Skocz do zawartości
lofi

Zegary nad radyjkiem - fajny bajer ale czy potrzebny ??

Rekomendowane odpowiedzi

to są zegary VDO.

widzę, że jest doładowanie - rarytasik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy moze mi ktos powiedzieć coś apropo tej gałki do zmiany położenia ( prosze nie odsyłajcie mnie do opcji szukaj bo chyba wszystko przejrzałem i nie mam konkretnej odp.) czy można założyc taką gałke od B6 do B5 fl chyba 3BG. prosze o odpowiedź bo zależy mi na założeniu czegoś takiego. pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"gałka zmiany położenia" czego konkretnie? Bo to jest temat o zegarkach, a nie gałkach :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze barometr i termometr i masz tuningowy zestaw wskaźników
- ja bym do zestawu dorzucił jeszcze zegarek z kukułką centralnie po środku. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec jak mam rozumieć nie bedę miał probemu z przełożeniem gałki od zmiany biegów z b6 do b5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kompas ? spasi tam? między migaczami heliotronowymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weźcie dajcie namiary na taką gałkę zakochałem się !! z chęcią zrobiłbym w swoim taką : O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam9421.jpg

 

ja zrobiłem sobie tak ale narazie 2 zegary bo czekam na 3 bo byl uszkodzony.. taki bajer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]91462[/ATTACH]

 

ja zrobiłem sobie tak ale narazie 2 zegary bo czekam na 3 bo byl uszkodzony.. taki bajer

 

Śmierdzi fotoszopem!:D Nie bardzo pasuje jak obwódki wchodzą na podstawkę od kubków. Otwierasz ją czasem? A sorry lekki luz jest:)

 

Czemu pierwszy zegar ma lekko podniesioną wskazówkę a na drugim kręci prawie 360 stopni?

Edytowane przez piszczuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śmierdzi fotoszopem!:D Nie bardzo pasuje jak obwódki wchodzą na podstawkę od kubków. Otwierasz ją czasem? A sorry lekki luz jest:)

 

Czemu pierwszy zegar ma lekko podniesioną wskazówkę a na drugim kręci prawie 360 stopni?

 

photoshop? hehe nie rozsmieszaj mnie :lol pierwszy zegar kolego to woltomierz a drugi to podcisnienie zobacz zasade działania to bedziesz wiedzial co i jak jak nie to wejdz na mój profil z autem masz inne zdiecia !!

sam9419.jpg

sam9418.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile powinno prawidlowo dawac turboboost barow/psi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności