Skocz do zawartości
dziobass

Padł siłownik pokrywy silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Czarny - bo innych nie widziałem :hyhy: A na serio to sam nie wiem - zobaczę dopiero w poniedziałek w sklepie bo dziś już nie zdążyłem.

Kiedyś widziałem jakieś tuningowe-a'la chrom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana jest banalnie prosta. Dzisiaj wymieniałem, bo ta choroba i mojego Paska dopadla. Wystarczy wyjąć dwie blaszki zabezpieczające główki siłownika i już może montowac sprawny. Wkładamy na te kuleczki i zabezpieczamy wcześniej zdjętymi blaszkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi także padł siłownik klapy jakieś 4 miechy temu i mam właśnie żałożony w kolorze chromu i daje zaje... rade, a kupiłem go za 30 zł. używka.

Nie ma co świrować z kupnem orginału no chyba że ktoś ma zadużo PLN i auto będzie użytkował jeszcze przez 10 lat w co bardzo wątpię :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i u mnie przy -15 padł siłownik przedniej pokrywy silnika ,,czy to zjawa czy sen''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była ptasia grypa - teraz jest teleskopowa :rotfl: Już chyba z 8 wpisów o tym było. Ja jutro kupuję nowy - więc będę miał problem rozwiązany :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DANEK jesli kupiles go na allegro to dajcie linke. myslalem ze jak mroz pusci to bedzie dzialac nadal a dzisiaj juz wcale tak jakby byl wyjety :( a trzymal tak fajnie:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest link do aukcji z teleskopem maski.

Ja kupowałem u gościa teleskopy do klapy bagażnika. Działają rewelacyjnie. Wymiana banalnie prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze inne propozycje silownikow?? moze juz ktos montowal nowe niedawno?? czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DANEK jesli kupiles go na allegro to dajcie linke.

Chłopaki mi kupili na szrocie orginał :D

 

myslalem ze jak mroz pusci to bedzie dzialac nadal a dzisiaj juz wcale tak jakby byl wyjety

 

Też tak myślałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że to normalne, bo i mi też padł przy mrozach siłownik (na początku słabiej trzymał, a teraz maske na głowie trzeba trzymać ehh).

Na szrot będzie się trzeba udać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze mi tez padł skubaniec na tym mrozie....... a moze jak mrozy odejda to sprawnosc siłownika powróci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy - 20 też mi tylna klapa opadała, siłowniki nie trzymały. Wjechałem jednak do garażu, rozgrzał się i wszystko jest OK. Byle do wiosny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kilka dni temu dokładnie w sobotę było - 28*C i musiałem wymienić żarówkę bo się franca przepaliła, podniosłem klapę i niby szła do góry normalnie, ale jak osiągnęła zenit, to z prędkością dźwięku opadła :kwasny całe szczęście że łba tam nie zdążyłem włożyć. No i widzę dziś mróz lżejszy bo -15 a siłownik jak flak. Trzeba zamawiać nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę że to normalka, ja miałem -29 i też mi padł :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby polecić jakiejś dobrej firmy ten siłownik do klapy silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam od kilku dni Fa Krosno - póki co działa bardzo dobrze.

 

..Ja zmieniłem dwa lata temu na Fa Krosno wszystkie trzy sztuki i nie ma do teraz problemów więc polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja dołączyłem do tych szczęśliwców , również mi padł przy tych mrozach . Dzisiaj zamówiłem na Alledrogo za 32 zeta Magneti Marelli mam nadzieje że trochę podziała .

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U siebie też mam MM od dziś pod maską. Zobaczymy. U żony w Mercedesie założyłem dwa MM do klapy z tyłu. Wsio OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności