Skocz do zawartości
Remek

Jaka navi w okolicach 300 PLN ???

Rekomendowane odpowiedzi

Do 300 zeta możesz mieć Mio 200. Do tego karta tak na 2GB i dwa programiki. Jeden do odblokowania karty SD i Automapke np. wersje 6. Wszystko pięknie działa i driver jest zadowolony. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PENTAGRAM NOMAD GT P5220 w sklepie w wersji bez mapy 460zł. Ma odblokowanego winCE (wgrywasz co chcesz), transmiter FM, Bluetooth (jako urządzenie głośno mówiace sprawuje się świetnie, ale nie można wgrac książki telefonicznej z telefonu. Widzi tylko numery), wewnętrznej pamięci 2GB, karta SD u mnie jest 4GB i lata pięknie. Jedyna wada: Gniazdo USB w urządzeniu wychodzi pod spodem, więc nie można go oprzec na kokpicie.

Mam i polecam. Miałem podobne dylematy, ale postawiłem na Pentagrama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już niestety przekracza "nieco" moje założenia finansowe :((

Dzisiaj (już wczoraj) przyszedł GOCLEVER i właśnie się nim bawię ;) Przejechałem z nim jakieś 25 km. na razie nie mogę jeszcze wyrazić swojego zdania ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Remku i zadowolenia z zakupu :) Napewno nie trafi tak szybko do serwisu jak Lark

 

Jeśli chodzi o program nawigacyjny polecam Ci jeszcze AM 5.5.3 (plus pare poi i bazę fotoradarów). Obecnie jest też dostępna nowa AM 6.0 jednakże po przetestowaniu jej postanowiłem poczekać aż producent dopracuje ją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polecić Larka 50.1 lub nowszego 50.2 z nowymi mapami, szybko łapie sygnał, posiada wg mnie idealne pozycjonowanie na mapie, pokaźna baza punktów POI. Nie trzeba się bawić rysikami, ponieważ wszystko jest projektowane w technologii touch friendly.

 

Nawet ma w palnie mój rodzimy Baranów Sandomierski, a jest to mini miasto. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
posiada wg mnie idealne pozycjonowanie na mapie, pokaźna baza punktów POI

 

Kolego ale to nie zależy od navi, ale programu nawigacyjnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, z tego wszystkiego zapomniałem dopisać ze soft do niego to MapaMap TOP ver. 6.22. ;)

 

/p.s./

 

Kolego ale to nie zależy od navi, ale programu nawigacyjnego...

 

Tak wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Mantę - tania - sprzętowo taka sama jak pozostałe czyli procesor 400 MHz, GPS SiRF Star III - odblokowanie (pusty folder o nazwie"Explorer.exe" na karcie SD) - chodzi każda nawigacja na Windowsa CE - nie tracisz gwarancji odblokowaniem - do oryginału powracasz wyjmując kartę SD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności