Skocz do zawartości
Barth

Emission Workshop - błąd sam znikł.

Rekomendowane odpowiedzi

Moja kontrolka emission workshop nadal świeci:( jadę dzisiaj sie podłączyć znowu zoba3ymy co tym razem wyjdzie...szczerze mówiąc już powoli tracę nadzieje:(mysle że nie chodzi o turbo(to tylko domysły) bo kula normalnie jest żywy nie zamula no może na 3 lub 4 biegu trochę ale nie mogę dużo sie spodziewać w końcu ma tylko 101km...Świeci cały czas może ze 2 razy na chwile zgasło.ZOba3ymy co dzisiaj wyjdzie.. jak sie coś uda rozkminic na pewno opisze w detalach.

 

---------- Post added at 23:30 ---------- Previous post was at 18:22 ----------

 

Witam jestem juz po diagnostyce.wykazało:błąd nr 19586 EGR system control range exceeded p3130 intermitent.Jak ktos ma jakieś pomysły na temat mojego przypadku prosze o pomoc,pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj zaświeciła się kontrolka silnika i wyskoczył napis: emission workshop. Po podłączeniu do kompa okazało się, że jest przerwany przewód przy czujniku temperatury paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego gdzie znajduje się ten czujnik sprawdzam każdy trop sprawdzę i ten przewód :P choć wątpię bo w moim przypadku ten błąd by chyba sam nie znikał przy urwanym przewodzie ale kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dla zainteresowanych poradziłem sobie ze swoim problemem :D wymieniłem wszystkie wężyki od podciśnienia, przeczyściłem zawór N75 oraz ten który jest przy filtrze powietrza (chyba jest od sterowania klapką przy EGR) autko dostało nową młodość ciągnie w pełnym zakresie zupełnie inna jazda!!!

zanim zaczniecie czyścić turbo sprawdźcie dokładnie podciśnienie a najlepiej zaraz przy gruszce (ja sprawdzałem podłączając dużą strzykawe) mi mechanik doradzał na siłę czyszczenie turbo bo sztanga nie chodzi i to 100% powód a tak kosztowało mnie to ok 25zł wiec warto się pobawić

dzięki za podpowiedzi i pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! U mnie problem rozwiązali w ASO wymiana sterownika i świec pomogła:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie problem rozwiązali w ASO wymiana sterownika i świec pomogła:dobrze

 

Biorąc pod uwagę że masz paska B6, to u Ciebie troszeczkę inaczej wygląda ta sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam problem ten sam co pewien czas wyskakuje mi ten błąd EMISSIONS WORKSHOP .Nie wiem od czego zacząć czy zacząć od turbiny czy od zaworu ERG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności