Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No oryginalna navi VW MFD.Zależy jeszcze jaka wersja.Mapy znajdziesz na tym forum i w tym dziale albo pisz na PW

 

wersja DX więc mapy polski beda klikać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po czym poznać co to za wersja?

Moja jest taka sama jak na tej aukcji tylko nie ma tego napisu MFD i ma zmienierke na płyty w bagażniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po czym poznać co to za wersja?

 

po napisie MFD wstępnie najprościej. Chyba że ktoś "sprytny" robił rzeźbę i zmieniał obudowy z wersji DX na wersje A przykładowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co możecie powiedzieć o tym radyjku (naviheaven) prócz tego, że to chiny?

-DVD

-Tv

-Navigacja

-Kamera cofania

-Możliwość podłączenia np. Play Station

-radio, mp3, mp4 itp.

-czytni kart, usb, iPod.

-zestaw głośno mówiący - bluetootch

-7" wyświetlacz dotykowy

Cena bez dodatków 900 zł, komplet około 1500 zł, faktura, gwarancja.

 

Doczytałem się wielu pozytywnych jak i negatywnych opini, może ktoś już używał sprzętu Naviheaven?

7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć na temat w/w produktu jedno:ZŁOM!

Produkty z Chin mają kilka wspólnych cech,po pierwsze mają ogromnie dużo funkcji,pasują prawie do każdego samochodu i pozornie są tanie i jeszcze jedno - szybko sie psują.

Ja miałem coś podobnego, szybko zaczęły problemy , a to z CD potem z radiem by w końcu wysiadł ekran dotykowy.Moja rada nie kupuj tego bo to nie jest nic warte.Mówię tak bo jestem to chończykom winny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam fotkę mojej nawigacji

p1020080b.th.jpg

 

Nagrywałem już z 3 płyty z mapami ale żadna nie działa.Wiec powiedzcie mi czy na tej navi będą chodzić polskie mapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , że pisze post pod postem , ale bardzo zależny mi na szybkiej odpowiedzi , czy do tej navi na zdjęciu są polskie mapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
navi w trybie menu > wciśnij na raz przyciski 3 i 6 i odczytaj na wyświetlaczu wersje hardware:

 

NAV HW: 102 znaczy A lub B, 1001 to C, 1002 to D.

wersja A i B nie czyta płyt w DX

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej nawi wgrywasz mapy na win CE czyli np Auto Mapę, Tom Toma, IGO płyt z navi Dx na 99% nie współpracuje ale możne się mylę pozdrawiam i ciekawy chińczyk :)

 

uzasadnienie mojej odpowiedzi tkwi w tej aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=883598989&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any

jest wyraźnie napisane jakie mapy chodzą wystrczy czytać

Edytowane przez uplaudek
poprawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam , że pisze post pod postem , ale bardzo zależny mi na szybkiej odpowiedzi , czy do tej navi na zdjęciu są polskie mapy?

 

niestety nie ma do Twojej navigacji map polski gdyz te dostepne sa tylko do navigacji DX a Twoja jest nonDX (brak napisu MFD z przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha, mam wersje A lub B NAV HW: 102 .Czyli nie da się nic z tym zrobić?W grac jakieś inne oprogramowanie lub coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

niestety nie, hardware na to nie pozwala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam jakichkolwiek informacji nt nawigacji clariona nax 9500e,za wszelkie info będę wdzięczny, może ktoś posiada takie samo ustroństwo, pozdrawiam

Edytowane przez bamber234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przypinam sie troszkie do tematu, wiec tak posiadam Navi MFD o nr "3BO O35 191 DX" i jak mam sprawdzić jaka to wersja? wrzucam tu foto zdjec z softu (przytrzymałem 3 i 6 )

 

Pytanko, jak ktoś odrazu mi powie co to za wersja no to czy ją zostawić czy lepiej zmienić na D?

 

20141003_181012.jpg

 

20141003_180957.jpg

Edytowane przez likus4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przypinam sie troszkie do tematu, wiec tak posiadam Navi MFD o nr "3BO O35 191 DX" i jak mam sprawdzić jaka to wersja? wrzucam tu foto zdjec z softu (przytrzymałem 3 i 6 )

 

Pytanko, jak ktoś odrazu mi powie co to za wersja no to czy ją zostawić czy lepiej zmienić na D?

 

[ATTACH=CONFIG]123959[/ATTACH]

 

 

[ATTACH=CONFIG]123961[/ATTACH]

 

Wersja softu 102, nie będą działać mapy Polski, szukaj wersji D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawi ma soft z 2002 roku i do tego napis Radio Navigation System MFD mapy Polski będą działać na 100%. To o czym piszesz kolego archi741 to nie to pole o którym myślisz. NAV HW jeśli jest 102 = ver. A albo B 1001= C , 1002= D tylko do tego musi szedzieć jakaś płytka z mapa w środku a tu żadnej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to za sprzęt ale sam mam w samochodzie teraz fabryczną nawi i jestem bardzo zadowolony ttylko muszę ją spolszczyć i wtedy będzie całkowicie dobrze :) polecam sobie po prostu pogadać z profesjonalistami od nawi i już będziesz wiedzieć wszystko także sobie sprawdź http://www.menupolskie.pl/ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podłączyć się do tematu, czy ktoś wie co to za sprzęt?

123.jpg

Jaki model albo przynajmniej jaki ma system wgrany? Radio było kupione razem z autem, nie ma do niego żadnej instrukcji, kartonu ani nic takiego. Chcę przygotować dla niego kartę z nawigacją, a bez znajomości systemu nawet nie mam co próbować.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

EDIT:

Już nieaktualne, otwór na kartę SD z nawigacją to ściema (brak fizycznego gniazda), a samo urządzenie jest w wersji bez GPS (brak modułu).

Edytowane przez MrTi2310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności