Skocz do zawartości
telewizor11

reflektory DEPO-RINGI a czepianie sie POLICJI

Rekomendowane odpowiedzi

lampy były zdemontowane z B5 w Niemczech, żadne podróby z Chin robione w Niemczech, posiadają oryginalne emblematy FK dla przykładu opis jednej z lamp 17,5 E4 (w kółeczku) 10781 HCR PL 02A FK 441-1178R oznaczenia te są wytłoczone wewnątrz lampy a na lampie pisze PATENT dużymi literami, skończyło się to tak, że policjant chciał mi zabrać dowód i skierować na powtórne badanie techniczne, ale..... 3 grudnia 2009 r. robiłem przegląd i diagnosta je dopuścił do ruchu bo są zgodne z normą E4 więc nie ma się co czepiać wg niego, wczoraj jeszcze dzwoniłem do stacji diagnostycznej zasięgnąć języka i potwierdził, że jest to jedne światło pozycyjne i tak to trzeba traktować, bardzo się zdziwił, że policja się czepia ...wg niego ktoś im dał tabelkę a nie wytłumaczył o co chodzi, ten sam policjant podczas kontroli na na moje pytanie czy żarówki z niebieską poświatą są dozwolone stwierdził, że od października można je używać natomiast diagnosta powiedział, że absolutnie nie, bo weszła jakaś ustawa właśnie w październiku która mówi o tych żarówkach, że nie wolno ich stosować tak samo jak żarówek selektywnych. ogłupieć idzie i kolejny raz nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu..... albo brak kompetencji policji bo oni jak się uprą to doje...bią sie do wszystkiego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że są błedy różnego rodzaju to jeden temat, a to że niektórzy uważają nasz kraj za chory to drugi temat. Jeśli taka jest wspaniała Unia, to dlaczego policja w Niemczech jest jeszcze bardziej pieprznięta niż u nas? Obejrzyjcie filmik z linku szczególnie po połowie, gdzie jest luźny komentarz.
https://www.youtube.com/watch?v=5dX9y232d7o&list=PL4EDnSVZXiKuO82bmDlsIf2eVM7K1ydV6&index=3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności