Skocz do zawartości
dziobass

Padł siłownik pokrywy silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Siłownik pokrywy silnika zakończył swój zywot. Jaki polecacie jako następcę?

Edytowane przez dziobass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny jakby co to mam , uzywany oryginalny w stanie bdb , oddam za grosze , jakby co to pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem używke na alegro za 40 zł i śmiga już 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze trafisz używkę to będzie Ci długo służyć.A co do nowych-jest tego masa,od ori począwszy,poprzez jakieś tanie podróbki po "ładne tuningowe".Wybieraj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za 38zl kupilem MAGNETI MARELLI nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem chinska podrube i smiga ok. A zaplacilem 18 zl. A wkoncu maski nie otwiera sie az tak czesto/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padł mi siłownik klapy maski, działało wszystko ok, przyszły mrozy -20, chciałem podładować aku, podniosłem klapę wszystko ok, zamknąłem, potem otwarłem i już nie chciał trzymać maski... Czy to znaczy, że jest kaput? Czy może po prostu go rozmroziło :)... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Padł mi siłownik klapy maski, działało wszystko ok, przyszły mrozy -20, chciałem podładować aku, podniosłem klapę wszystko ok, zamknąłem, potem otwarłem i już nie chciał trzymać maski... Czy to znaczy, że jest kaput? Czy może po prostu go rozmroziło :)... ?

 

Byc moze bedzie trzymal gdy beda dodatnie temperatury, ale ja bym kupil nowy i jakis lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też przy -20 klapa na łeb spadła i juz w swojej pierwotnej pozycji nie chciała się trzymać :kwasny: Ale dzien wcześniej normalnie trzymała. Od tamtej pory, czyli od paru dni - nie otwierałem silnika, zeby mi mojego durnego łba nie zgilotynowało :D Ale dzis sprawdzę czy się naprawiła, bo temperatura jest na plusie juz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sprawdzałem kilka dni poźniej przy -5'C i dalej swpobodnie opadała, no i teraz nie wiem, czy go rozmroziło, czy gaz uleciał :)

 

Ciężko się wyciąga aku, z klapą na głowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się raczej samo nie naprawi, mój poległ w podobnych okolicznościach, jak cieknie z niego to już po siłowniku. Nowy n/oryg. 65PLN, oryg. w serwisie prawie 200PLN :confused:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem, żeby z niego coś ciekło, ale to są chyba siłowniki gazowe a nie olejowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałem, żeby z niego coś ciekło, ale to są chyba siłowniki gazowe a nie olejowe.

Gazowe, ale każdy taki siłownik ma troszkę oleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie padaja silowniki mi maski i tylnej klapy w jedna noc! bylo ok -20st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem no i kuuuu....... nie zreanimował się :mad: Kolejny wydatek :mad: A żeby coś wcześniej ciekło, to nie widziałem. Zdechł śmiercią nagłą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłem no i kuuuu....... nie zreanimował się Kolejny wydatek A żeby coś wcześniej ciekło, to nie widziałem. Zdechł śmiercią nagłą.

 

mnie też jakiś czas temu (ok miesiąc) padł nagle więc to norma ...kupiłem na allegro polski za 38 zł i jest oki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kutwa:mad: mi dzis padl . podnioslem klape to mllo co mi lab nie obcielo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakaś zaraza na amory klapy silnika - jest w powietrzu :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki polecacie kupic?? pytam glupio ale jak go wymienic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki polecacie kupic?? pytam glupio ale jak go wymienic??

Czarny - bo innych nie widziałem :hyhy: A na serio to sam nie wiem - zobaczę dopiero w poniedziałek w sklepie bo dziś już nie zdążyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności