Skocz do zawartości
mariano2004

Kierownica od B6 do B5FL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym wymienić kierownice w moim passacie. Aktualnie posiadam kierownice 4-ramienną, a chciałbym mieć 3ramienną z passata B6.

I teraz pytanie czy jest to realne? czy wieloklin bedzie pasowal i czy gniazdko z poduszki bedzie OK??

kiero.jpg w1024.png

kiero2.jpg w644.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że koledze nikt nie odp... Ja też pytałem czy kierownica z EOS-a wejdzie do passka jednak nikt nie potrafił mi odpowiedzieć... Widziałem na allegro passka W8 z kierownicą od b6 i golfa 4 z kierownicą od EOSa. Napisałem wiadomość do kolesia czy potrzebne były przeróbki jednak nie odp :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem tylko że przynajmniej niektóre z tych poduszek mają dwa zapalniki. Jak sprawa wygląda aby zgrać to z naszym sterownikiem to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega mial w B5 kiere od B6,wiec mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega mial w B5 kiere od B6,wiec mozna.

Możesz coś wiecej na ten temat powiedzieć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega wymienial jak pisal w B5 i wszystko pasuje procz wtyczki od poduchy.trza przerobic.pzdr.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w golfie/borze mozna zamontowac nowsza kiere - czasami tylko trzeba przerobic - czyli to problem zaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w golfie/borze mozna zamontowac nowsza kiere - czasami tylko trzeba przerobic - czyli to problem zaden.

 

nie dodalem co trzeba przerobic :D oczywiscie zapinke poduszki powietrzenej,

 

Passat ma ten sam wieloklin co golf / bora wiec nie ma zadnej roznicy. Ta kiere z pierwszego postu ma kolega w Golfie 4 wiec to mowi samo za siebie. Jedyne co musial przerabiac to zapinke poduszki ale to przez duze CHYBA:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toc to napisalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , zastanawiam się nad zmianą kierownicy , tylko czy jest to możliwe , chciałbym założyć kierownicę z Passata B6 trójramienna z poduszką do passata B5 FL z 2004 r. ? Czy wieloklin jest taki sam ? i czy poducha będzie śmigać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze na Twoim miejscu zaptał czy wtyczka od poduchy jest taka sama w b6 jak w b5 fl, bo wieloklin może pasować a wtyka nie, zaczniesz rzeźbić z wtyczką poduchy i sobie zrobisz kuku albo komuś jak sie nieoczekiwanie aktywuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W8 Passat miał niemal taką sama kierownice 3 ramienną. Wtyczką się nie martw, jak rezystory wsadzają zamiast poduszki to podlutowanie kabla to juz pikus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by wyglądało. ale nie pomogę ci. bo sie nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtyka to pikuś :) ważne czy na wieloklin wskoczy :) a co do W8 to fajna ale drewniana a ja w aucie zero drewna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielokiln pasuje, tylko wtyczka inna, ale da się to ogarnąć bez problemu. zwróć uwagę przy zakupie na poduszkę. w b5 jest jedno nabojowa, w b6 chyba do 07 dwu nabojowa, a po 07 jedno nabojowa.

Edytowane przez golab21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź , tak więc zaczynam konkretne poszukiwania kiery i airbagu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak już będziesz miał kierę i poduchę to wrzuć zdjęcia i opis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Full-8624001.jpegtutaj jest kiera od Scirocco, którą montowałem koledze Gdańszczanin. wszystko śmiga klakson i poducha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]75627[/ATTACH]tutaj jest kiera od Scirocco, którą montowałem koledze Gdańszczanin. wszystko śmiga klakson i poducha.

Kolego możesz napisać coś więcej? Chodzi mi głównie o konieczne przeróbki, czy wtyczki pasują, czy trzeba lutować? Co z tymi nabojami, z którego rocznika mieliście tą kierę? Czy z wieloklinem mogą się pojawić problemy, czy też były różnice w średnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności