Skocz do zawartości
czaja18

Klapka wlewu paliwa sie nie domyka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś zdarzył mi się dziwny przypadek otóż byłem na stacji i po zatankowaniu nie chce się domknąć klapka wlewu paliwa, zamek lub zabezpieczenie które odpowiada z jej domykanie tak jakby zamarzł, w co wątpię gdyż temperatura nie była minusowa.

Miał ktoś podobny problem lub wie jak to rozwiązać?

Z góry dzięki za i porady.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a klapka sie czasem nie uszkodziła tzn nie wyłamał sie plastik który odpowiada za wsuniecie w zamek moze poprostu zamek sie uszkodził stawiam na mechanike bardziej niz na elektryke sprawdz tez bezpiecznik i błedy zamków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wam za podpowiedzi, ale ten zamek widocznie dostał jakiego zawiasa ale przymarzł

bo teraz działa wszystko normalnie.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś z Was wymieniał klapkę paliwa. Jakiś idiota wyłamał...kupiłem i chcę wymienić. Czy ktoś może wymieniał? Jak do tego się zabrać? Chdzi o B6 combi 2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

czy ktoś z Was wymieniał klapkę paliwa. Jakiś idiota wyłamał...kupiłem i chcę wymienić. Czy ktoś może wymieniał? Jak do tego się zabrać? Chdzi o B6 combi 2007

 

nie wymieniałem ale pewnie trzeba od środka zdjąć boczek bagażnika z prawej strony i wtedy wszystko na wierzchu bedzie......

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam,

czy ktoś z Was wymieniał klapkę paliwa. Jakiś idiota wyłamał...kupiłem i chcę wymienić. Czy ktoś może wymieniał? Jak do tego się zabrać? Chdzi o B6 combi 2007

 

nie wymieniałem ale pewnie trzeba od środka zdjąć boczek bagażnika z prawej strony i wtedy wszystko na wierzchu bedzie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klapka jest przykręcona na jedna śrubę torx (o ile się nie mylę) nie trzeba rozbierać żadnego boczka. otwierasz klapkę odkręcasz śrubę i ja wyciągasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako, że moja klapka się nie domyka, bo została uszkodzona podczas próby kradzieży paliwa, szukam korka na kluczyk. Klapka się zamyka, ale ułamano rygiel, więc można swobodnie otworzyć.

Jak się okazuje, korki z allegro nie pasują, bo mój korek wygląda jak poniżej (2 zaczepy, a nie typowy gwint).

Nie wie ktoś, gdzie taki dostać ? ASO ?

 

 

korek1.JPG

korek2.JPG

korek3.JPG

Edytowane przez maniujr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności