Skocz do zawartości
gierszi

B5 3B reflektory przednie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałem się tylko podzielić informacją na temat nowych "najzwyklejszych" reflektorów przednich za 115 zł/szt.

 

Wiele osób szczególnie na szrotach próbowało mnie przekonać, że używki (średnio po 150 zł) będą o wiele lepsze, bo... oryginalne. Tylko czego spodziewać się po prawie 10 letnich reflektorach - zaśniedziały odbłyśnik, zmatowione szybki, czyli nie kupiłbym ich nawet za ćwierć tej ceny.

 

Te nowe "podróbki" naprawdę ładnie świecą, w końcu widzę coś w nocy i co najważniejsze pasują. Tak więc śmiało polecam wszystkim mającym podobny dylemat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozesz wrzucic link jakies foty twoich podróbek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą tylko zależy jakie podbrubki kupisz bo ja raz kupiłem i był problem z silniczkami a jeżeli trafisz na dobre orginały to one dłużej wytrzymają niż te nowe zamienniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze sprawa tego typu, czy te podróbki nie będą wyglądały po roku gorzej niż te używki po 10-ciu latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecal juz kupic lampy firmy HELLA ciut drozsze ale jakosciowe doskonale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

mój pasek ma prawie 13 lat - to solidny samochód jak pewnie każdy się zgodzi. Kupując jednak nowe reflektory nie nastawiam się na kolejne ponad 10 lat eksploatacji. Jeżeli wytrzymają 2 lata będę w pełni usatysfakcjonowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!! Chciałem poznać Waszą opinię na temat takich zamienników: http://allegro.pl/vw-passat-b5-96-00-reflektory-lampy-lewy-i-prawy-i1420345583.html Ewentualnie jakich firm proponujecie zamienniki aby obyło się bez przykrych niespodzianek.

Moje stare są już przepalone i niewiele pomogło założenie osram night breaker (aczkolwiek faktycznie dobre "świeczki" godne polecenia. :)

Czekam na info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było już wiele na forum, to zamiennik wiec nie da się porównać z lampa oryginalna:). Jednak jest to jakieś wyjście, możesz tez spróbować zregenerować swoje (dostępny manual na forum):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem mojego passka i oryginalne reflektory pozostawialy juz wiele do zyczenia. Zakupilem na allegro zamienniki i jestem z nich jak najbardziej zadowolony. Zamienniki nie mialy silniczkow wiec przelozylem je ze starego reflektora...latwa sprawa. Polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie w moim pasku i polecam w 100% są naprawdę świetne mam je od czerwca i są dalej jak nowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Modder powiedz mi czy:

-lampa rozkleiła się na łączeniu „szkło” – korpus? Czy nie było możliwości ich sklejenia, tak jak opisane jest w manualu dot. regeneracji lamp?

- problemy z nastawą pojawiły się podczas pierwszego montażu, czy ustawienia traciłeś na wskutek wstrząsów (w trakcie eksploatacji lamp).

I jeszcze jedno-czy zrezygnowałeś z tych lamp i zakupiłeś inne (jeśli tak to na jakie się zdecydowałeś jeśli można spytać).

 

Prośba aby jeszcze ktoś kto użytkuje od dłuższego czasu (ponad rok) wyraził swoje zdanie.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

ja po założeniu zamienników wiem że będę coś widział na drodze podczas jazdy w nocy.

kupiłem takie http://allegro.pl/vw-passat-b5-lampa-reflektory-z-halogenem-h7-h4-i1396027870.html jak na dzisiejszy dzień jestem zadowolony, a pro po świecenia to zależy od żarówki też jakie emituje światło, lampa to nie wszystko.

ale ma je od grudnia, silniczki od regulacji przekładasz i pasują, uchwyty również, w mojej galerii jest zdjęcie pasia z tymi lampami.

jutro zrobię porównanie na zdjęciu stare a nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem koledzy czy nie warto dopłacić kilku złoty i nie kupić soczewek. Kolega ma zamontowane u siebie i wygląda to całkiem przyzwoicie. U mnie świecą oryginalne lampy jak świeczki w słoiku - masakra. Wpadnie kilka groszy zamieniam na soczewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przerabiałem niedawno ten temat. Jeżeli kupić podróbki to tylko firmy Depo (zwykłe reflektory 200 zł para na allegro) Ja takie kupiłem. silniczek pasował idealnie,pasują do karoserii idealnie. Później ustawienie na stacji diagnostycznej 20 zł i po sprawie. Ja kupiłem za 240zł z kierunkami (allegro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na przeglądzie diagnosta kazał mi wymienić lampy na nowe ponieważ moje stare nie maja już możliwości regulacji. Pozatym świecą dwa metry do przodu także myśle ze czas najwyższy się za to zabrać ? Jakie lampy zamowic nowe czy używane i czy Allegro to dobre miejsce na takie zakupy. Myślałem nad soczewka ale w ostateczności zwykle tez mogą być. Może doradzicie coś żeby to dobrze świeciło. Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Passaciarz1295 nie ty pierwszy masz taki dylemat, więc po co zakładać nowy temat... Poczytaj ten. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności