Skocz do zawartości
loost

Wymaina dwumasy w B6 z DSG

Rekomendowane odpowiedzi

No u mnie jak puszczę hamulec to auto stoi

A czy jak będzie za duży poziom oleju w skrzyni to tez mogą się dziać takie rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwieze temat. Czy jest ktos w stanie po numerze VIN sprawdzić jaki numer dwumasy powinienem miec u siebie zamontowaną ? Poprzedni wlasciciel wymienial przy 170 tys , aktualnie mam 340 tys i czas na wymianę. Niedaleko mojej  miejscowości jest zakład który słynie z regeneracji dwumas i ma bardzo dobre opinie. 700 zł dwumasa z roczną gwarancja. Bawic sie w regenerowana czy szukac nówki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.03.2022 o 15:10, kamil1993 napisał:

Odwieze temat. Czy jest ktos w stanie po numerze VIN sprawdzić jaki numer dwumasy powinienem miec u siebie zamontowaną ? Poprzedni wlasciciel wymienial przy 170 tys , aktualnie mam 340 tys i czas na wymianę. Niedaleko mojej  miejscowości jest zakład który słynie z regeneracji dwumas i ma bardzo dobre opinie. 700 zł dwumasa z roczną gwarancja. Bawic sie w regenerowana czy szukac nówki? 

regeneracja 700

nowe - 1500-2000  max mysle 

 

170 tys zrobisz w ile lat - w 5 ?

rozbij to sobie na lata , chyba ze za rok sprzedajesz auto, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej !

  Wrócę troszkę do tematu z którym walczył mój przedmówca, mianowicie posiadam Dq250 w którym występuje dziwna, głośna praca tylko i wyłącznie na zimnym i tylko na P lub N. Poszedłem tropem przedmówcy i wyeliminowałem koło zamachowe, zmieniłem dodatkowo olej oraz filtr, lecz problem nie ustąpił, może ktoś już z tym walczył ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności