Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opcja traffic control bo domyślam się o tym mówisz jest dostępna póki co tylko w niemczech.Nie mam skali porównania do RNS ,ponieważ nigdy go nie miałem.

W rzeczonym ZENCU mam właściwie wszystko co chciałem mieć, nawigacja chodzi bez zarzutu,tylko trzeba się do niej przestawić.To juz nie jest przy całym szacunku Tom Tom , czy inne przysysane do szyby nawigacje.Osobiście polecam grafikę w Zencu , poza tym co do radia powiem: jasne czytelne i w pełni proste w obsłudze z wyjsciem na CAN.W pełni kompatybilne z multikirą,

Co do bluta -

to mam na dzisiaj troche mieszane uczucia.Wszystko działało bez zarzutu do pewnego momentu,teraz blut padł w radiu i jestem umówiony w serwisie na wgranie nowego softa.{ponoć pomoże}Ale to istotne , że za te pieniądze posiadanie gwarancji jest w pełni zasadne i pożądane.Być może to tylko mój egzemplarz ma taki problem.Jestem z natury dociekliwy i jeżeli mi cos pada to chcę wiedzieć dlaczego.

W sumie jestem zadowolony i wpełni mogę polecić ZENCA aczkolwiek uprzedzam że cena jest wyższa niż oryginał;)

 

---------- Post added at 09:51 ---------- Previous post was at 09:50 ----------

 

Opcja traffic control bo domyślam się o tym mówisz jest dostępna póki co tylko w niemczech.Nie mam skali porównania do RNS ,ponieważ nigdy go nie miałem.

W rzeczonym ZENCU mam właściwie wszystko co chciałem mieć, nawigacja chodzi bez zarzutu,tylko trzeba się do niej przestawić.To juz nie jest przy całym szacunku Tom Tom , czy inne przysysane do szyby nawigacje.Osobiście polecam grafikę w Zencu , poza tym co do radia powiem: jasne czytelne i w pełni proste w obsłudze z wyjsciem na CAN.W pełni kompatybilne z multikirą,

Co do bluta -

to mam na dzisiaj troche mieszane uczucia.Wszystko działało bez zarzutu do pewnego momentu,teraz blut padł w radiu i jestem umówiony w serwisie na wgranie nowego softa.{ponoć pomoże}Ale to istotne , że za te pieniądze posiadanie gwarancji jest w pełni zasadne i pożądane.Być może to tylko mój egzemplarz ma taki problem.Jestem z natury dociekliwy i jeżeli mi cos pada to chcę wiedzieć dlaczego.

W sumie jestem zadowolony i wpełni mogę polecić ZENCA aczkolwiek uprzedzam że cena jest wyższa niż oryginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialbys czas i ochote podrzucic jakies fotki? Mam na mysli wyglad ekranu navi, radia itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe radyjko :-)

Można by się z tobą umówić na obejrzenie tego na żywo? W nasępny weekend może...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz ja mieszkam w Birmingham, a ściślej biaorąc w Sandwell, a ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche dalej, w Londynie ale jazda dla mnie to nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń 07886007556 to sie umówimy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaarecki potierdzam Twój wybór, od wczoraj też mam zenca u siebie w pasku. Jak narazie jestem zadowolony - język polski, polski lektor, telefon to bylo to co mnie urzekło :):):):):)

jedynie co to brak instrukcji obsługi (kupiłem półroczną używkę) czy nie wiesz gdzie mogę znależć instrukcję w pdf??? a Ty masz instrukcję po Polsku???

i jeszcze jedno pytanie - czy mikrofon do telefonu jest w zencu w srodku - czy muszę kupić zewnętrzny? - bo słyszę dzwoniacego a on mnie nie :(:(:(:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcji po polsku nie mam , nie jest mi że tak powiem koniecznie niezbędna, ale to wbrew pozorom bardzo proste radyko w "opanowaniu"Oryginalnie nowe posiada tylko instrukce po niemiecku i angielsku , nie wiem jak wygląda sprawa gdy kupujesz ZENCA w Polsce.Co się tyczy mikrofonu to w ustawieniach masz wybór mic.external czy internal.Jeśli nie masz zewnętrznego wybierz internal.Według mnie nie jest konieczny microfon zewnętrzny , ten wbudowany działa świetnie.Ja posiadam zewnętrzny -być może dołożono mi go z grzeczności,tego nie wiem.Pamiętaj także o możliwości resetowania , to pozwoli ci na powrót do ustawień fabrycznych.Reset znajduje się (na wypadek gdybyś nie wiedział) nad prawą dolną gałką obok klawisza BT:)

Poza tym gratuluję , dokonałeś świetnego wyboru.Powiedz mi jak pracuje satnav w Polsce , jak wygląda grafika m centrach miast.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, krece sie kolo tego zenec 2010 reklamy sa imponujace i te funkcje umozliwiajace rozbudowe sprzetu,ze niebawem zakupie ta wersje. z racji tego,ze mam skode fabie II 2008 1,9 tdi to poki co wersja ta nie pasuje pod wzgle elektroniki do mojego autka ... ale mam odpowiedz od zeenec

 

Hallo Pawel !

 

Offiziel ist das NC20100 für Skoda Modelle noch nicht freigegeben. Allerdings arbeitet unsere Entwicklung mit Hochdruck an einem Canbus Update für Skoda Fahrzeuge. Somit wird auch der NC2010 kompatibel für Skoda Fahrzeuge. Dieses Update wird in etwa in 6 – 8 Wochen von unserer Hompage http://www.zenec.com verfügbar sein.

 

co znaczy,ze jest problem z can-busem bo skoda ma prymitywna wersje 1.6 a radio jest pod v2.0 coprawda mozna zastsosowac adapter can-bus konwertujacy 1.6>2.0 ale chybe niepotrzebny wydatek bo z wiadomosci wynika ze w ciagu 2 mcy wyjdzie update do tego sprzetu i bedzie on kompatybilny.

mam pytanko bo jezdze do pracy z pasazerami i mam w autku chinskie navi i ono jest bez ograniczen zas podejrzewam,ze zenec 2010 ma pewno blokade ogladania dvd podczas jazdy, czy probowaliscie juz to odblokowac bo widze na "aledrogo" dwa sposoby na to w podobnej cenie, jeden to adapter tvfree druga metoda programowa bez zadnych adapterow, obie metody dotycza RNSa zakladam,ze skoro zenec korzysta z tej samej szyny danych can to powinno to pomoc? i kolejne pytanko to jakosc dzwieku bo nastawilem sie na dobry dzwiek ... mam clariona video vrx578usb i przenioslem go do innego auta i gra pieknie soczyscie, teraz mam ta nawigacje chinska mt-6501 i to jest koszmar dzwiek splaszczony wszystko na maxa i ledwo bassik chodzi w clarionie to w dodtakowym wzmaku musialem filtry przykrecac a tu sa na full odkrecone, poza tym w chinczyku radio jest do bani gubi fale, trzeszczy szumi, koszmar i dlatego powiedzialem dosc a nie chce rezygnowac z radia, navi i dvd w jednym i dlatego wybor padl na zenec 2010... pozdr i dzieki za sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaarecki

 

witam, co możesz dzisiaj powiedzieć na temat zenec 2010 ? warto za kupić ten sprzęt???? bo chcę ale sie waham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś co kolega jaarecki w tym temacie napisał???? :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czytałeś co kolega jaarecki w tym temacie napisał???? :doh

 

kolega jaarecki napisał to 3 miesiące temu, mnie interesuje czy podtrzymuje to co napisal , mogło się troche zmienić, a swoją drogą ty też zakupiłes ten sprzet ? jesli tak to napisz czy jestes z tego zadowolony, i czy faktycznie warto to kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupiłem i kupować nie będę.. Plany troszkę zmieniłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis kupiłem

działa

zdjecie blokady ogladania DVD podczas jazdy mozliwe, jakis magik w wawie mi zrobil jak mi podłaczał

wiem ze nawet jest mozliwosc zmiany navki na np automape, ale to jeszcze do potwierdzenia

jakosc dzwieku - o niebo lepsza jak z 510

co mnie zasmuciło to brak wyswietlania z OPS (czujniki cofania, pipczy ale nie pokazuje)

mozliwosci rozbudowania - ogromne

jarecki - a tobie pokazuje z czujników na zencu? o ile masz czujniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flexo, czekam na więcej info jak juz ją dobrze rozkminisz. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki że nie odpisywałem ale mnie trochę nie było.Generalnie jest super , warto było to kupić.

fakt kosztowało tp trochę ale teraz mam spokój.Czujniki parkowania montowałem sobie niezależnie i prawdę powiem nie potrzebne mi jest jakieś wzrokowe ubogacenie, samo pipkanie mi wystarczy , ale wiem że można domontować kamerę.Polecam ten produkt , nie mam skali porównania do oryginału , ale myślę że jeśli ktoś szuka czegoś extra to sie mile rozczaruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz :ok kupuje, zastanawiam się tylko czy dam rade sam to podłączyć.

Edytowane przez pienio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowałem się na serwis(miałem to w cenie radia mówiąc szczerze)ale to proste.Ostrożność zachowaj przy montażu anteny ponoć w passatach jest to trochę inaczej zrobione i niewłaściwie podłączone radio może nie dobrze odbierać.Było o tym kiedyś na forum , musisz pogrzebać w historii:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności