ruszyla igla i nie chcialo dalej leciec oddalem 160 ml ale z uwagi na to ze krew jest pilnie potrzebna dla Przemka wiec uznali 450 ml

DSC01881.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

 

Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. I tak jest w moim przypadku - pojechałem dziś specjalnie do Łęczycy (najbliższy mi punkt krwiodawstwa jest właśnie tam) z zamiarem oddania krwi. Zostałem zbadany, wypełniłem ankietę i na niej poległem. Okazuje się, że nie mogę oddać krwi ze względu na to, że przebywałem w kraju gdzie "endemicznie występuje malaria". To dyskwalifikuje mnie jako dawcę krwi na okres 3 lat od powrotu z tego kraju.

Dla Ciebie kuczlaw informacja, że z Tobą jest podobnie (jako, że przebywaliśmy razem).

Mam nadzieję, że znajdą się inni chętni i nasz kolega wróci szybko do zdrowia.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla Przemka

 

pozdrawiam !!!

za?wiadczenie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okazuje się, że nie mogę oddać krwi ze względu na to, że przebywałem w kraju gdzie "endemicznie występuje malaria". To dyskwalifikuje mnie jako dawcę krwi na okres 3 lat od powrotu z tego kraju.

 

Jaka tam malaria :) Nie zaznaczasz i oddajesz :)

 

Dla Ciebie kuczlaw informacja, że z Tobą jest podobnie (jako, że przebywaliśmy razem).

 

Na pewno w Iraku występuje malaria endemicznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za wszelką pomoc!! Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki koledzy za wszelką pomoc!! Pozdrawiam!

nie ma problemu szybkiego powrotu do zdrowia życzę :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam prośbę do bardzo zagranej grupy łódzkiej i nie tylko - nasz kolega jest w potrzebie ( ciężka choroba ) a tutaj cisza jak makiem zasiał.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na razie apel nieaktualny, mam nadzieje że krwi już nie będę potrzebował. Jeszcze raz dziękuje wszystkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku na chwilę obecną zamykam temat gdyby zaszła potrzeba ponownego oddawannia krwi daj znać - podniesiemy

 

pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności