Skocz do zawartości
czasi

Spot po świąteczno-noworoczny

Rekomendowane odpowiedzi

wiec jesli spocik jest 17 stycznia to prosze mnie dopisac...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16.01 w Gdańsku jestem. Na ślubie i weselu u kumpla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje :) bede JA + MADZIA_DEA (taki ma nick na forum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarek proponuję zmienić datę na 17 stycznia również i w pierwszym poście. Co niektórzy nie czytają po kolei wszystkich postów. Sam nie miałem przez chwilkę banię, kiedy wreszcie się spotykamy :-)

Jednak nadal się piszę na tego spota.

Pozdrawiam Paweł

 

---------------------

 

edit

 

Sorki nie zauważyłem, że jest zmienione na samej górze. Przeczytałem opis i tam mi się rzuciła w oczy tylko data 10 stycznia.

Edytowane przez PrimaAprilis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto sie wybiera na spot z Ostrowca? Pytam bo moznaby sie ustawic np pod tesco i wyruszyc razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Często latam do Kielc i w okolice do rodzinki od strony Mamy ,mam nadzieje że trafie kiedyś na spota do Was:)ale to bliżej wiosny więc będe przeglądał temat .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się wybieram z ostrowca :D ale to juz dogadamy się na priv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki z Ostrowca jak się dogadacie to piszcie też do mnie na priv postaram się dołączyć do Was. w zasadzie jest mi wszystko jedno którędy pojadę. miejmy nadzieje że szefostwo z pracy nie pokrzyżuje mi planów i nie dostane delegacji na jakieś Targi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konkretnie sie juz dogadamy jak bedzie blizej zlotu. Bo jakby nie patrzec to jeszcze 2 tygodnie. Mam nadzieje ze zima juz sobie pojdzie bo mam jej juz serdecznie dosyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pojadę na zlocik... Ludzie z rzeszowa musimy się zgadać na wspólny wyjazd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Prosze dopisac do listy kinga i elmi_k

 

Dozobaczenia :)

 

z racji ze my nigdy tam nie byliśmy, można prosić o dokładne współrzędne spotkania?

Edytowane przez kinga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się rozkręciło. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdzacie z Krakowa 29listopada na Warszawe, cały czas sie trzymacie trasy aż do zjazdu na Kielce, obwodnica dojezdzacie do Kielc, jedizecie do konca prosto potem w lewo i pierwsze swiatla w prawo i znowu do konca i w lewo, potem 2 albo 3 skrzyzowanie w prawo (takie duze skrzyzowanie) jest chyba oznaczenie na Opatów, i wyjezdzacie z kielc, jedziecie caly czas prosto az do zjazdu w lewo na Ostrowiec Świętokrzyski i trzymacie sie tej trasy i dojedziecie do Nowej Słupi :)

 

A tu zeby było łatwiej http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=19.936756&ys=50.061267&xk=21.091945&yk=50.86396&v=true&loc1=Krak%C3%B3w&loc2=Nowa%20S%C5%82upia,%20woj.%20%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskie,%20powiat%20kielecki&utf=1#widget:1 nie wiem czemu Zumi omija Kielce, bo przejazd jest banalnie prosty, szybki i bezproblemowy.

 

PS. Trase przez Kielce pisalem z pamięci jak się gdzieś pomyliłem to niech ktoś sprostuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Dziekuje bardzo za ten opis, chodzilo mi bardziej o miejsce w Nowej Słupi, gdzie tam sie spotykacie bo do samej Nowej Słupi pojedziemy wlasnie przez kielce bo jest nawet blizej.

 

 

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotykamy się na rynku :) nie da się nie trafić tam :) więc się nie przejmujcie :)

 

a wygląda on tak http://www.nowaslupia.pl/photos/000hot.jpg zamiast tych samochodów będą stać passaty :)

Edytowane przez czajek19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi bardziej o miejsce w Nowej Słupi

 

Erwin ma do mnie numer to jakby co to dzwońcie.

 

Na rynku w zależności od pogody będziemy czekać do 14.15-14.30, później jedziemy pod knajpę, kierując się z rynku w stronę Świętego Krzyża (około 500m)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm a czy Nowa Słupia to coś więcej poza rynkiem? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga
Hmm a czy Nowa Słupia to coś więcej poza rynkiem? :P

 

myslalam ze jest ;)

 

to dozobaczenia

 

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokum poza sezonem jest zamknięte i otwierane okazjonalnie dla jakiś "grup zorganizowanych". Dziś dzwoniłem do właściciela i wstępnie zarezerwowałem miejsce i szamanie. Obiad 2-wu daniowy i herbatę - na pierwsze flaczki a na drugie i tu musimy się zastanowić czy opcja 1 schabowy+ziemniaczki+surówka czy opcja 2 udko+ziemniaki+surówka, opcja 3 pierś z kurczaka + ziemniaki + surówka. Zrzuta za szamanie i lokum wynosi 20 zł - zbierane będzie na miejscu. Po za tym istnieje możliwość zakupu napojów (mocniejszych % brak, ale piwo jak najbardziej jest) i coś do przekąszenia na miejscu.

Osobiście jestem za schabem, a Wy?

 

Do 15 muszę dać odpowiedź co bierzemy i ile osób nas będzie. Więc więc jak ktoś przyjeżdża z dodatkową osobą to niech to pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za schabem, bedzie mnie dwie osoby :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności