Jump to content
mariano2004

Kierownica od B6 do B5FL

Recommended Posts

Witam

Chciałbym wymienić kierownice w moim passacie. Aktualnie posiadam kierownice 4-ramienną, a chciałbym mieć 3ramienną z passata B6.

I teraz pytanie czy jest to realne? czy wieloklin bedzie pasowal i czy gniazdko z poduszki bedzie OK??

kiero.jpg w1024.png

kiero2.jpg w644.png

Widzę że koledze nikt nie odp... Ja też pytałem czy kierownica z EOS-a wejdzie do passka jednak nikt nie potrafił mi odpowiedzieć... Widziałem na allegro passka W8 z kierownicą od b6 i golfa 4 z kierownicą od EOSa. Napisałem wiadomość do kolesia czy potrzebne były przeróbki jednak nie odp :/

wiem tylko że przynajmniej niektóre z tych poduszek mają dwa zapalniki. Jak sprawa wygląda aby zgrać to z naszym sterownikiem to nie wiem.

kolega mial w B5 kiere od B6,wiec mozna.

kolega mial w B5 kiere od B6,wiec mozna.

Możesz coś wiecej na ten temat powiedzieć ??

kolega wymienial jak pisal w B5 i wszystko pasuje procz wtyczki od poduchy.trza przerobic.pzdr.;)

w golfie/borze mozna zamontowac nowsza kiere - czasami tylko trzeba przerobic - czyli to problem zaden.

w golfie/borze mozna zamontowac nowsza kiere - czasami tylko trzeba przerobic - czyli to problem zaden.

nie dodalem co trzeba przerobic :D oczywiscie zapinke poduszki powietrzenej,

Passat ma ten sam wieloklin co golf / bora wiec nie ma zadnej roznicy. Ta kiere z pierwszego postu ma kolega w Golfie 4 wiec to mowi samo za siebie. Jedyne co musial przerabiac to zapinke poduszki ale to przez duze CHYBA:)

toc to napisalem :)

Koledzy a jak się ma sprawa kiery multifunkcji ? ja mam 3 ramienną, multifunkcja w b5 jest czteroramienna i wygląda z dupy - chciałbym od paska włożyć 3 ramienną z przyciskami, aby były podświetlone no i aby w przyszłości zgrać z radyjkiem jak przyjdzie navi...

ktoś coś wie ?

Z tego co ja kiedyś sprawdzałem jak chciałem u siebie założyć to niestety nieda się zrobić tak żeby przyciski działały. Kierownica w B6 komunikuje się jakoś inaczej niż w B5 czy tak FL i nic z tego. Ja sprawdzałem to ponad rok temu więc teraz już może ktoś to skminił :P tutaj wzmianki o tym nigdzie niewidziałem.

łe to czapka :-( chyba, że kupi się navi na androidzie - na allgro są takie, co można przypisać funkcję przycisku pod daną rzecz, ale kwestia podłączenia tego badziewia...

czyli pozostaje kiera 4 ramienna :-/

- - - - - aktualizacja - - - - -

inaczej niż w B5 czy tak FL i nic z tego

zarz zaraz - co chciałeś napisać ? inaczej niż w b5 czyli tak jak w FL ? ja mam FL z CAN - czy to nie zmienia postaci rzeczy ?

Chodziło mi właśnie o to że czy to z Can czy bez can raczej się nie da :/ w B6 inaczej to wszystkk chyba działa :/

Zresztą zawsze możesz spróbować i być tym który to zacznie :D albo poszukać na zagranicznych forach może tam ktoś coś takiego ogarnął.

Czy ta kierownica podejdzie do przedlifta? Chodzi o wieloklina, kostka jest inna to wiem

Bez tytułu.png