Skocz do zawartości
Jaszczur

Kolejny Zlot Ogólnoposki...

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja wrzucę swoje 5 groszy...

 

Jeśli chodzi o odległości to wydaje mi się, że każdy zgodzi się z tym, że zloty do tej pory były w centrum Polski i to jest nadal najlepsze rozwiązanie. Sama mam za sobą dość spory kawałek drogi na zeszłoroczny zlot i powiem szczerze mojego budżetu to nie zachwyciło w ogóle. Zlot oczywiście niesamowity, a do tego wrażenia jakich mało :D Jednak tak jak część tutaj wypowiadających się jestem zdania, że najlepiej poczekać na jakiegoś organizatora a później dopiero zacząć jakiekolwiek dyskusje. Z drugiej strony słuszna uwaga, że ewentualne poszukiwania organizatora są już raczej poruszone w odpowiednim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e no, z Łodzi do Miedznej to rzut beretem (moherowym)... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z Łodzi do Miedznej to rzut beretem
teraz już tak, ale w zeszłym roku jechałam z Danii... więc miałam trochę więcej kilometrów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Iza w tamtym roku nie jechała z Łodzi :D Ona miała w jedna stronę tyle - co ja w tą i z powrotem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ona miała w jedna stronę tyle - co ja w tą i z powrotem
Ano słuszna uwaga :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano słuszna uwaga :D:D

Dobra - już spokój. Bo do taczki pójdziesz :rotfl: Dodam, ze marki Toyota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem się, że zmieniłaś miejsce zamieszkania. A co do propozycji KWB "Adamów" w Ślesinie to całkiem niezła propozycja, tylko że ilość osób mocno ograniczona. Trzeba by od razu wrzucać większość w namioty (wtedy to pewnie ile wlezie na zlot osób tyle będzie). Nie wiem jak to w rzeczywistości wygląda ale sanitariatów to musieliby mieć mnóstwo. Mi tam miejscówka odpowiada, 230V w gniazdkach, dach nad głową, tylko mówię niektórym brak łazienki zaszkodzi. No i to, że niektórzy będą mieszkać w domkach a inni pod namiotami. Poza tym dużo atrakcji, tylko obawiam się, że ktoś by musiał robić za nocnego ratownika, po tym jakby towarzystwo po pijaku zażywało nocnych kąpieli wodnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpowiem Wam że kuczi ma duży parking pod blokiem ... a w bloku chyba ma też toilete ;) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podpowiem Wam że kuczi ma duży parking pod blokiem ... a w bloku chyba ma też toilete ;) ...

Ale coś zamilkł w tym wątku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga
podpowiem Wam że kuczi ma duży parking pod blokiem

 

na pewno byles u Kucziego?! bo ja sobie nie przypominam zadnego duzego parkingu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pewno byles u Kucziego?! bo ja sobie nie przypominam zadnego duzego parkingu :P

Bo kuczi wmówił niememu, że mieszka w Carrefourze na piętrze :D A jak wiadomo - parking przed marketem jest spory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczlaw to mógłby zorganizować zlot w bazie... ;) i może płyta by była do ścigania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuczlaw to mógłby zorganizować zlot w bazie... i może płyta by była do ścigania
Łeee... jak tak to i do Tomaszowa bym poleciał i spał w passiaku na płycie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wstępnie się rozejrzałem za czymś w okolicach Mielca i może dało by rade coś tutaj zorganizować . Porobię klika fotek i dam znać co o jak dokładnie tylko tak jak wcześniej pisaliście niestety to nie jest w centralnej Polsce także nie wiem czy większości będzie pasować...????

 

---------- Post added at 19:56 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

 

A i ktoś mi może powiedzieć ile osób było mniej więcej na ostatnim Zlocie Ogólnopolskim bo nie mogę znaleźć na forum....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile osób było mniej więcej na ostatnim Zlocie Ogólnopolskim

Jakieś 150-180. Chyba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IV ogolnopolski

19 To ja :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Zyndram rozejrzę za taka liczba miejsc mam nadzieje że gdybym coś zorganizował to odległość nie przerazi ewentualnych chętnych....bo np z Trójmiasta jest kawałek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no żart chyba ten Mielec. Do Spały miałem 500 a teraz mam zrobić 725 km???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy aż Dardi się zadeklaruje :P

Jest w organizacji Zlotów najlepszy :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności