Skocz do zawartości
Jaszczur

Kolejny Zlot Ogólnoposki...

Rekomendowane odpowiedzi

Ok pomyśle Józko nad tym twoim morzem ..... hahahaha

 

pamietaj o obiadach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W marcu przeprowadzam się do Mielca rozejrzę się za jakimś miejscem na organizacje zlotu Ogólnopolskiego
Bardzo fajnie tylko
ozejrzę się tylko żeby nikt tego nie odebrał tak że biorę się za organizacje!!!!!! Ja tylko się rozejrzę!!!!!!!!!!!!!
Tak a ktoś z zachodniopomorskiego pojedzie organizować? :eek::krzeslem:
Ja żeby był zlot w zakopanym to bym pojechał i pewnie wiekszość osób z forum też tak by postapiło. Dla pasjonata marki i modelu 50 kilometrów czy 500 nie robi wiekszej róznicy
Nie ma różnicy i owszem ale pasjonat 21 letni nie mający żadnych priorytetów oprócz passata pojedzie bo nie musi wydać oprócz paliwa i zakwaterowania na nic. Potem resztę miesięcy w roku mama pomoże opłacać mieszkanie i inne tam.... :P Pomyśl o tych którzy mają rodziny, żony, dzieci i opłaty za mieszkanie oraz parę innych rzeczy a jednocześnie chcą się wyspać w łóżku i nie stać w kolejce do łazienki aby umyć zęby, bo ktoś się zamknął ponieważ go złapała sraczka. Pomyśl o tych których żony muszą mieć warunki aby się uporządkować. Ja mimo swoich 47 lat jestem w stanie sobie poradzić w każdych warunkach. Mogę spać w aucie ale wybacz moja zona już nie. Dlatego jak rozmawiacie to myślcie o innych nie tylko o sobie. A ja mimo iż mam tyle wydatków też jestem pasjonatem passata i tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne myśli jak Jacek, co prawda mi i mojej narzeczonej chyba żadne warunki nie będą przeszkadzać, choć ostatnio w Miedznej już "czułem" że coś jest nie tak, ale to może dlatego że pasażerowie których wzięliśmy na zlot trochę inaczej wyobrażali sobie warunki i ich atmosfera udzieliła się wszystkim nam. W Miedznej było spoko, tylko gdyby trochę lepsze warunki sanitarno - leżakowe były :D No może więcej niż trochę, ja dałem radę, dziewczyny też ale ile było przy tym "gadania"... to tylko ja i kumpel słyszeliśmy :D W tym roku z mojej strony doszła jeszcze jedna istota - mój szczeniak Beagla (w okresie zlotu będzie miała rok) chciałbym ją wziąć ze sobą, także jakby była możliwość zabrania czworonoga to bym się pisał. Fajnie też jakby była stołówka jak w Spale. Przypominam sobie tylko te zapijaczone mordy :D z rana przy śniadaniu i tak byli zdziesiątkowani bo reszta nie była w stanie się podnieść z łóżek. No i wiadomo placyk do ogniska/grilla też obowiązkowy.

 

---------- Post added at 20:21 ---------- Previous post was at 20:20 ----------

 

Dla mnie odległość nie gra roli - mieszkam w dość dogodnym miejscu Polski, ale i do Szczecina mogę jechać i do Jeleniej Góry itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzna jaka była to była :D Większości z forumowiczów wystarczyło piwo/wóda, ognisko, tańce, "karałoke" i przede wszystkim dobra atmosfera :rotfl: Panie potrzebują lepszych warunków i nie ma co zaprzeczać. Co będzie to będzie...

Edytowane przez zdun_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie tylkoTak a ktoś z zachodniopomorskiego pojedzie organizować? :eek::krzeslem:Nie ma różnicy i owszem ale pasjonat 21 letni nie mający żadnych priorytetów oprócz passata pojedzie bo nie musi wydać oprócz paliwa i zakwaterowania na nic. Potem resztę miesięcy w roku mama pomoże opłacać mieszkanie i inne tam.... :P Pomyśl o tych którzy mają rodziny, żony, dzieci i opłaty za mieszkanie oraz parę innych rzeczy a jednocześnie chcą się wyspać w łóżku i nie stać w kolejce do łazienki aby umyć zęby, bo ktoś się zamknął ponieważ go złapała sraczka. Pomyśl o tych których żony muszą mieć warunki aby się uporządkować. Ja mimo swoich 47 lat jestem w stanie sobie poradzić w każdych warunkach. Mogę spać w aucie ale wybacz moja zona już nie. Dlatego jak rozmawiacie to myślcie o innych nie tylko o sobie. A ja mimo iż mam tyle wydatków też jestem pasjonatem passata i tego forum.

 

 

Co do wieku, określa on wiek passka nie moj, tak jakoś sie złozylo a co do wydatków to powiem brzydko bo sie chyba Tobie należy za takie słowa *** jesteś w błędzie jeśli myślisz że utrzymuje mnie mamusia...

Edytowane przez bimbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Jacek miał na myśli ogół młodzieży, naszego forum. Wiadomo młodym chłopakom żadne warunki nie straszne i każdy będzie głosował w tym temacie za każdą możliwą opcją byle tylko zlot się odbył. Problem faktycznie jak przyjeżdża rodzina z dziećmi - wszak passatowcy to stateczni ludzie. To nie zlot, przepraszam jeżeli kogoś urażę, golfów czy bmw. Tutaj każdy musi się dobrze czuć, nie ważne dla wszystkich jest "byle by tylko się narąbać z ziomami z forum :) a noc jakoś się przetrwa". W Miedznej widziałem różne sceny, niektórych wierzcie mi nie chcę pamiętać, bo bardziej mi przypominało odwiedzenie nas przez kierowców ww. samochodów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tobie należy za takie słowa " ch.. Ci do tego" jesteś w błędzie jeśli myślisz że utrzymuje mnie mamusia...
Masz rację nic mi do tego. Nikodem nie chciałem cię urazić. Ale pomyślmy również o tych dla których wydatki to bardzo ważna część żywota. Jak i ty jestem pasjonatem, spędzam dużo czasu na forum, staram się bywać na spotach byłem w Spale, w Miedznej niestety warunki i właśnie wydatki i podróże, które musiałem w tym czasie odbyć nie pozwoliły mi na większe wydatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do wieku, określa on wiek passka nie moj,

To zmień to - unikniesz na przyszłosć podobnych sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz rację nic mi do tego. Nikodem nie chciałem cię urazić. Ale pomyślmy również o tych dla których wydatki to bardzo ważna część żywota. Jak i ty jestem pasjonatem, spędzam dużo czasu na forum, staram się bywać na spotach byłem w Spale, w Miedznej niestety warunki i właśnie wydatki i podróże, które musiałem w tym czasie odbyć nie pozwoliły mi na większe wydatki.

 

po 1. Stereotypy... zguba naszego kraju... Skoro ktoś ma nawet 18 lat to znaczy ze nie ma zadnych zobowiazań bo "zyje na garnuszku rodziców" bzdura ... A jeśli ktos chce mi przedsawiać mój życiorys tylko na podstawie jednej liczby to niech sie nie dziwi mojej reakcji. Jeśli mam ochote swoje oszczedności wydawać na cel który sprawia mi przyjemność to co złego ( w tym przypadku spotkanie na ogólnopolskim)

po 2. Widze że temat jak śnieg powraca co roku i co roku ten sam problem (zaspani drogowcy) gdzie, kto i najważniejsze za ile. Żądacie pokoi hotelowych z saunami ( wiem że koloryzuje) za 5 złociszy za dobe. Należy chyba w końcu sie określić czy jedziemy na spotkanie pasjonatów (coś jak w Miedznej) czy na różaniec rodziny do jasnej góry ( nie mam w tym miejscu nic do osób które przyjeżdzaja z rodzinami). Sonda może pomoc rozwiazac problem.

po 3. I chyba dla mnie najważniesze czy aby to ostrzeżenie nie było pochopnym krokiem ze strony junior admina ? Obrona prywatnej strony życia juz jest nie dozwolona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po 3. I chyba dla mnie najważniesze czy aby to ostrzeżenie nie było pochopnym krokiem ze strony junior admina ? Obrona prywatnej strony życia juz jest nie dozwolona ?

Nie było.Zachowuj się na forum,jak na forumowicza z prawie półtorarocznym stażem przystało to unikniesz ostrzeżeń.Nikt ci nie ubliżył ani nie rzucał do Ciebie mięsem,więc zachowaj swoje wypowiedzi w tym samym tonie,bo myślę że za to dostałeś ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Panowie ale spokojnie, nie ma jeszcze organizatora, nie wiadomo jeszcze gdzie a wy juz zaczynacie sobie skakac do gardeł. Poczekajmy na jakas propozycje i dopiero wtedy wyraźmy opinie. Taka moja propozycja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tak dużego grona osób nie da się znaleźć złotego środka. Ja tam bym chciał pokój hotelowy z sauną za 5 zł :D a co! A wracając do rzeczywistości, to nikt chyba tutaj nie wymaga super warunków - tylko pewne minimum powinno być zachowane, tak by Ci najbardziej marudni, lub wymagający - mamy z dziećmi, nie byli niezadowoleni z wyjazdu. Młodym adeptom naszego forum nie będzie przeszkadzał pokój z warunkami, tak samo jak pokój bez tych warunków. Ale są też inni. Rozumiem kwestie finansowe, ale po pierwsze nie wierzę, że jak kogoś "stać" na kupno, jazdę i utrzymanie B5, czy B6 to nie wyskrobie tych paru zł na jeden weekend w roku (bo ile to trzeba, w spale było chyba 135 zł za osobę za cały zlot (dwie noce)). Mamy styczeń, do zlotu jeszcze co najmniej 5 miesięcy - zacznijcie odkładać po te 30-40 zł :P Po drugie, nigdy jakoś tak nie wyszło drogo, Spała była relatywnie tania - 60 parę zł za pokój dla 2 osób, to w Zakopanem podobne ceny są, tyle że na osobę... Wiadomo, że jak cena sięgnie 500 zł od os. za zlot to i ja pewnie zaprotestuję, ale nie wierzę w tak zaporowe ceny, zwłaszcza że na 3 zlotach byłem i zawsze wrażenia z wyjazdu były więcej warte niż koszta noclegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek nikt nie pisze że chciałby za darmo. Ale też nie byle gdzie i za byle jakie pieniądze. Spała była dobrą opcją. Ja mimo zeszłorocznych kłopotów finansowych byłem w stanie jechać z kimś do Miedznej (po dorzuceniu się do paliwa). Ale niestety warunki (większość aktywnego zachodniopomorskiego to rodziny i pary) pozbawiły decyzji za wyjazdem. Dla mnie spotkanie paru osób które darzę wielką sympatią jest czymś niezastąpionym. Dlatego niecierpliwie czekam aż organizatorzy podejmą jakąś decyzję. Będę śledził wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aż organizatorzy podejmą jakąś decyzję

 

A sa tacy ? :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy chyba w końcu sie określić czy jedziemy na spotkanie pasjonatów (coś jak w Miedznej) czy na różaniec rodziny do jasnej góry ( nie mam w tym miejscu nic do osób które przyjeżdzaja z rodzinami). Sonda może pomoc rozwiazac problem.

Zawsze się łączy te dwie rzeczy. Większosć osób ma od 30 lat w górę, rodzinę, dzieci...itp. Nikt kokosów i warunków pięciogwiazdkowego hotelu - nie wymaga. Spała była odpowiednim miejscem. Natomiast Miedzna? Wczesnij juz pisałem - wilgoć, dziwny zapach...itp. wszystkie ubrania były tym przesiakniete. Tak wiec widzisz - wybiera sie zawsze kompromis. U mnie na przykład żonak już zakomunikowała, że jak zlot będzie znowu w Miedznej - to ona nie jedzie z córką. Wiadomo, że najważniejsze jest spotkanie ze znajomymi, wspólna zabawa ...itp. Ale...... zawsze jest jakieś ALE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie trzeba zawsze doliczyc koszta paliwa jadac np. z zach-pom w centrum polski to z 500km (250zl). plus cos tam i cos tam i wyjdzie z 500 stowek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A sa tacy ?
Mam nadzieję że będą. Do centralnej polski jest łatwiej się zjechać z reszty kraju niż np. do Przemyśla lub Białegostoku bądź Szczecina. Dlatego jak zwykle na nich spada przyjemność organizacji. Dlatego czekam.
U mnie na przykład żonak już zakomunikowała, że jak zlot będzie znowu w Miedznej - to ona nie jedzie z córką. Wiadomo, że najważniejsze jest spotkanie ze znajomymi, wspólna zabawa ...itp. Ale...... zawsze jest jakieś ALE.
Ale są ważniejsze sprawy niż mniej ważne... :P
Wlasnie trzeba zawsze doliczyc koszta paliwa jadac np. z zach-pom w centrum polski to z 500km (250zl). plus cos tam i cos tam i wyjdzie z 500 stowek.
Tomek jak chcesz to się dorzucę do paliwa i pojadę z tobą. Żonka powiedziała że chyba nie jedzie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie na przykład żonak już zakomunikowała, że jak zlot będzie znowu w Miedznej - to ona nie jedzie z córką.

 

To Ty powinieneś być za tym aby zlot odbył się w Miedznej :D

 

A tak poza tym, to do Miedznej też pewnie musiałbym pojechać sam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy zabieram głos w sprawie więc na początek witam Wszystkich!Moja propozycja jest taka: Ślesin ,praktycznie środek Polski. Przykład jednej z możliwości tego miejsca : http://www.ow-slesin.kwbadamow.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności