Skocz do zawartości
walus501

hamulec ręczny na jedno koło

Rekomendowane odpowiedzi

Ewidentnie zapieczone przez rdzę ośki dźwigienek ręcznego w zacisku....linki też podpadają pod wymianę, jeśli są tarcze z tyłu to ich wymiana jest banalnie prosta.

O tylnych zaciskach jest od groma na forum.

Jeśli w tej cenie jest nowa ośka plus miedziana tulejka to....godne uwagi ale cena trochę odpychająca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się zapieczona była ośka ręcznego. Generalnie wszystko mam przygotowane (nowe tarcze z łożyskami, linki, klocki) no i oczywiście zregenerowane zaciski ale utknąłem na jarzmach. Od dwóch dni praca stoi bo nie mogę ich odkręcić. Ktoś ma jakieś pomysły jak to dziadostwo ruszyć? Garaż niestety bez kanału. Wydaje mi się, że w moim przypadku zostaje kątówka i nowe śruby.

Edytowane przez lenon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś ma jakieś pomysły jak to dziadostwo ruszyć?

Dobre klucze ( u mnie Coval dał radę) WD, młotek i trochę wytrwałości.

Jak jedna sie ruszy to drugą można zruszyć obracając całe jarzmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie imbus Yato nie daje rady, a od walenia młotkiem trochę się przekręcił (używamy ich w pracy i jeszcze nie widziałem ich w takim stanie). Mogę jutro powalczyć z kątówką albo w poniedziałek kupić nowy lepszy klucz i męczyć się dalej. Jak myślicie panowie co lepiej zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety u mnie imbus Yato nie daje rady, a od walenia młotkiem trochę się przekręcił (używamy ich w pracy i jeszcze nie widziałem ich w takim stanie). Mogę jutro powalczyć z kątówką albo w poniedziałek kupić nowy lepszy klucz i męczyć się dalej. Jak myślicie panowie co lepiej zrobić.

 

palnik i grzać potem odrdzewiacz i znowu palnik i pójdzie bo z tym pukaniem i klepaniem to będziesz to do zimy robił.

porządnie nagrzej i da rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności