Skocz do zawartości
wojtekk

Drżenie kierownicy i wibracje auta B5 po lifcie

Rekomendowane odpowiedzi

W sobote wymianiałem koła w pasku z letnich na zime, koła oczywiśćie wyważone i zaczęło sie.. mianowice kiera drzy auto wpada w delikatne wibracje. Podejrzewam, ze to wina opon, bo stalówki proste, (w tamtym sezonie tez tak sie działo, ale nie bardzo zwracałem na to uwagi),

Brać sie za zakup nowych opon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najpierw sprawdził czy są faktycznie dobrze wyważone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi tez kiedys wywazyli ze przy 160km/h myslalem ze sie auto rozpada i kolo tylnie bylo niedowazone jedz jeszcze raz do wulkanizacji i niech ci sprawdza ,na maszynie powinno wyjsc czy ktoras opona bije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro podjade do fachowców niech spradzaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam Tez problem z wibracja kierownicy.

Moze zaczne od poczadku. Jezeli jezdze po miescie to nic sie nie dzieje, lecz gdy wyjade na trase to po przejechaniu jakis 15 km, zaczyna sie. Kierownica bardzo wibruje, ze az ciezko ja utrzymac. Prosze o pomoc. Moze ktos mial podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drążki kierownicze wraz końcówkami, przednie opony, wyważenie kół, pokrzywione przednie tarcze. Posprawdzaj na poczatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam passata b5 2.8 v6 i borykam się z wibracjami całego auta od 120km/h w górę, nie wiem czy przyczyną mogą być opony czy felgi ale jakiś czas temu miałem wymieniane wahacze z przodu po czym nie zrobiłem zbieżności i jedna opona z przodu trochę na boku się starła. Facet w ogumieniu powiedział, że niedługo będą z boku druty wystawać, czy to może być przyczyna tych wibracji? Jak przełożę felgi z tyłu na przód to coś zmieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności