Skocz do zawartości
davidd90

Świeci kontrolka ładowania ale ładuje

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli żarzy się kontrolka to albo cos z płytka z diodami albo wirnik trze o obudowę. No mogła sie też urwać jedna ze szczotek...wniosek taki że bez rozebrania nic nie wywnioskujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w weekend może znajdę chwilkę to wyjmę, i zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje stary temat. Dopadł mnie ten sam problem mianowicie świeci mi kontrolka ładowania od razu po zapaleniu auta, mogę gasić odpalać 20 razy i nic. Ładowanie przy pierwszym odpaleniu jak i 10tym jest takie samo 14.4/5v, ani wyżej ani niżej. Podczas jazdy na różnych obrotach też nie dzieje się nic. Ok miesiąc temu zmieniłem regulator ze szczotkami bo jedna mi pękła. Problem pojawił się z dnia na dzień, zostawiłem auto po trasie (zdarzyło mi się jechać kawałek po dosyć zalanej wodzie) ale było wszystko w porządku, aż do zgaszenia auta i porannego odpalenia. Kontrolka nie chce zgasnąć za nic. Co mogło pójść nie tak? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, matikupiec napisał:

Odkopuje stary temat

image.png.d43d3b00039e9fa913ec2ca8c78c048d.png

 

Obstawiam śniedź we wtyczce rozrusznika

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wszystko i nic. Po kilku dniach ciepła kontrolka zniknęła sama od siebie, pojechałem umyć auto, zgasiłem, umyłem odpalam i co? Kontrolka znowu wróciła, wywaliło mi też błąd czujnika ciśnienia doładowania. Ma to jakieś powiązanie? Co mogłoby się zalewać? 

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności