Skocz do zawartości
2.8_v6_30v_4x4

montaż lusterek z kierunkowskazami do b5 przed liftem

Rekomendowane odpowiedzi

odgrzeję kotleta mam bardzo poważny problem z lusterkami

mianowicie mam fl-a b5 z 2001 roku założyłem lusterka z 2003 roku wszystko pasuje działa podgrzewanie sterowanie światła awaryjne i zamykanie oraz otwieranie auta też pali. Natomiast mam problem gdy włączam lewy kierunkowskaz palli mi normalnie lewa strona auta wraz z lusterkiem oraz samo prawe lusterko , a gdy daje kierunek w prawo pali mi prawidłowo prawa strona auta lecz bez lusterka ....

Co jest nie tak ?

podłączenie lewa strona ( kostka w nogach różowa kabel biało czarny - tak jak intalacja w lusterku

lewa strona także różowa kostka i także biało czarny kabel jak w lusterku.

 

panowie pomocyccyycyycycy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu jest pokazane jak zrobić taką przekładkę

http://forum.vw-passat.pl/threads/120715-Prawe-lusterko-od-anglika-przek%C5%82adka

 

 

 

 

nowe zamienniki ok 300zł + malowanie

http://archi.inosak.org/db/item5825250832_1.html

Jeszcze jakby były składane :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odgrzeję kotleta mam bardzo poważny problem z lusterkami

mianowicie mam fl-a b5 z 2001 roku założyłem lusterka z 2003 roku wszystko pasuje działa podgrzewanie sterowanie światła awaryjne i zamykanie oraz otwieranie auta też pali. Natomiast mam problem gdy włączam lewy kierunkowskaz palli mi normalnie lewa strona auta wraz z lusterkiem oraz samo prawe lusterko , a gdy daje kierunek w prawo pali mi prawidłowo prawa strona auta lecz bez lusterka ....

Co jest nie tak ?

podłączenie lewa strona ( kostka w nogach różowa kabel biało czarny - tak jak intalacja w lusterku

lewa strona także różowa kostka i także biało czarny kabel jak w lusterku.

 

panowie pomocyccyycyycycy :(

 

Coś kolego namieszałeś z tym podłączeniem.

Prawidłowo ma być tak: Lewa strona (kierowcy) podpinamy się do kabla czarno/białego w różowej kostce. Prawa strona (pasażera) podpinamy się do kabla zielono/czarnego w różowej kostce. Musi działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mozna szeregowo podlaczyc kierunki do tych z blotnika ? Mysle o przerobce mojego passata bo ma brzydkie male lusterko :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy mozna szeregowo podlaczyc kierunki do tych z blotnika ? Mysle o przerobce mojego passata bo ma brzydkie male lusterko :o

 

a chce Ci się tak bawić, skoro po stronie pasażera i kierowcy w okolicach nóg masz kostki w które trzeba sie wpiąć :?: Jak się dokładnie przeczyta temat i zapamięta kolory przewodów to robota jest max na 3 piwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś montowałem lusterka, lewa strona wiadomo jeden kabel doprowadzasz do kostki i kabel czarno-biały, natomiast od strony pasażera podpiełem się pod kostkę do czarno-zielonego kabla i niestety nie działały mi kierunki, musiałem mase podpiąć od kierunków do osłony tej blach. Poniżej przedstawiam zdjęcie.

 

 

 

IMAG0073.jpgIMAG0073.jpg

 

 

dlaczego mase musiałem podpiąć? czy może być kabel dzieś po drodze przerwany? Ogrzewanie i cała elektryka z lusterku działa prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu robiłem według tego poradnika i bez problemowo wszystko działa. Tak jak mówisz możliwe że przewód przerwany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też tak mi się wydaje bo dziwne ze od kierowcy działa wszystko ok według poradnika a od strony pasażera niestety nie, sprawdzałem prąd wchodzi ale nie wychodzi = brak masy. Jednak jakby miał ktos problem z tym taki jak ja to może zrobić to tak jak na zdjęciu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem całość, ale może to ominąłem. Posiadam B5 lusterka elekt. i podgrzewane, czy moja kostka z samochodu pasuje do lusterek z b5 fl z kierunkami normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej musisz przewody od migaczy dociągnąć

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że lusterka są ekstra. Podłączyłem je pod boczne kierunki. Sposób z kostką nie działał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagląda ktoś jeszcze do tematu? ?

Podłączyłem zgodnie ze zdjęciami. Lewa strona czarno biały, prawa strona czarno zielony.

Prawa strona działa pięknie. Lewej nie sprawdziłem przed podłączeniem bo założyłem, że będzie ok. Niestety nie jest. Myślałem, że migacz w lusterku spalony ale okazało się, że migacz zapala się jak włączam długie :D

Może ktoś ma pomysł co poszło nie tak? Wpiąłem się w różową kostkę zgodnie z instrukcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaglądam np., ale nie wiem dlaczego tak jest u Ciebie, nie mniej jednak pozdrawiam serdecznie :ok

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności