Skocz do zawartości
Charakterek

Lektor MFD/MCD głos kobiecy już jest... bo go zrobiłem

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dotarły do mnie płytki instalacyjne (lektor oraz lektorka), długo nie czekając zainstalowałem lektora wg. dołączonej instrukcji i w drogę. Pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne, lektor prowadzi nas w każdym miejscu, a nie jak do tej pory kiedy miał na to ochotę i co najważniejsze robi to w sposób precyzyjny. Duży szacunek za tak dobrze wykonaną żmudną pracę. Nie pozostaje mi nic innego jak z czystym sumieniem polecić zakup, podkreślam zakup (doceńmy poświęcony czas oraz trud włożony w stworzenie pełnowartościowych lektorów). Poza tym sam sprzedający należy do bardzo sympatycznych i rzetelnych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, czy możesz podać link na tą lektorkę to ją przetestuje wracając z Niemiec .Jestem w Niemczech będę wracał za trzy tygodnie sprawdzę po trasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jachu77

Witam!

Zakupiłem do mojej nawigacji MCD zestaw 2 lektorów od Pana Jacka. Dopiero teraz komunikaty są precyzyjne, jest ich dużo więcej niż przedtem i bardzo ważne - pojawiło się podawanie odległości do manewru. Osobiście po przetestowaniu zostawiłem głos lektora, bo jest bardzo wyraźny. Polecam zakup. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pana Jacka

 

Jacka - prosze uprzejmie bez panowania... Super, że udało Ci się lektorów zainstalowac. Instrukcja instalacji pomogła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JANEKPRZ

Ja również mam lektora od jacka no i jest super. Kawał dobrej roboty wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność jechać w sobotę z Jackiem i posłuchać tej pani u Niego w aucie, jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem roboty jaką Char zrobił!! jest bardzo dokładna, naprawdę podaje komunikaty faktycznie w danym i odpowiednim momencie potrzebne kierowcy! równocześnie mieliśmy włączoną navi Garmina w Nokii, i powiem że tamta się nie umywa, mówię to szczerze, jestem kierowcą co dużo jeździ i pozostaję pod wrażeniem "pani navi" od Charakterka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się.Wielki ukłon w stronę Jacka.Dzięki niemu (jego wiedzy) w końcu mam u siebie w mojej navi (MCD) polkę.Powiem najprościej jak można-głos milszy od głosu mojej ślubnej:p.Tak poważnie.Do dnia dzisiejszego nie wierzyłem,że da się coś z tym szwabskim ustrojstwem zdziałać.Charakterek udowodnił mi,że się da i to jak.Po wgraniu map 2009/2010 oraz zajebistego głosu naszej rodaczki;) pojechaliśmy sprawdzić co potrafi.Już pierwsze komendy i informacje podawane żeńskim głosem sprawiły,że uśmiech z gęby będą chyba usuwać mi operacyjnie.Pojeździliśmy chwilę po Radomiu i wsio było super-doprowadzony do zadanego punktu szybko i dokładnie.Pogadaliśmy jeszcze chwilę,pozachwycałem się jeszcze zrobionym przez Jacka podświetleniem led drzwi (opis w odpowiednim wątku) i w drogę do domu.I tu myślę sobie zobaczymy co potrafi ta pani w boju.Wprowadzone nowe dane i w drogę.Już przy samym wyprowadzaniu z grodu Jacka same plusu na koncie mojej lektorki.Informacje podawane głośno,z odpowiednim wyprzedzeniem,czytelnie i co najważniejsze głosem miłym dla ucha-naprawdę słychać,ze to kobieta mówi,a nie student z Gwatemali czytający polski tekst za karę.

Navi wyprowadziła mnie jak po sznurku.Na trasie przy dłuższych odcinkach nie klepie w kółko,podaje komendę "jedź wyznaczoną trasą i czekaj na wytyczne".Oczywiście przy skrzyżowaniach,czy rondach udowadniała że nie śpi.Po wjechaniu do swojego miasta myślę sobie-zobaczymy jaka jesteś mądra,pobawimy się troszkę w kotka i myszkę.Przewlokłem ją po najciaśniejszych ulicznych labiryntach i ani razu nie zgłupiała.Momentalnie przeliczała i miłym głosem udowadniała mi kto tu jest głupszy.Kończąc tą epopeję stwierdzam z całą odpowiedzialnością,że zainstalowanie jej było strzałem w dziesiątkę.Jeśli ktoś tak jak ja miał wątpliwości,to powiem krótko-

d...a w troki i do Charakterka na instalację.

 

BTW Dzięki Jacku za bonusik.

Edytowane przez Sobol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy link w stopce w punkcie8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim tygodniu również miałem przyjemność kupić lektorkę od Jacka. Pierwsze wrażenia? W końcu słyszę za ile metrów skręcić i głos odzywa się za każdym razem, a nie jak do tej pory okazjonalnie i to zazwyczaj potwierdzeniem "dobrze". Głos żeński wypróbowałem na trasie Radom- Lublin i Lublin- Zamość- spisuje się znakomicie!! Gorąco polecam kupno (uszanujmy wysiłek włożony w lektora) lektorów u Charakterka, bo naprawde warto. Jedyny mały minusik, jak dla mnie, to lekkie szumy w tle jak odzywa się lektor, co słychać tylko przy cicho grającym radiu- nie wpływa to jednak na moją pozytywna ocene głosów- niebawem kupię też i głos męski (błędem było nie kupienie kompletu razem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u Jacka kupiłem komplecik tj. lektor + lektorka i jestem bardzo zadowolony. Mi bardziej do gustu podpasował głos męski, jednak kobitce też niczego nie brakuje. Wszystkim polecam zakup lektorów u kolegi Jacka - na pewno będą bardzo zadowoleni. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie profi robota, zarówno, baba jak i facet zarąbiście śmigają ale i mapka też super sprawdza się w trasie.

 

Polecam z czystym sumieniem Jacka i jego usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba ze dwa tygodnie latam z głosem kobiety od Charakterka w swoim pasku. Czekałem z opidem tutaj co by znaleźć jakieś błędy np: żeby kazała skręcić w prawo a strzałka była w lewo.

Po paru kilometrach z lektorem w Wawie, i nie tylko żadnej takiej akcji nie miałem.

Nie mam też już akcji typu "za 100 metrów wjedziesz na drogę (-mówi facet) E69 ( "i sixtynine" - mówi kobita po angielsku) tak miałem z poprzednim lektorem na zakupionej 3 tygodnie temu navi MFD.

Głosik kobiety jest miły i przyjemny, z początku wydawał mi się bardzo ochrypnięty, ale to przez to, że jeździłem na navi przenośnej z Automapą a tam pliki głosów mają trochę więcej niż 1 MB i stąd to odczucie. Jak przestałem używać Automapy to głosik Kobiety od Jacka jest naprawdę rewelacyjny. Kupiłem też głos faceta ale nie sprawdziłem go w terenie bo najnormalniej, żal się Kobitki wyzbywać.

 

Polecam wszystkim lektorów od Jacka, kawał dobrej roboty- DUŻY KAWAŁ DOBREJ ROBOTY (czyt: nie piracić i nie cwaniakować, bo 60zł za 2 lektorów to prawie darmo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweczka177

Witam!

Chciałbym się podzielić z wami opinia o Lektorce Jacka. W piątek ją zakupiłem i do dnia dzisiejszego ją testuje:)

Powiem tak Lektorka jest naprawdę rewelacyjna i do tego patrząc na inne tania (tanio nie znaczy gorzej! w tym wypadku O niebo lepiej niż te naprawdę drogie) , ma wszystkie komendy nie tak jak pozostałe.

A co najlepsze nie da się zgubić, Lektorka po nie wykonaniu polecenia oblicza bardzo szybką nową trasę, I prowadzi nas dalej. Głos lektorki oceniam jako bardzo dobry, Wszystkie komendy są wypowiadane hmmm jak by to powiedzieć zrozumiale (czytelnie)

Lektorka jest naprawdę godna polecenia, gdyż miałem szybciej inną i była naprawdę fatalna, cały czas się gubiła i wql mówiła skręć w prawo a pokazywała że w lewo i takie tam, np metry tez mówila źle bo na znakach było 150m a ona mówiła 200m.

A jacka lektorka jest Naprawdę nie do przebicia, jeszcze nie próbowała mnie oszukać, ani podać błednych danych a zrobiłem już z nia około 400km :).

Chciałbym również jeszcze powiedzieć parę słów o samym Jacku, jest to znakomity człowiek bez problemu odpowiada na moje pytania (banalne), kontakt tez z nim znakomity jest. Do tego świetna instrukcja instalacji lektorki/lektora, Telefonicznie się skontaktowałem z jackiem ( bo miałem mały problem) i mówił mi po kolei co mam robić, i to bez zadnego problemu.

JESZCZE RAZ POLECAM! Pozdrowienia dla Jacka.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odkopanie, czy jest w miarę świeża mapa z lektorką? Swego czasu jakieś 2 lata temu używałem i byłem bardzo zadowolony, jednak navi poszła w świat wraz z szybą;-)

 

Teraz wróciłem do MFD, i niestety mapy z kobiecym głosem trochę już mają, ew czy można do nowej mapy 2014 dograć kobiecy głos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności