Skocz do zawartości
Stochastic

Buczenie z okolic wnęki na koło zapasowe.

Rekomendowane odpowiedzi

Wskrzesiłem Pastucha :D

 

Założyłem samodzielnie pompę VEMO i pięknie na razie chodzi...

 

Oby długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nową pompę delikatnie słychać, tak ma być?

 

---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:56 ----------

 

A na zewnątrz samochodu słychać cichutkie piszczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maliniak81

Mialem dokladnie ten sam problem. Pompa wyraznie zaczela odmawiac posluszenstwa, pojawila sie kontrolka 'check engine', a vag-com podawal blad 17536. Chcialem kupic Siemens'a (w moim Passacie taka byla oryginalnie), ale w Intercarsie mieli tylko 3 bary. Dlatego wzialem Vemo 4 bary, ktora jest polowe tansza. Slyszalem, ze nie jest zla - rowniez niemiecka. Po wymianie jak reka odjal. Z tym, ze kilka dni po wymianie mam wrazenie, ze pompe jednak slychac. Nie wiem czy jestem przewrazliwiony czy moze ona po prostu tak pracuje. Boje sie zeby za kilka dni nie okazalo sie, ze znowu sa jakies problemy i cos wplywa na zacieranie sie pompy. Ja u siebie nie mam gazu, a w baku jest duzo paliwa.

 

Widze, ze od wystapienia Twojego problemu juz troche minelo. Moglbys mi powiedziec jak sie ma ta pompa? Miales jakies problemy po wymianie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero. Działa aż miło. Więcej ją słychać, jeśli jest mniej paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się. OD kilku dni buczy mi pompa paliwa. Szukam czegoś w zamian zanim padnie. Najpierw chciałem kupić pompe dokładnie z mojego silnika (AWT) ale patrząc na stronę sklepów to każda pompa niby pasuje nawet z silnikow 1.6 i 2.0. Moge kupić dowolną pompę np z silnika 1.8T czy koniecznie szukać takiej z moim numerem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności