Skocz do zawartości
Remek

Jaka navi w okolicach 300 PLN ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

 

Takie trochę śmieszne pytanie, ale mogę na prezent dostać navi taką w okolicach 300 zł. Szczerze mówiąc to nie znam się na tym i dlatego Was pytam. Wiem że w marketach w takiej cenie jakieś "coś" się dostanie, na alledrogo też są... Ale nie mam pojęcia co wybrać...

 

Przez jakiś czas miałem pożyczoną taką biedronkową ;), tylko że była przeinstalowana - wgrany był windows, dwie mapy, można było odtwarzać filmiki, notatnik ... itp. Mam znajomego który robi takie rzeczy i chciałbym aby w "mojej" też się dało.

 

I teraz pytanie do Was: czy jest coś w tej cenie co warto kupić :?:

 

:provw:

Edytowane przez Remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To idź do Biedronki ostatnio były za niecałe 2 setki,ponoć lepszy procesor odblokujesz windowsa i śmiga w zasadzie wsztstko.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remek wyślij swojego mikołaja do biedronki;) poczytaj forum związene z nawią a będziesz chwalił mikołaja:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sam już nie wiem czy się nabijacie czy mówicie poważnie :confused:

 

Te biedronkowe to mają 3.5'' s12_b.gif

 

Na alledrogo w założonym przedziale cenowym mogę mieć np. 4,3'' http://www.allegro.pl/item840150514_nawigacja_gps_lark_43_1_odblokowana_sklep_faktura.html

http://www.allegro.pl/item847011827_nowosc_lark_43_2_map6_22_odbl_tanio_fvat_gw_24mc.html

http://www.allegro.pl/item844996432_nowosc_manta_gps440_mapamap_6_2_1_gry_odblow_waw.html

 

Naprawdę nie warto przepłacać :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remek ja sie nie na bijam nawet filmy można oglądać wpisz sobie w google odblokowanie nawia lub lark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te biedronkowe to mają 3.5'

 

Osobiście uważam, źe 3,5" to troszkę mało.

Zainwestuj w 4,3" lub większą.

Wielkość ma znaczenie przy wprowadzaniu punktu docelowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio były Larki 5" w realu za 319, a w neonecie Goclever bodajże za 299, jedną jak i drugą przerobisz i wgrasz co chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem, że jednak wybiorę coś droższego i mam nadzieję, że lepszego ... Co do tego "mam nadzieję", to liczę że Wy mi w tym pomożecie :o

 

Widzę że pełne 5'' można dostać za niewiele większą kasę, jestem w stanie więc coś dołożyć od siebie ;)

 

Przejrzałem allegro w zakresie cen 250 - 350 i powyżej 4'', i podsyłam kilka najchętniej kupowanych linków. Proszę o doradzenie co wybrać ... :confused:

 

5'' GOCLEVER NAVIGATOR 5066FMBT MAPA POLSKI ViaGPS 3,0 BlackEdition Procesor 468 MHZ Mediatek, Windows CE 5.0, Wbudowana pamięć RAM: 64 MB Wbudowana pamięć ROM: 256 MB, czytnik microSD [??GB] , FM transmitter do odsłuchu w zestawie nagłośnieniowym samochodu i Bluetooth

 

5'' Lark 50.2 MapaMap 6.2.2 SE # Procesor Samsung S3C2451, WIN CE 5.0 Core, Wbudowana pamięć flash 1 GB (rozszerzalna przy pomocy kart mikroSD), Transmiter FM,

 

4.3'' LARK FIREBIRD 43.2 MAPAMAP 6.22 Procesor Samsung S3C2416 , Windows CE 5,0 Core, Wbudowana pamięć flash 1GB, Obsługa kart SD[??GB] , 64 MB pamięci SDRAM

 

4.3'' GOCLEVER NAVIGATOR 4366 MAPA POLSKI ViaGPS 3,0 BlackEdition Procesor 468 MHZ Mediatek, Windows CE 5.0, slot na karty microSD [??GB], Wbudowana pamięć RAM: 64 MB,

 

5'' MANTA GPS510 MapaMap 6.2.1 Procesor Centrality Atlas III 396 MHz , Pamięć operacyjna 64MB SDRAM, flash 512 MB , Czytnik kart microSD [??GB] +TRANSMITER FM!!!!

 

Liczę że pomożecie mi trafnie wybrać :o

Edytowane przez Remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą wybierzesz ta będzie dobra,każdą z nich idzie odblokować.Więc kupuj poczytaj wcześniejsze linki kolegów i napewno będziesz zadowolony.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź mantę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weź mantę
Z tego co napisane na aukcjach, to manta jako jedyna nie ma systemu operacyjnego ... Rozumiem, że jak system jest, to mogę już bez żadnego odblokowywania instalować sobie różne programy, inne mapy itd. :confused:

 

Po drugie manta ma najwolniejszy procesor (nie wiem dokładnie jak rozszyfrować te samsungi z larka) ...

 

Generalnie zależy mi najbardziej na procku i pamięci. Niestety na żadnej aukcji nie podają jaką maxymalną pojemność karty obsługują :639:

 

Z bluetootha i transmitera FM :confused: raczej nie będę korzystał, więc to nie jest priorytetem przy wyborze.

 

No i nie jest to jak dla mnie błahy zakup - chciałbym żeby posłużyła mi przez lata ...

 

POMOŻECIE :?::D

 

:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co napisane na aukcjach, to manta jako jedyna nie ma systemu operacyjnego ...

 

Jest na windowsie CE

 

Rozumiem, że jak system jest, to mogę już bez żadnego odblokowywania instalować sobie różne programy, inne mapy itd.

 

Nie, trzeba rozlokować żeby instalować mapy inne niż są zainstalowane przez producenta nawigacji.

 

Generalnie zależy mi najbardziej na procku i pamięci.

 

A czy to ważne ? Ja mam procka 180 Mhz i AM 6 chodzi płynnie, filmy też no ale to nie akurat w navi tylko w pockecie. Manta czyta na pewno kartę 2 Gb po co więcej ? Żonka ma mantę, odblokowanie to tylko dołożenie jednego pliku. Po tygodniu Ci się i tak znudzi i będziesz ją wykorzystywał tylko do nawigacji i to tylko tam gdzie drogi nie znasz...Gwarancja 2 lata...

Po co płacić za szybsze procki itd....

 

---------- Post added at 18:18 ---------- Previous post was at 18:17 ----------

 

I dodam jeszcze ze wszystkie " tanie " nawigacje to środek od jednego azjatyckiego producenta tylko nazwy i obudowy inne ;)

 

Jak juz sie porywać to kup nokie albo garmina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam coś co posiada system operacyjny ,inne też banglają ale no właśnie jest ale:637:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak juz sie porywać to kup nokie albo garmina

 

 

a ja właśnie mam Garmina na sprzedaż :D

jeżdzę z nim :D do UK jest i super.obsługa intuicyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze mio
Ale to są 3,5'', a ja już się zdecydowałem na coś większego
A czy to ważne
jak grałem na tym kumpla biedronkowym, w heroes się cieło trochę ;) Filmików też zbyt płynnie nie odtwarzało
Manta czyta na pewno kartę 2 Gb po co więcej
Kumpel o którym wcześniej wspominałem mówił że jak na kartę 2GB ostatnio wrzucał mapkę to prawie całą zajęło ...
będziesz ją wykorzystywał tylko do nawigacji

Niestety ze swoim Małym muszę często do szpitala latać, i będzie miał przynajmniej rozrywkę czekając w przychodni albo leżąc w szpitalu (oby nie) - naturalnie jak trochę podrośnie :]

Jak juz sie porywać to kup nokie albo garmina

Dołożysz się :?::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z bluetootha i transmitera FM raczej nie będę korzystał, więc to nie jest priorytetem przy wyborze.

 

I bardzo dobrze ... Co do transmitera FM miałem okazję sprawdzić jak to się sprawuje w navi i efekt jest podobny jak w transmiterach pod zapalniczkę za 20 zł z alledrogo.

 

Parę słów odemnie :

 

Lark - bardzo łatwe nawigację do odblokowania itp. Jednakże jakością wykonania to one nie grzeszą, jak i awaryjnością. No chyba że trafisz na dobry model który Ci będzie służył latami. Podobnie sytuacja wygląda z Mantą. Są to jednak dość dobre i tanie nawigację które doprowadzą do celu (bo taka jest rola tych urządzeń).

 

Kumpel o którym wcześniej wspominałem mówił że jak na kartę 2GB ostatnio wrzucał mapkę to prawie całą zajęło ...

 

Dziwne bo AM 6.0 bez dodatkowych POI, ikon i głosów zajmuje u mnie na karcie 214 MB (mowa o PL).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak na mój gust to do takiej ceny poleciłbym Ci takie:

http://wysylkowa.pl/ks313619.html

http://wysylkowa.pl/ks241111.html

 

raz już pożyczyłem tanią nawigacje, poprawadziła mnie bardzo fajną i prostą trasą. trasa owszem była ładna, szybka i prawidłowa jednak w połowie wyskoczył ERROR i tyle było z tej navi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie jeżdżą w aucie od początku ;)

 

---------- Post added at 19:13 ---------- Previous post was at 09:20 ----------

 

No i kuźwa siedzę na tym alledrogo i nie mam pojęcia co wybrać :mad:

 

Krótkie pytanie: LARK czy GOCLEVER :?:

 

Która marka będzie lepsza :confused:

 

:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Goclever 5066;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności