Skocz do zawartości
loost

Wymaina dwumasy w B6 z DSG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niechcąc zakładać nowego tematu dołączam się z pytaniem czy orientuje się może ktoś gdzie w pobliżu Radomia max 300 km regeneruje ktoś koła dwumasowe do B6 2.0 tdi dsg.Wiem że tutaj podajecie linki do zakładu w Koszalinie ale to trochę daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi masz w Poznaniu,ale co to ma za znaczenie?za pomocą kurierów w 3dni masz ją w miejscu zakwaterowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Poznaniu gdzie to robią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.sprzeglo-service.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos do czynienia z firma powyzej? Do Poznania mam niedaleko, a dwumasa zaczyna mi sie odzywac na biegu jalowym, wiec nie wiem, czy za wczasu jej nie zregenrowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to bomba, po Waszych informacjach już mam 100% pewności, że dziwne dźwięki na P lub N, które pojawiają się znienacka a później po rozgrzaniu znikają, to początek końca mojej dwumasy, 207 tys. km... auto mam od niedawna i wygląda na to, że dwumasa nie był jeszcze robiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to bomba, po Waszych informacjach już mam 100% pewności, że dziwne dźwięki na P lub N, które pojawiają się znienacka a później po rozgrzaniu znikają, to początek końca mojej dwumasy, 207 tys. km... auto mam od niedawna i wygląda na to, że dwumasa nie był jeszcze robiona

Ja mam 120tys i też mam pierwsze oznaki dwumasy ale jeszcze nic poważnego więc nic pilnego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My trzej mamy DSG i taka rozbieznosc w poczatku smierci dwumasy? 120 a 200 tysiecy to jednak roznica, ale skad az taka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
My trzej mamy DSG i taka rozbieznosc w poczatku smierci dwumasy? 120 a 200 tysiecy to jednak roznica, ale skad az taka?

 

Michał moim zdaniem z umiętności jazdy dieslem, a raczej żaden z Was nie ma auta od nowości. I nie wiecie jak jeździł nim poprzedni właściciel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaoferować oryginalne koło dwumasowe VW do DSG 140 KM i 170 KM za mniej niż 2tys. zł.

szczegóły na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam możliwość kupienia zdemontowanego z 30 tys. przebiegu - warto? (poniżej tysiąca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem pod Koszalinem na regeneracji dwumasy DSG i wymianie oleju w skrzyni. Powiem tak - obsługa super , fachowość widać że się znają na wszytskim co dotyczy aut grupy VW , pracuja na oryginalnych częściach i wiecie co , wszytsko robią w jeden dzień 6-7 godzin i co mnie najbardzie zdziwiło właściciel przychodzi i mówi " prosze samochód , niech Pan jedzie sobie do miasta" daje kluczyki od auta firmowego i jadę.Nie wiem jak z jakością bo dopiero jeden dzień po ale wracałem do domku miałem 170 km/h i na razie ok. Poza tym inna jazda po zrobieniu dwumasy. Koszt 800 + 300 robocizna -bez faktury za dwumasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Endrju - wiesz, kiedys zawsze myslalem, ze skrzynia automatyczna jest gwarantem dobrego stanu silnika i podzespolow z nim pracujacych, a tu taki zonk...

 

@Piotr - nikt Ci nie napisze czy warto czy nie, bo potem kupisz i cos sie stanie, to bedziesz mial pretensje. 30 tysiecy km to oczywiscie malo, ale nie masz pojecia kto, jak i na czym tym jezdzil.

 

@Zibi - 1100pln za wymiane oleju w DSG i wymiane dwumasy? Cos mi tu nie halo. Albo olej, jak i dwumasa trzeciej kategorii albo... nie wiem.

Zdaj relacje za jakis czas,bo jesli rzeczywiscie tak, to bujnalbym sie do tej firmy na wymiane dwumasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę założyć nowego tematu więc piszę tu.

Co to może być, przy odpalaniu ciepły czy zimny coś piszczy. Napewno to nie jest żaden pasek bo był wymieniany. I jeszcze jedno pytanie czy pokrętło od ściemniania i rozjaśnianie zegarów ma się palić non-stop po zamknięciu auta cały czas się świeci. Jak jest u was?

Pomóżta Chopy

Edytowane przez dawid360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos piszczy - skad, jak dlugo, jak?

 

Podsiwtlenie - samo pokretlo sie swieci czy inne rzeczy tez?

Samo pokretlo nie ma szans sie swiecic. Siweci sie kilka innych - nawet po zamknieciu samochodu, ale to tez zalezy w jakiej pozycji jest pokretlo od swiatel (mijania). One gasna chyba po 30 sekundach po zamknieciu auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Zibi - 1100pln za wymiane oleju w DSG i wymiane dwumasy? Cos mi tu nie halo. Albo olej, jak i dwumasa trzeciej kategorii albo... nie wiem.

Zdaj relacje za jakis czas,bo jesli rzeczywiscie tak, to bujnalbym sie do tej firmy na wymiane dwumasy.

__________________

Michał mieszkam niedaleko Koszalina i tez słyszałem już dużo dobrych opinii na temat tej firmy regenerującej DSG, ale nie znam osobiście nikogo kto u nich robił. Czas zweryfikuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszczy w trakcie odpalania później już nie, ten dźwięk wydobywa się z pod maski. Świeci się ten symbol rozjaśniania i ściemniania podświetlenia zegarów obok pokrętła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal1980

1100 za dwumasę , za wymianę oleju zapłaciłem 700 złotych , może źle ułozyłem wpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę kupić na allegro używane koło dwumasowe do dsg.Pytanie czy koło dwumasowe z silnika bmm 2.0 tdi będzi pasować do mojego passata BKP ?

Pytanie numer dwa: czy to ma znaczenie jakie oznaczenie ma silnik przy zakupie koła dwumasowego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michal1980

1100 za dwumasę , za wymianę oleju zapłaciłem 700 złotych , może źle ułozyłem wpis

witam podjechałem tam dzisiaj, faktycznie 1100 za wymianę dwumasy (800 regenerowana dwumasa + 300 wymiana). Jedno mnie tylko zaskoczyło. Twierdzą, że nie ma potrzeby wymieniać oleju i filtra w skrzyni dsg. Czy tak jest faktycznie? Jeśli tak to nie dość, że będzie taniej to jeszcze dla mnie za wcześnie na wymianę oleju w skrzyni. Później podjechałem do serwisu VW na sprawdzenie zawieszenia i za wymianę jednej tulejki w wahaczu (od strony kierowcy) plus osłona przegubu z robocizną zawołali - UWAGA - 1100 zł... (koszt części to 150 zł). Oczywiście nie zrobiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności